بازی سلحشوران

لذت نبرد تن به تن را با سلحشوران تجربه کنید

درباره سلحشوران بیشتر بدانیم

گرافیک

از آنجایی که این بازی از دسته بازی های مبارزه ای به حساب می آید، گرافیک آن نیز رنگ و لعابی مرتبط با موضوع بازی را داراست. از نکته های قابل توجه در این بازی، انیمیشن های اولیه بازی هستند که بسیار جذاب طراحی شده اند و شاهد روایت داستان بازی از آن ها هستیم. کاراکترها و شخصیت های بازی دارای چهره های قابل قابولی هستند و مشخص است برای ساخت آن ها تلاش فراوانی شده است. اگر بخواهیم در مورد موسیقی سلحشوران نظر بدهیم باید گفت، بازی دارای یک موسیقی فوق العاده مناسب و حماسی می باشد که توانسته کمی به هیجان بازی بیافزاید.

گیم پلی

همانطور که گفته شد، بازی سلحشوران، مبارزه ای می باشد، البته نه یک مبارزه ی حرفه ای  و پر هیجان؛ زیرا با کمترین امکانات و حرکات مبارزه ای میتوانید به پیروزی دست یابید. در بازی گزینه های مختلفی از جمله مشت زدن و گارد گرفتن وجود دارد که برای استفاده از آن ها دارای زمان بندی های مشخصی هستید.هر چه سریعتر ضربه بزنید و گارد بگیرید، نوار قدرت با سرعت بیشتری پر خواهد شد. گزینه ی دیگری هم در بازی موجود است که قدرت ویژه نام دارد که با استفاده از آن می توانید ضربه ی مهلکی به اکوان وارد نمایید. از ایراداتی که می توان به توسعه دهنده ی گرامی گرفت، عدم پیچیدگی  و تکنیک های متنوع در مبارزه می باشد. اگر در این بخش از بازی از امکانات و حرکات بیشتر و یا پیچیده تری استفاده میشد که کاربران را به چالش بیشتری بکشد می توانست در بین افراد مورد توجه بیشتری قرار گیرد. در قسمت بعدی بازی می توانید پهلوان خود را ارتقا دهید و به شخصی سازی آن بپردازید. البته باید بدانید که برای ارتقا پهلوان خود باید از الماس ها استفاده نمایید. بدست اوردن الماس مستلزم نحوه ی بازی شما و سرعت عملتان در مبارزات می باشد

امکانات

  • گرافیک قابل قبول و کاربرپسند
  • انیمیشن های مختلف و استفاده از شخصیت های اسطوره ای
  • رعایت اصول حرفه ای در موسیقی بازی
  • وجود حرکات و تکینک های مختلف برای مبارزه
  • قابلیت شخصی سازی جنگجوی مورد نظر خود
  • دریافت الماس از طریق انجام مبارزه

بخش

بخش خالی. برای افزودن محتوا صفحه را ویرایش کنید.

دریافت بازی سلحشوران

هم اکنون میتوانید بازی سلحشوران را از لینک زیر دریافت کنید و از بخش های جذاب آن لذت ببرید.

بررسی تخصصی سلحشوران

اگر توجه کرده باشید اکثر بازی ها در دنیای امروزه، بر اساس داستان های اساطیری و کهن ساخته می شوند و از آنجایی که انجام بازی، با حضور شخصیت های کهن سبک و سیاق فراوان تری دارد، از این رو هرروزه افراد بیشتری جذب این سبک بازی ها می شوند. محبوب ترین بازی در سبک بازی های اساطیری توسط استودیوی بازی سازی Dream Rain می باشد که به نام سلحشوران در کافه بازار منتشر شده است. باید به این نکته اشاره نمود که نام بازی سلحشوران کاملا با موضوع و محتوای این بازی سازگاری دارد و از نام آن هم به راحتی می توان از موضوع آن آگاه شد. اگر شما هم به داستان های کهن در غالب بازی علاقه دارید، برای آشنایی بیشتر با سلحشوران با ذره بین همراه باشید.

تصاویری از محیط بازی

ارتباط با توسعه دهنده

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما