بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
مشخص شدن زمان بندی و کارگاه های همایش ۵ شنبه بازار

مشخص شدن زمان بندی و کارگاه های همایش ۵ شنبه بازار

مشخص شدن زمان بندی و کارگاه های همایش 5 شنبه بازارReviewed by ذره بین on Apr 17Rating: 5.0مشخص شدن زمان بندی و کارگاه های همایش 5 شنبه بازارهمایش 5 شنبه بازار یک همایش بزرگ سالانه است که توسط بازار برگزار شده و علاوه بر توسعه دهندگان اندروید، کسانی که در صنعت نوپای کشور فعالیت دارند می تواند

با توجه به نزدیک شدن به همایش بزرگ سالانه پنج شنبه بازار که توسط کافه بازار برگزار می شود، برنامه زمان بندی و کارگاه های آموزشی و مفید آن مشخص شده و در وبسایت رسمی ۵ شنبه بازار به آدرس ۵shanbe.cafebazaar.ir قرار گرفته است. همایش ۵ شنبه بازار یک همایش بزرگ سالانه است که توسط بازار برگزار شده و علاوه بر توسعه دهندگان اندروید، کسانی که در صنعت نوپای کشور فعالیت دارند می تواند مفید باشد. در این همایش افراد شرکت کننده می توانند با هم به گفت و گو نشسته و هرآنچه در سال گذشته برایشان اتفاق افتاده را با یکدیگر مرور کنند و از تجارب یکدیگر استفاده نمایند. علاوه بر این بازار کارگاه های آموزشی و پنل های تخصصی برای موضوعات روز و ارائه راهکار های مفید برای افزایش موفقیت در این عرصه را برای شرکت کنندگان خود در نظر گرفته است. اولین بار این همایش در ۳۰ بهمن ماه سال ۱۳۹۳ برگزار شد و اکنون در اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ در طی دو روز، ۸ و ۹ اردیبهشت ماه پذیرای توسعه دهندگان و سایر فعالان این عرصه خواهد بود. وبسایت ذره بین نیز به عنوان یک رسانه رسمی و فعال در زمینه اپلیکیشن های موبایل از سوی مارکت کافه بازار به این همایش بزرگ دعوت شده و مفتخر است تا در کنار بازار برای هرچه بهتر برگزار شدن ۵ شنبه بازار تلاش کند. ذره بین علاوه بر پوشش خبری این همایش فعالیت های دیگری چون مصاحبه با توسعه دهندگان فعال بازار را نیز برعهده خواهد داشت. امیدواریم بتوانیم در ۵ شنبه بازار در کنار شما عزیزان دو روز بسیار عالی را پشت سر بگذاریم و تجربه های جدید و مفیدی کسب کنیم. افرادی که مایل هستند در این همایش شرکت کنند و تاکنون ثبت نام نکرده اند، تا ۳۱ فروردین ماه فرصت دارند. افراد عادی نیز می توانند از طریق این لینک درخواست کد تخفیف نموده و با تخفیف ویژه در همایش شرکت داشته باشند. ذره بین همچنین صفحه ای رسمی برای ۵ شنبه بازار طراحی نموده که از طریق آن می توانید اطلاعات، اطلاعیه ها و اخبار این مراسم را پیگیری نمایید.

صفحه رسمی ۵ شنبه بازار در ذره بین

5 شنبه بازار

مشخص شدن زمان بندی و کارگاه های همایش ۵ شنبه بازار
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *