بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
دانلود برنامه (Battery Doctor (Battery Saver دکتر باتری گوشی و تبلت شما

دانلود برنامه (Battery Doctor (Battery Saver دکتر باتری گوشی و تبلت شما

دانلود برنامه (Battery Doctor (Battery Saver دکتر باتری گوشی و تبلت شماReviewed by فاطیما قاسمی on Dec 7Rating: 4.5دانلود برنامه (Battery Doctor (Battery Saver برنامه ی (Battery Doctor (Battery Saver یکی از کارامدترین برنامه های مدیریت باتری است که با امکانات مختلف و کارامدش میتواند به افزایش عمر باتری شماو کاراریی بهتر آن کمک کند. وجود این گونه نرم افزار ها که موجب کمتر شدن مصرف باتری به وسیله ی بستن برنامه های در حال اجرا و بدون استفاده و یا برخی تنظیمات خاص از قبیل کمتر کردن نور صفحه فیر فغال کردن وای فای و ... میتواند مصرف باتری تا 50 درصد کمتر کند و بدین صورت شما میتوانید زمان بیشتری را با موبایل و تبلت خود کار کنید و عمر این قطغه را نیز بیشتر کنید

برنامه ی (Battery Doctor (Battery Saver یکی از کارامدترین برنامه های مدیریت باتری است که با امکانات مختلف و کارامدش میتواند به افزایش عمر باتری شماو کاراریی بهتر آن کمک کند. وجود این گونه نرم افزار ها که موجب کمتر شدن مصرف باتری به وسیله ی بستن برنامه های در حال اجرا و بدون استفاده و یا برخی تنظیمات خاص از قبیل کمتر کردن نور صفحه فیر فغال کردن وای فای و … میتواند مصرف باتری تا ۵۰ درصد کمتر کند و بدین صورت شما میتوانید زمان بیشتری را با موبایل و تبلت خود کار کنید و عمر این قطعه را نیز بیشتر کنید. این برنامه با در اختیار گذاشتن اطلاعات مختلف باتری از قبیل میزان درصد شارژ باقیمانده و زمان باقی مانده تا اتمام باتری دستگاه همچنین زمان لازم برای شارژ کامل دستگاه، دمای باتری اطلاعات CPU … به کاربر در مدیریت باتری خود کمک شایانی مینماید.

battery-saver-4.1.2-1_506x900

امکانات (Battery Doctor (Battery Saver:

رابط کاربر ساده و شکیل با سرعت عملکرد بالا

بستن برنامه هایی که میزان مصرف باتری بالایی دارند و کاربر به آنها احتیاجی ندارد.

اعمال تنظیمات خاص برای کمتر شدن مصرف باتری از قبیل زمان روشنایی صفحه، میزان نور صفحه و..

اعمال تنظیمات خاص و بستن قابلیتهایی نظیر وای فای بلوتوث و نظیر آن

و..

cafebazaar

app-store

دانلود برنامه (Battery Doctor (Battery Saver دکتر باتری گوشی و تبلت شما
۴٫۴ (۸۸%) ۵ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *