بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
دلنوشته هاتو بنویس – بررسی برنامه شبکه اجتماعی یادسا

دلنوشته هاتو بنویس – بررسی برنامه شبکه اجتماعی یادسا

دلنوشته هاتو بنویس - بررسی برنامه شبکه اجتماعی یادساReviewed by آرزو مرتضایی on Jan 29Rating: 4.0دلنوشته هاتو بنویس - بررسی برنامه شبکه اجتماعی یادسایادسا، یک شبکه اجتماعی مبتنی بر متن است که خواسته های این دسته از کاربران را برآورده ساخته. با استفاده از شبکه اجتماعی یادسا می توانید رویدادهای مختلف زندگی و.... را بنویسید و با دیگران به اشتراک بگذارید. به شما پیشنهاد می نماییم در ادامه برای

با توجه به میزان استفاده ی گسترده مردم از شبکه های اجتماعی، سبب شده رقابت بین توسعه دهندگان برنامه هایی با این مضمون افزایش یابد و برنامه هایی از این قبیل در دنیای مجازی افزایش یابد. با ورود شبکه های اجتماعی به زندگی مردم جامعه، دیگر کمتر کسی پیدا می شود که دلنوشته های خود را روی کاغذ بنویسد. تا بحال اکثر اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی محبوب، خارجی بوده اند و قابلیت هایی شبیه به هم داشته اند. برنامه ای که در میان برنامه های شبکه های اجتماعی جای خالی آن حس می شود، اپلیکیشنی مبتنی بر متن و بدون قابلیت چت باشد، به نحوی که بتوان دلنوشته های خود را در آنجا ثبت نمود. افراد زیادی وجود دارند که علاقه ای به چت ندارند و فقط می خواهند حس و حال خود را به جای اینکه روی کاغذ بنویسند، آن ها را در دنیای مجازی به اشتراک بگذارند و از متن ها و دلنوشته های دیگران بهره برند. یادسا، یک شبکه اجتماعی مبتنی بر متن است که خواسته های این دسته از کاربران را برآورده ساخته است. با استفاده از شبکه اجتماعی یادسا می توانید رویدادهای مختلف زندگی و…. را بنویسید و با دیگران به اشتراک بگذارید. به شما پیشنهاد می نماییم در ادامه برای بررسی تخصصی یادسا، با ما همراه باشید.

رابط کاربری:

تجربه نشان داده برنامه هایی با مضمون شبکه های اجتماعی، جدا از کاربردشان، از لحاظ محیط گرافیکی برای کاربران بسیار اهمیت دارد و می تواند تاثیر بسزایی در جذب کاربران به برنامه داشته باشد. از این رو استفاده از رنگ های متنوع با چیدمان متناسب برای دسترسی سریع از ویژگی های رابط کاربری روان و مناسب برای برنامه ها می باشد. شبکه اجتماعی یادسا دارای رابط کاربری ساده و در عین حال زیبا و کاربری می باشد که استفاده از آن برای عموم بسیار آسان می باشد. پس از نصب یادسا صفحه ی ثبت نام بارگذاری می شود؛ نامی برای پروفایل خود انتخاب می کنید و برای ارسال کد فعالسازی باید شماره تلفن خود را وارد نمایید. پس از تایید کد فعالسازی، صفحه شما ساخته می شود و می توانید از تمامی امکانات برنامه استفاده نمایید. در منوی برنامه، می توانید از بخش “پروفایل من” می توانید به جزئیات پیج خود دسترسی داشته باشید و اطلاعاتی مثل: یادگاری ها، دنبال شوندگان، دنبال کنندگان، آمار بازدید از پروفایل شما توسط دیگران، آخرین فعالیت و تاریخ عضویت را مشاهده نمایید. همچنین میتوانید به ویرایش نام پروفایلی که انتخاب نموده اید بپردازید، عکس پروفایلتان را تغییر دهید و یک دلنوشته اختصاصی بنویسید. در قسمت دوستان می توانید افرادی را که پیگیری نموده اید مشاهده کنید. یادگاری هایی که خودتان در یادسا ثبت نموده اید را در قسمت “یادگاری های من” با جزئیات کامل مانند کامنت ها و پسند ها مشاهده نمایید؛ البته به یاد داشته باشید برای ثبت دلنوشته، طول جمله نباید بیشتر از ۲۵۶ کاراکتر باشد. از سربرگی به نام “یادگاری های دوستانم” که در برنامه وجود دارد به خواندن دلنوشته های هر یک از آن ها بپردازید. حتی امکان کامنت گذاری و لایک کردن برای هریک از متن ها وجود دارد. تنها ایرادی که به برنامه وارد است، عدم امکان تگ گذاری برای کامنت هاست. با این وجود مخاطب، متوجه پاسخ دهی به کامنت خود نمی شود و این مورد کمی آزار دهنده است.  از نکات پرکاربرد برنامه این است که اگر از دلنوشته ی هر یک از دوستانتان لذت بردید می توانید آن را به لیست علاقه مندی های خود اضافه نمایید، در کلیپ بورد ذخیره کنید و یا با دیگران به اشتراک بگذارید. تمامی مطالب یادسا بر اساس قوانین جمهوری اسلامی می باشد و مطالب نا مناسب در آن درج نخواهد شد که این مورد از ویژگی های مهم یادسا می باشد. اگر متنی را خواندید که از نظر شئونات اسلامی و فرهنگی به دور بود می توانید از آن به عنوان ثبت تخلف، گزارش نمایید تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود. در بخش تازه ها به نوشته های حس و حال دیگر کاربران یادسا که به تازگی متن نوشته اند، دسترسی دارید. اگر می خواهید کسانی که شما را دنبال می کنند را مشاهده نمایید باید وارد مشارکت های دوستانه شوید.

کارایی:

از بین اپلیکیشن های ارائه شده با موضوعات مختلف، محبوبیت شبکه های اجتماعی بر هیچ کس پوشیده نیست، به طوری که بدون شک می توان گفت، اکثر کاربران مجازی به خاطر استفاده از شبکه های اجتماعی از اینترنت استفاده می نمایند. یادسا به عنوان یک شبکه ی اجتماعی منحصر به فرد توانسته نیازهای کاربران خود را برآورده سازد. با استفاده از یادسا می توانید به جای استفاده از دفترچه خاطرات برای ثبت حس و حال روزانه، استفاده نمایید. حتی می توانید دلنوشته های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از حس و حال دیگر کاربران با خبر شوید.

امکانات برنامه:

  • رابط کاربری ساده و در عین حال کاربردی
  • امکان اشتراک گذاری جمله های کوتاه خود با دیگران
  • امکان لایک کردن و کامنت گذاری بر روی دیگر پست ها
  • گزارش ثبت تخلف بر روی جمله های نامناسب
  • مشاهده افراد دنبال کننده ی خود و دوستانتان
  • قابلیت اشتراک گذاری دلنوشته ی مورد نظر
  • قابلیت انتخاب جمله های مورد علاقه در لیست علاقه مندی ها
  • نمایش کسانی که پست شما را لایک کرده اند و یا کامنت گذاشته اند از بخش آخرین مشارکت ها

دانلود برنامه شبکه اجتماعی یادسا از کافه بازار

برنامه شبکه اجتماعی یادسا

دلنوشته هاتو بنویس – بررسی برنامه شبکه اجتماعی یادسا
۳ (۶۰%) ۹ votes