بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
رالی ایرانی- معرفی بازی ویراژ

رالی ایرانی- معرفی بازی ویراژ

رالی ایرانی- معرفی بازی ویراژReviewed by فاطیما قاسمی on Sep 21Rating: 4.5رالی ایرانی- معرفی بازی ویراژاگر یکی از طرفداران مسابقات ماشینی هستید و از رقابت های آنلاین و چند نفره هم لذت میبرید پیشنهاد امروز ذره بین بازی ویراژ است. در این بازی شما میتوانید در 4 سبک مختلف بازی کنید.

اگر یکی از طرفداران مسابقات ماشینی هستید و از رقابت های آنلاین و چند نفره هم لذت میبرید پیشنهاد امروز ذره بین به شما بازی ویراژ است. در این بازی شما میتوانید در ۴ سبک اصلی بازی کنید.

– دزد و پلیس: شما در نقش دزد یا پلیس در مسیر تعیین شده به تعقیب و گریز میپردازید و از آیتم های موجود مانند نیتروژن و یا اضافه کردن افراد برای کمک و… برای موفقیت در مراحل استفاده میکنید.

– کلاسیک:در قسمت کلاسیک شما با یک گاراژ از انواع ماشین روبرو هستید که با انتخاب و یا خرید خودرو مورد نظرتان و همچنین با اضافه کردن آیتم های دیگر مثل رینگ باله رنگ و … آنرا به خودرو مورد علاقه خود تبدیل کنید و در مد های مختلف مانند بی نهایت یک یا دو طرفه، زماندار،تفریحی بازی کنید.

– مسابقات آنلاین: در این سبک از بازی شما در دو مدل بازی با دوستان و جام حذفی میتوانید به رقابت با دیگ افراد بپردازید.

– مسابقات چند نفره: این قسمت به قرار است بزودی فعال شود امکان بازی چند کاربر را در لحظه ایجاد میکند

این بازی با توجه خاص به جزئیات از قبیل قدرت انتخاب برای کاربر در قسمت گاراژ و افزودن قطعات جدید رایگان به برنامه بیش از پیش کاربران خود را شگفت زده کند.

در معرفی این بازی میتوان گفت: گرافیک خوب بازی همراه با تنوع سبک بازی و همچنین باز بودن دست کاربر در انتخاب جزئیات و پرداخت ماشین یکی از ویژگی های برجسته ی این بازیست.

گرچه الهام گرفتن ساختار، از بازی Traffic Racer یه خوبی به چشم میخورد ولی تغییراتی مثل اضافه کردن سبک های جدید به شیوه ی خاص و اضافه کردن مدل ماشین های ساخت داخل باعث شده این بازی کمی به یک بازی ایرانی نزدیکتر شود.

این بازی با نصب رایگان تاکنون از کافه بازار حدود ۲۰۰ هزار بار نصب شده است و کاربران میتوانند برای فعال کردن ماشینهای جدید و یا خرید سکه برای ادامه بازی و افزودن آیتم ها برای بازی خود از سیستم درون پرداخت برنامه با مبلغ های مناسبی اتفاده کنند.

ویژگی ها:

– بازی کاربر در سبک های مختلف بازی

– امکان بازی آنلاین و آفلاین

– گرافیک و موسیقی متن خوب

– روان بودن بازی و سرعت عملکرد مناسب

– امکان شخصی سازی خودرو های مورد نظر کاربر

– اجرای خوب برای اکثر دستگاه های اندرویدی

– محیط کاربر پسند و جایگذاری های مناسب

و…

bazar

رالی ایرانی- معرفی بازی ویراژ
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *