بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
خرید جم های بازی کلش آف کلنز با اعتباری ریالی در کافه بازار

خرید جم های بازی کلش آف کلنز با اعتباری ریالی در کافه بازار

خرید جم های بازی کلش آف کلنز با اعتباری ریالی در کافه بازارReviewed by ذره بین on Mar 24Rating: 5.0خرید جم های بازی کلش آف کلنز با اعتباری ریالی در کافه بازارپیرو این قرارداد رسمی شما می توانید جم های بازی کلش آف کلنز را به ریال و توسط کارت های شتاب و یا اعتبار کافه بازاری خود تهیه نمایید و به آسانی و بدون دردسر بازی کنید. یکی از

بالاخره پس از ماه ها انتظار، آرزوی طرفداران بازی کلش آف کلنز برآورده شد و مارکت کافه بازار با سازنده بازی “سوپرسل” به توافق رسیده و قرارداد رسمی بین آن ها بسته شده است. پیرو این قرارداد رسمی شما می توانید جم های بازی کلش آف کلنز را به ریال و توسط کارت های شتاب و یا اعتبار کافه بازاری خود تهیه نمایید و به آسانی و بدون دردسر بازی کنید. یکی از مشکلات طرافداران این بازی در ایران خرید الماس و جم های این بازی بود که با همکاری کافه بازار از این پس بدون نیاز به خرید جم از وبسایت های دیگر با مبالغ بالاتر می توانید خودتان و بدون واسطه خریداری نمایید. توجه داشته باشید برای اینکه بتوانید به ریال الماس ها را تهیه کنید، باید آخرین نسخه بازی را از مارکت کافه بازار دریافت و نصب نمایید. درصورتی که از گوگل پلی و سایر وبسایت ها آخرین نسخه را دریافت نموده اید لازم است تا نسخه جدیدی که در کافه بازار موجود است را جایگزین آن نمایید. این اتفاق در روز پنج فروردین ۱۳۹۵ بین مارکت محبوب کافه بازار و کمپانی بزرگ سوپرسل به وقوع پیوست و اکنون باید شاهد قراردادهای دیگر این مارکت با کمپانی ها و بازی ساز های بزرگ و معروف دیگر باشیم و به این ترتیب می توانید به آسانی از بازی های خارجی نیز نهایت لذت را ببرید. با ذره بین همراه باشید.

clash

تغییرات آخرین نسخه بازی کلش آف کلنز به نقل از کافه بازار

  • پیرو قرارداد رسمی بازار با Supercell ازین پس می‌توانید جم‌های این بازی بی‌نظیر را به ریال توسط کارت‌های شتاب و یا اعتبار کافه‌بازاری خریداری نمایید.
  • سربازان جدید Clash of Clans به سربازخانه سیاه نقل مکان کرده‌اند!
  • سطح‌های جدید برای  Hog Rider, Valkyrie, Goblin, Inferno Tower و Mortar فعال شده است.

دریافت آخرین نسخه بازی کلش آف کلنز

 

cafebazaar

خرید جم های بازی کلش آف کلنز با اعتباری ریالی در کافه بازار
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *