بازی لوتی وار

بزن نفله کن

درباره لوتی وار بیشتر بدانیم

گرافیک

گرافیک بازی لوتی وار حال و هوای زمان قدیم را دارد و محیط بازی به صورت سیاه و سفید طراحی شده است. شخصیت ها و کاراکترهای بازی نیز متناسب با آن زمان طراحی شده اند و می توان گفت تمامی بخش ها و جزئیات بازی کاملا متناسب هستند. منوی بازی نیز به خوبی طراحی شده و کاربر به آسانی می تواند به بخش های مختلف بازی دسترسی داشته باشد. از نکات جالب توجه بازی این است که برروی دستگاه های با کانفیگ پایین و متوسط نیز بازی به خوبی کار می کند و عملکرد قابل قبولی را دارد. استفاده از رنگ بندی و فونت مناسب برای محیط و منوی بازی بر زیبایی و جذابیت آن افزوده است. استفاده از انیمیشن ها و اکت های مناسب در حین بازی نیز تحسین برانگیز می باشد. به طور کلی می توان نمره قبولی به گرافیک بازی لوتی وار داد.

گیم پلی

بازی لوتی وار به سبک مبارزه ای یا فایتینگ طراحی شده است و دارای ۶ قسمت لوتی وار، حالت بی انتها، پلیس جنایی، علمی تخیلی، اساطیری و پیشنهاد شما می باشد که هم اکنون در آخرین نسخه ای که مورد بررسی قرار گرفته است تنها قسمت های لوتی وار، حالت بی انتها و پلیس جنایی فعال است و می توانید بازی کنید و سایر قسمت ها در نسخه های بعدی و آپدیت های جدید اضافه خواهند شد. در بازی چهار حرکت اصلی دارید که عبارتند از : ضربه به سر حریف، ضربه به شکم حریف، دفاع بالا و دفاع پایین و همچنین چهار حرکت ویژه دارید : چک، پخ، ضایع کردن و عربده کشیدن که می توانید در طول مراحل از آن ها استفاده نمایید. به عنوان مثال برای اینکه حرکت ویژه چک زدن را انجام دهید، باید ۴ چراغ چک شما روشن شود که برای این کار باید در برابر ضربات دفاع کنید. همچنین با زدن ضربه های متوالی می توانید از حرکت ویژه پخ کردن استفاده کنید. سازنده بازی با اضافه کردن حرکات ویژه به بازی باعث شده تا بازی خسته کننده و کسل کننده پیش نرود و همچنین حرکات ویژه از حرکاتی هستند که در آن زمان مرسوم بوده اند، به همین دلیل بر جذابیت بازی افزوده است. یکی از نکات جالب دیگر بازی این است که برای کنترل بازی شما تنها به یک انگشت نیاز دارید.

امکانات

  • دارای گرافیک متناسب با موضوع بازی و حال و هوای آن زمان
  • طراحی منو به صورت ساده در عین حال کاربرپسند
  • دارای قسمت های مختلف از جمله لوتی وار، پلیس جنایی، حالت بی انتها و  علمی تخیلی، اساطیری با ماموریت خاص خود
  • دارای محیط نوستالژیک
  • کنترل ساده بازی
  • دارای چهار حرکت اصلی ضربه به سر حریف، ضربه به شکم حریف، دفاع بالا و دفاع پایین
  • دارای چهار حرکت ویژه چک، پخ، ضایع کردن و عربده کشیدن
  • استفاده از دیالوگ های متناسب با بازی

بخش

بخش خالی. برای افزودن محتوا صفحه را ویرایش کنید.

دریافت بازی لوتی وار

هم اکنون میتوانید بازی لوتی وار را از لینک زیر دریافت کنید و از بخش های جذاب آن لذت ببرید.

بررسی تخصصی لوتی وار

در عصری که زندگی می کنیم، روزانه فیلم های سینمایی بسیاری ساخته و تولید می شوند و روانه بازار می گردند. در کشور عزیزمان ایران سینما جایگاه ویژه ای داشته و طرفداران بسیاری دارد. با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و وجود جلوه های تصویری ویژه باعث تولید فیلم های جذاب و تماشایی تری نسبت به سالیان قبل شده است. اما برای همه ما پیش آمده است وقتی یک فیلم قدیمی و نوستالژی را مشاهده میکنیم، خاطرات بسیاری برایمان زنده شده و هیچ گاه فیلم ها و سینمای قدیم را فراموش نکرده ایم. اکنون میخواهیم به سراغ بازی ای برویم که ما را به حال و هوای سینمای قبل از انقلاب و آدم های آن زمان ببرد. بازی لوتی وار یکی از بهترین بازی های ساخته شده در این زمینه می باشد که با توجه به گیم پلی و مراحل طراحی شده در بازی می تواند شما را ساعت ها و حتی روزها سرگرم و مجذوب خود نماید. با ذره بین در بررسی این بازی هیجان انگیز همراه باشید.

تصاویری از محیط بازی

ارتباط با توسعه دهنده

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما