بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
افتتاح درگاه خدمات هوشمند دولت الکترونیک

افتتاح درگاه خدمات هوشمند دولت الکترونیک

افتتاح درگاه خدمات هوشمند دولت الکترونیکReviewed by ذره بین on May 22Rating: 5.0افتتاح درگاه خدمات هوشمند دولت الکترونیکفاز اول درگاه خدمات هوشمند دولت الکترونیک در روز جهانی ارتباطات توسط دکتر محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مورد بهره‌برداری قرار گرفت. در این مراسم که همزمان با اختتامیه جشنواره

فاز اول درگاه خدمات هوشمند دولت الکترونیک در روز جهانی ارتباطات توسط دکتر محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مورد بهره‌برداری قرار گرفت. در این مراسم که همزمان با اختتامیه جشنواره ملی فاوا بود دو درگاه مرکز تبادل ترافیک شبکه ملی اطلاعات (NIX) و پروژه مرکز ملی تبادل اطلاعات (GSB) نیز رونمایی شدند.

درگاه خدمات هوشمند دولت الکترونیک با ارائه یکپارچه خدمات دولت به مردم

هدف استانداردسازی و مدیریت یکپارچه خدمات دولت به مردم و حرکت به سمت معماری سرویس‌گرا و خدمت محور ایجاد شده است. همچنین طرح مراکز تبادل ترافیک شبکه‌های اطلاعات با اهداف افزایش سرعت، کیفیت، کاهش هزینه خدمات اینترنت، استفاده بهتر از محتوا و خدمات جذاب داخلی، محلی سازی توزیع ترافیک و استفاده بهینه از منابع ارتباطی کشور به همراه ایجاد بستری مناسب و مطابق با استانداردهای بین‌المللی برای شبکه‌های توزیع محتوای داخلی طراحی و افتتاح شد.
دکتر واعظی در مراسم افتتاح این درگاه، با اشاره به آمادگی زیرساخت‌های دولت الکترونیک طی ۶ ماه گذشته، خواستار همکاری تمام بخش‌های دولت برای تکمیل خدمات درگاه ملی دولت الکترونیک شد و گفت: در آغاز راه تصور ما این بود که با سرمایه‌گذاری و تهیه زیرساخت‌ها می‌توان به این مهم دست‌یافت، اما بخش اعظم کار به درخواست اطلاعات از دستگاه‌های اجرایی منتهی شده است که در اینجا نقش سازمان مدیریت پررنگ‌تر است و می‌تواند از ابراز خود جهت پیشبرد این هدف کمک کند. دکتر واعظی این مرحله را گام نخست ارائه خدمات معرفی کرد و گفت: دولت الکترونیک یعنی همگان در هر زمان و مکان بتوانند به اطلاعات موردنیاز خود دسترسی داشته باشند و تلاش می‌کنیم تسهیل‌کننده مراجعات مردم باشیم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در این مراسم که با حضور معاونان، دکتر فیروزآبادی رییس مرکز ملی فضای مجازی و دکتر سبحانی فر نماینده مجلس شورای اسلامی همراه بود، ابراز امیدواری کرد رونمایی فاز اول شبکه ملی اطلاعات اواسط سال یا نیمه دوم سال صورت گیرد. او با اشاره به اینکه سه پروژه بزرگ افتتاح‌شده تنها قسمتی از شبکه ملی اطلاعات هستند گفت: برخلاف تبلیغات اشتباهی که برای شبکه ملی اطلاعات می‌شود، این شبکه هیچ محدودیتی در دسترسی کاربران به اینترنت ایجاد نخواهد کرد. دکتر واعظی با اشاره به حمایت‌های شورای عالی فضای مجازی، تسریع راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات را حاصل آرامشی دانست که بعد از انتصاب ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی به وجود آمده است. او همچنین ابراز امیدواری کرد فاز نخست این شبکه نیز در نیمه سال افتتاح شود.
دکتر واعظی با اشاره به اقتصاد مقاومتی بخشی از آن را جذب سرمایه جهت تولید بومی عنوان کرد و گفت: باید دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی به زنجیره ایده تا تولید توجه جدی کنند و با جذب سرمایه در این بخش شاهد شکل‌گیری تولید بومی باشیم. او با تأکید بر تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان ازنظر فنی، مالی و فرهنگی ادامه داد: ازنظر مقررات هم باید شرایط رشد آن‌ها را فراهم کنیم. همچنین وزیر ارتباطات با تقدیر از زحمات مهندس خسروی، مدیر سابق شرکت ارتباطات زیرساخت، در دو سال گذشته گفت: این حوزه از حمایت‌های سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و شورای عالی فضای مجازی برخوردار شده است و امیدوارم به تحقق منویات مقام معظم رهبری و تحول در بخش منجر شود.

منبع: رسانه آی تی سلام

افتتاح درگاه خدمات هوشمند دولت الکترونیک
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *