برنامه سیاره ملون

جامع ترین آموزش مجازی کنکوری ها

امروزه گوشی های هوشمند مهترین نقش را در زندگی ما ایفا می کنند. به طوریکه تمامی کارهای روزمره خود را با استفاده از آن ها به انجام می رسانیم و همیشه همراهمان هستند. علاوه بر استفاده از اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی و اشتراک گذاری برنامه هاو… ، یکی از ویژگی های مهم دیگراسمارت فون های هوشمند، یادگیری و آموزش می باشد که توسط برنامه های آموزشی امکان پذیر است.

درباره سیاره ملون بیشتر بدانیم

رابط کاربری

در برنامه سیاره ملون شاهد رابط کاربری منظم و مختص با موضوع برنامه هستیم که این موضوع از نظر کاربران بسیار حائز اهمیت است و سیاره ملون در این مورد به خوبی توانسته نظر کاربران را به سوی خود جلب نماید. این برنامه مخصوص دانش آموزان پایه دهم و کنکوری طراحی شده است و با استفاده از آن می توانند تمامی درس های تخصصی را با روش های شیرین فرا گیرند. در ابتدای ورود به اپلیکیشن،لیست فرآیند ثبت نام بارگذاری می شود و پس از پر کردن آن پیامی مبنی بر فعالسازی حساب کاربری سیاره ملون برای ایمیل شما ارسال خواهد شد؛ در صفحه ی اولیه برنامه دروس پایه پیش دانشگاهی و پایه دهم را در دسته بندی های جداگانه مشاهده نمایید. در پایه پیش دانشگاهی تمامی مباحث درس های دیفرانسیل، زیست، فیزیک، شیمی،ریاضی تجربی و…. موجود می باشد؛ همچنین تمامی درس های پایه دهم اعم از ریاضی، زیست، فیزیک و شیمی به صورت تفکیک شده و به صورت کاملا رایگان در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است.

کارایی

برنامه سیاره ملون برای دانش آموزان دهم و پیش دانشگاهی طراحی شده است و آن ها را در مدیریت و فراگیری درس هایشان یاری می کند.  با توجه به اینکه این دوپایه تحصیلی برای دانش آموزان بسیار سرنوشت ساز است و آن ها را در رسیدن به هدف درسیشان کمک می نماید، می تواند بسیار کاربردی باشد. با استفاده از این برنامه بجای ثبت نام در آزمون های مختلف و پرداخت هزینه های هنگفت و همچنین صرف وقت اضافی، می توانید در کمترین زمان و هزینه به فراگیری درس ها با تدریس مجرب ترین معلمان کشور بپردازید. و با استفاده از آزمون های موجود در سیاره ملون خود را آماده سازید و با نمونه سوالات آشنا شوید.

امکانات

  • رابط کاربری بسیار شیک و مختص با موضوع برنامه
  • وجود آزمون های مختلف همراه با پاسخنامه
  • مشاوره آموزشی برای دانش آموزان پشت کنکوری
  • وجود بخش اخبار برای اطلاع از اخبار کنکور و ملون
  • امکان ایجاد حساب کاربری برای استفاده از امکانات برنامه
  • وجود دروس پایه دهم و پایه پیش دانشگاهی به صورت تفکیک شده
  • فراگیری درس های تخصصی برای یادگیری شیرین و به دور از خستگی
  • آموزش سرفصل های مختلف هر درس توسط معلمان مجرب و باسابقه

دریافت اپلیکیشن سیاره ملون

برنامه سیاره ملون هم اکنون در کافه بازار به صورت رایگان منتشر شده است که می توانید آخرین نسخه آن را دریافت و از امکانات و مطالب آن بهره مند شوید.

بررسی تخصصی سیاره ملون

علاوه بر استفاده از اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی و اشتراک گذاری برنامه هاو… ، یکی از ویژگی های مهم دیگراسمارت فون های هوشمند، یادگیری و آموزش می باشد که توسط برنامه های آموزشی امکان پذیر است. همانطور که می دانید برنامه های آموزشی متنوعی در دنیای مجازی وجود دارند که هرکدام امکانات و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارا می باشند. یکی از برنامه های آموزشی بسیار قدرتمند که به تازگی در کافه بازار ارائه شده است، سیاره ملون نام دارد که به صورت کاملا تخصصی به آموزش دانش آموزان کلاس دهمی و کنکوری می پردازد. اگر به آموزش در این حوزه علاقه مند هستید، برای آشنایی بیشتر با برنامه سیاره ملون در ادامه با ذره بین همراه باشید.

ارتباط با توسعه دهنده

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما