بازی قطار شادی

بازی، شادی و آموزش همه و همه با هم

درباره قطار شادی بیشتر بدانیم

رابط کاربری

اپلیکیشن قطار شادی بارنگ های شاد و متنوعش، زیبایی و جذابیتی خاص را به برنامه داده است  و یکی از عواملی که به جذب خودک کمک بسیاری کرده است، تصویر زمینه ی اپ قطار شادی است.  پس زمینه ی برنامه با ذکاوت هوشمندانه ای که قابل تحسین و ستایش است طراحی شده است. که نشان می دهد با الهام از نقاشی کودکانه گرافیک بازی را سعی در جذب کودک بدون اجبار کرده است. از دیگر مزایای برنامه وجود قطار، همراه با صدای سوت آن می باشد که حس خوشایندی را به کودکان می دهد. اپلیکیشن قطار شادی شامل ۱۴ واگن می باشد، که هر واگن آموزشی را در بردارد که با ضربه زدن روی واگن دلخواه آموزش موردنظر فعال خواهد شد.

کارایی

امروزه به دلیل مشغله ی زیاد خانواده ها و تغییر سیستم آموزشی، کمک کردن به فرزندان در درس ها بسیار دشوار شده است. از این رو با ارائه برنامه کمک آموزشی قطار شادی بار سنگینی را از دوش خانواده ها برداشته است و کمک زیادی به دانش آموزان کرده است. با گرایش نسل های امروزی به پلتفرم ها و دستگاه های دیجیتال می توان گفت نرم افزار قطار شادی کمک موثری در آموزشف همراه با بازی و تفریح به کودکان نموده است و تلفیق آموزش و بازیف کودکان را به خود جلب کرده است و وقت خود را بیهوده هدر نمی دهد.

امکانات

  • رابط کاربری فانتزی و کودکانه
  • قابلیت ساخت آدمک های مختلف
  • وجود ۱۴ بازی شاد و آموزشی در واگن های قطار
  • آموزش شماره های ضروری به کودکان
  • یادگیری ابتدایی ریاضی و مفاهیم جمع و تفریق
  • امکان تمرین نوشتن از روی نمونه
  • وجود بازی جفت چین برای تمایز گذاشتن بین اشکال

دریافت بازی قطار شادی

هم اکنون میتوانید بازی قطار شادی را از لینک زیر دریافت کنید و از امکانات جذاب آن لذت ببرید.

بررسی تخصصی قطار شادی

اگر به دنیا و تمام اجزای آن دقت کنیم پیشرفت های قابل ملاحظه ای به خصوص در دنیای تکنولوژی مشاهده می نماییم. با پیشرفت جوامع، فرزندان این نسل نیز نسبت به پدر و مادر خود از هوش و ذکاوت بیشتری برخوردارند و همین امر آموزش و پرورش را بسیار حساس تر و قابل تامل تر از نسل های گذشته کرده است. به همین دلیل امروزه برنامه های متنوع کمک آموزشی برای کودکان ساخته شده است که پدر و مادران را در آموزش و یادگیری در زمینه های مختلف، یاری می رساند. یکی از توسعه دهندگان ایرانی، برنامه ای تفریحی، آموزشی را که قطار شادی نام دارد را و خوشایند هر کودک ایرانی می باشد، تهیه و در بازار انتشار داده است. حال با ذره بین همراه باشید تا بیشتر با اپلیکیشن آموزشی قطار شادی آشنا شوید.

تصاویری از محیط بازی

ارتباط با توسعه دهنده

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما