برنامه رایانا

ارسال ایمیل رایگان

مدیریت حساب ها

دریافت آنی ایمیل ها

امنیت و سرعت بالا

مرتب سازی ایمیل ها

رابط کاربری ساده و زیبا

سرویس ایمیل فارسی رایگان

درمورد رایانا بیشتر بدانیم

رابط کاربری

محیط کاربری برنامه رایانا ساده و به دور از هیچ گونه پیچیدگی طراحی شده است و تمامی امکانات و ویژگی های برنامه به آسانی در اختیار کاربر قرار دارد. فونت استفاده شده متناسب با زبان فارسی و انگلیسی نیز باعث زیبایی و جذابیت دوچندان رابط کاربری اپلیکیشن شده است. رنگ ها و آیکون های استفاده شده در طراحی زیبا و کاربرپسند می باشد. می توان گفت رابط کاربری برنامه به صورتی طراحی شده است که کاربر در هنگام استفاده کاملا احساس می کند یک اپلیکیشن برای ارسال پیام های الکترونیکی در مقابلش دارد و به آسانی با آن ارتباط برقرار می کند. یک منوی کشویی در سمت راست برنامه قرار گرفته که به وسیله آن به امکانات اصلی برنامه از جمله حساب ها، پوشه های ایمیل های دریافتی، خروجی، ارسالی، پیش نویس، هرزنامه، زباله دان، پوشه های ساخته شده توسط شما، افزودن حساب و تنظیمات دسترسی دارید. در صفحه اصلی علاوه بر آیکون منوی کشویی، آیکون های جست و جو برای جست و جو در بین ایمیل ها و آیکون نمایش و مرتب سازی لیست ایمیل ها بر اساس تاریخ، فرستنده، موضوع، خوانده شده و ضمیمه ها وجود دارد. برای ارسال ایمیل نیز یک آیکون اضافه کردن به صورت زیبا و در دسترس کاربر قرار دارد که به آسانی می تواند یک ایمیل جدید ارسال نماید.

کارایی

با توجه به استفاده بسیار کاربران از ایمیل های الکترونیکی برای برقراری ارتباط، ثبت نام و فعالیت در وبسایت ها، عضویت در خبرنامه ها، ارسال اطلاعیه ها، ارسال نامه های اداری و مهم و سایر مواردی که مورد استفاده هستند نمی توان از کارایی سرویس های ارسال ایمیل به آسانی گذشت. در ایمیل های الکترونیکی تنها ارسال یک پیام متنی نیست و کاربر می تواند فایل هایی از قبیل فایل های ورد، پی دی اف، پاورپوینت، تصویر، ویدئو و سایر فایل های خود را همراه ایمیل خود ضمیمه کند و درنتیجه یک سرویس ضروری و بسیار کاربردی و سودمند برای تمامی کاربران در سراسر جهان می باشد. اکنون برنامه رایانا که یکی از برترین سرویس های ایمیل فارسی است با دارا بودن نزدیک به ۱۰۰ هزار کاربر و نیز ارائه امکانات مفید همانند سرویس های ایمیل مشابه خارجی توانسته گام بلندی را در این زمینه بردارد.

امکانات

برنامه گردشگر دارای امکانات و بخش های مهم زیر می باشد:

  • امکان ارسال ایمیل به صورت نامحدود و کاربران مورد نظر
  • امکان ساخت چندین حساب کاربری
  • امکان مدیریت حساب های کاربری به صورت همزمان
  • دریافت سریع و آنی ایمیل ها
  • امکان مشاهده ایمیل های دریافت شده به صورت آفلاین
  • امکان ارسال پیامک رایگان در روز (برای استفاده باید به وبسایت رایانا مراجعه شود)
  • دارای امنیت و سرعت بالا
  • امکان ستاره دار کردن، برچسب زدن، حذف نمودن و … پیام های دریافت شده
  • امکان جست و جو میان پیام ها و ایمیل ها
  • امکان مرتب سازی و نمایش لیست ایمیل ها بر اساس تاریخ، موضوع، فرستنده، خوانده شده یا نشده و ضمیمه ها

دریافت اپلیکیشن رایانا

این برنامه ی پرکاربرد به صورت کاملا رایگان در کافه بازار ارائه شده است و هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه برنامه را دریافت نمایید. با نصب این برنامه از امکانات متعدد و متنوع آن بهره مند شوید و دیگر بدون نیاز به صرف هزینه و وقت زیاد، به راحتی به خدمات مختلف مورد نظر خود دست یابید.

بررسی تخصصی رایانا

سرویس های ایمیل یاهو و گوگل از قدیمی ترین و قدرتمندترین سیستم های ارسال ایمیل در جهان می باشند که با ارائه امکانات متفاوت و مختلف، باعث جذب کاربران بسیاری به استفاده از سیستم خود شده اند. استفاده از سرویس های طراحی و پیاده سازی شده داخلی و فارسی بدون شک بسیار مفیدتر برای ما خواهد بود. اکنون قصد داریم شما را با یکی از برترین و محبوب ترین سیستم های ارسال ایمیل فارسی را به شما معرفی نماییم که می توانید از امکانات آن به صورت رایگان بهره مند گردید. با ما در بررسی تخصصی برنامه رایانا همراه شوید.

تصاویری از محیط برنامه

ارتباط با توسعه دهنده برنامه

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما