بازی فارمولر

مزرعه خود را مدیریت کنید

درباره فارمولر بیشتر بدانیم

گرافیک

گرافیک بازی کاملا متناسب با موضوع و سبک بازی طراحی شده است. از کاراکترها گرفته، تا محصولات و کارخانه ها تماما به صورت بومی و زیبا طراحی شده اند. کشاورزان با قومیت های مختلف از جمله آذری، بختیاری، بوشهری، قشقایی، خراسانی و … برای آقایان و گیلکی برای خانم ها طراحی شده اند که هر کدام دارای لباس های متناسب با قومیت خود را دارند که بر جذابیت بازی افزوده است. در قسمت کارگاه، ماشین ها، بالگردها، کارخانه ها و مزرعه ها نیز به صورت بومی طراحی شده اند. در ابتدا تنها یک ماشین سه چرخه ای باربر که ظرفیت باربری و سرعت پایینی برای انتقال محصولات را دارد در اختیار شما قرار گرفته است و به تدریج با پشت سر گذاشتن مراحل برای شما ماشین های باربر با سرعت بالاتر و ظرفیت بیشتر باز خواهد شد که می توانید آن ها را خریداری نمایید. محصولاتی که در این بازی شما می توانید در مزرعه خود تولید نمایید نیز ایرانی هستند و برخی از محصولات و کارخانه هایی که طراحی شده اند عبارتند از: نانوایی، لواشک سازی، شیرسازی، زنبورداری، روغن سازی، گلابگیری، شکرسازی، بستنی سازی، مرغداری، گوسفند داری و … که برای یک مزرعه کاملا ایرانی لازم و ضروری است.

گیم پلی

بازی فارمولر به دو صورت آفلاین و آنلاین عرضه شده است. در قسمت آفلاین شما با ۱۲۰ مرحله جذاب و هیجان انگیز و در ۴ فصل همراه هستید که باید در بهترین زمان ممکن عملیات خواسته شده را انجام داده و آن مرحله را پشت سر بگذرانید. مطمئنا این بخش می تواند شما را برای ساعت ها سرگرم خود کرده و از بازی کردن هیچ گاه خسته نخواهید شد چرا که در هر مرحله باید کارهای جدیدی انجام دهید و با چالش های جدیدی روبرو می شوید. اما نکته جالب توجه دیگر آن ۴ فصل بودن بازی است که جذابیت بازی را دوچندان کرده است. شما در هر مرحله که می گذرانید می توانید رتبه های برتر را مشاهده نمایید و هرچه در زمان کمتری مرحله را به اتمام برسانید می توانید جزو رتبه های برتر قرار بگیرید. در هر مرحله شما باید کارهای مختلفی انجام دهید. به عنوان مثال در برخی مراحل شما محصولی را می کارید و کشت می کنید، کارخانه ها و تجهیزات خود را ارتقا می دهید، محصولات انبار خود را به فروش می رسانید، کارخانه های جدیدی ایجاد می نمایید و … که هرچه بیشتر پیش بروید کار شما سخت تر و سخت تر خواهد شد و برای اینکه بتوانید امتیاز مرحله را به صورت کامل دریافت کنید کار آسانی در پیش نخواهید داشت.

امکانات

  • دارای کاراکترهای کشاورز با قومیت و پوشش های مختلف از جمله آذری، بختیاری، بوشهری، قشقایی و …
  • دارای تجهیزات همانند ماشین های باربری، بالگردها، کارخانه ها و مزرعه ها با ظرفیت های متفاوت
  • دارای تکنولوژی های ساخت و تهیه محصولاتی نظیر نان، لواشک، روغن، شیر، کلوچه، شکر، بستنی و …
  • دارای قالیبافی، گوسفندداری، مرغداری، رب سازی، نبات سازی، چای سازی، لبنیاتی و …
  • دارای گرافیک مناسب
  • دارای دو بخش آفلاین و آنلاین بازی
  • دارای ۱۲۰ مرحله در ۴ فصل برای بخش آفلاین
  • امکان رقابت با دوستان و کاربران در بخش آنلاین
  • امکان مشاهده رتبه های برتر در هر مرحله
  • امکان ارتقا کارخانه ها و تجهیزات

بخش

بخش خالی. برای افزودن محتوا صفحه را ویرایش کنید.

دریافت بازی فارمولر

هم اکنون میتوانید بازی فارمولر را از لینک زیر دریافت کنید و از بخش های جذاب آن لذت ببرید.

بررسی تخصصی فارمولر

بازی فارمولر تمامی کاراکترها، محصولات، تجهیزات و … آن به صورت بومی و ایرانی طراحی شده است و مطمئنا تجربه یک بازی به سبک و سیاق ایرانی بسیار جذاب تر می باشد. با فارمولر به دنیای جدیدی از مزرعه داری وارد خواهید شد و باید به بهترین شکل ممکن مزرعه خود را مدیریت نمایید. در فارمولر شما باید به زمان توجه ویژه ای داشته باشید چرا که مدیریت زمان در بازی از هر چیزی مهم تر است. با ذره بین همراه شوید تا به بررسی بخش های مختلف بازی بپردازیم.

تصاویری از محیط بازی

ارتباط با توسعه دهنده

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما