برنامه ساعتگو

زمان در دستان شما

برنامه ساعتگو ابزاری کاربردی برای افرادی است که گذر زمان برایشان بسیار با اهمیت است. این اپلیکیشن در پشت ظاهر ساده اش برای خیلی از کاربران بسیار حیاتی محسوب میشود. ساعتگو شما را در مدیریت بهتر زمان یاری میکند. دیگر نیازی نیست هر لحظه برای درک زمان، به گوشی خود مراجعه کنید و یا برای زمان های پی در پی زنگ هشدار های جداگانه بگذارید.

درباره ساعتگو بیشتر بدانیم

رابط کاربری

در مورد رابط کاربری برنامه ساعتگو میتوان گفت شاید سادگی در طراحی و سهولت دسترسی کاربر، هدف اصلی در طراحی این برنامه باشد. در نگاه اول شما متوجه جای گذاری تمامی گزینه های برنامه در یک قالب و یا صفحه هستید، که با در بر گرفتن کادر توضیحی در کنار دکمه فعال سازی هر بخش، سعی شده است تا تمامی کاربران به راحتی و به سرعت بتوانند از تمامی امکانات برنامه استفاده کنند. اما این سادگی شاید در نگاه برخی افراد که بدنبال جلوه های بصری، گرافیکی و یا جذابیت های ظاهری باشند یک خلاء ایجاد کند. در نهایت می توان گفت در خلق این برنامه سعی شده تا کاربرد و امکانات برنامه بیشتر از هر چیز در الویت قرار بگیرد تا بتواند کاربران را در رفع نیاز و همچنین سرعت استفاده از امکانات یاری رساند.

کارایی

اپلیکیشن ساعتگو برای مدیریت بهتر زمان ایجاد شده است. شما با استفاده از این برنامه می توانید به آسانی در بازه های زمانی مختلف از گذر زمان اطلاع پیدا کنید و یا با استفاده از اعلام صوتی ساعت و حتی تکان دادن دستگاه خود بدون بهم زدن تمرکزتان، از زمان اطلاع پیدا کنید. این برنامه برای افرادی که در محدوده زمانی مشخصی، از تک تک دقایقشان برای برنامه ریزی بهتر استفاده می کنند، بسیار مفید است. همچنین برنامه ساعتگو می تواند در بازه های معین و از پیش تعریف شده در روزهای خاصی از هفته برنامه ریزی شده تا بتوانید طبق برنامه، به کارهایتان رسیدگی کنید.

امکانات

 • رابط کاربری ساده و به دور از پیچیدگی های ظاهری
 • امکان اعلام ساعت با حرکت دادن گوشی
 • امکان تنظیم اعلام ساعت در بازه های زمانی دلخواه
 • امکان هشدار صوتی قبل از اعلام ساعت
 • امکان تعیین صدای گوینده ساعت
 • امکان تنظیم محدوده زمانی برای فعالیت برنامه
 • قطع خودکار عملکرد برنامه در زمان تماس
 • تنظیم اعلام ساعت در حالت سکوت
 • امکان تنظیم برنامه در روزهای خاصی از هفته
 • واقعی بودن صداها
 • برنامه ای کاربردی برای افراد خاص همانند نابینایان

دریافت اپلیکیشن ساعتگو

برنامه ساعتگو ابزاری کاربردی برای افرادی است که گذر زمان برایشان بسیار با اهمیت است. این اپلیکیشن در پشت ظاهر ساده اش برای خیلی از کاربران بسیار حیاتی محسوب میشود.

بررسی تخصصی برنامه ساعتگو

برنامه ساعتگو ابزاری کاربردی برای افرادی است که گذر زمان برایشان بسیار با اهمیت است. این اپلیکیشن در پشت ظاهر ساده اش برای خیلی از کاربران بسیار حیاتی محسوب میشود. ساعتگو شما را در مدیریت بهتر زمان یاری میکند. دیگر نیازی نیست هر لحظه برای درک زمان، به گوشی خود مراجعه کنید و یا برای زمان های پی در پی زنگ هشدار های جداگانه بگذارید. این برنامه شما را با ساعت گوی صوتی خود در تمامی لحظات همراهی میکند. اپلیکیشن ساعتگو ابزاری کاربردی است که شاید برای همه ما در بسیاری از روزهای سال مفید باشد. با ذره بین در بررسی این اپلیکیشن همراه شوید.

تصاویری از محیط برنامه

ارتباط با توسعه دهنده برنامه

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما