بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
خدمتی به ادبیات کهن – معرفی برنامه حافظ نامه

خدمتی به ادبیات کهن – معرفی برنامه حافظ نامه

خدمتی به ادبیات کهن - معرفی برنامه حافظ نامهReviewed by آرزو مرتضایی on Dec 26Rating: 5.0خدمتی به ادبیات کهن - معرفی برنامه حافظ نامهازدیرباز ما ایرانیان هروقت حال گرفته ای داشتیم یا مشوش و سردرگم بودیم، با تفألی برحافظ نامه و پند خواجه شیرازی دلمان قرص می شد، اما افسوس که در این برهه...

    ز دست جور تو گفتم ز شهر خواهم رفت       به خنده گفت که حافظ برو که پای تو بست

ازدیرباز ما ایرانیان هروقت حال گرفته ای داشتیم یا مشوش و سردرگم بودیم، با تفألی برحافظ و پند خواجه شیرازی دلمان قرص می شد، اما افسوس که در این برهه زمانی کمتر تلاشی برای زنده نگاه داشتن گنجینه حافظ نزد مردم صورت می گیرد. مشغله های امروزی باعث می شود کم کم مهر بزرگان ادبیات کمرنگ شود و همین امر سبب می شود نسل های بعد از شناخت این بزرگان بی بهره بمانند و اشعار کهن برای آیندگان غریبه شود. البته در این دیار هستند جوانانی که راهی برای این معضل اندیشیده اند و دسترسی به دیوان ارزشمندی مانند حافظ را آسان نموده اند. با ذره بین همراه باشید تا این راه را به شما نشان دهیم…

با اپلیکیشن حافظ نامه بیشتر آشنا شویم:

حافظ نامه برنامه ای است که از رابط کاربری شیک و شاعرانه ای برخوردار می باشدکه مخاطب را درنگاه اول شگفت زده و مجذوب خود می نماید. این برنامه دیوان کامل حافظ را به صورت حرفه ای اجرا کرده و برای هر غزل آن تعبیرش را نیز قرار داده است که شما می توانید با لمس قسمت فال، فال حافظ و یا فال ویژه شب یلدا را بگیرید و تعبیر آن را نیز بخوانید؛ همچنین می توانید فال های گرفته شده خود را در تاریخچه ی فال های گرفته شده که در برنامه تعبیه شده است مشاهده نمایید. همچنین می توانید هر غزل را به طور مستقیم اشتراک گذاشته و یا به فهرست علاقه مندی های خود اضافه کنید. حافظ نامه جستجوگر پیشرفته ای دارد که شما می توانید با نوشتن یک واژه تمام ابیاتی که واژه ی مورد نظر شما در آنها قرار دارد را مشاهده نمایید. در قسمت تنظیمات نیز میتوان صدای موسیقی و اندازه فونت کار را تنظیم نمود. از بخش های دوست داشتنی و کاربر پسند برنامه حافظ نامه می توان به مژده سروش اشاره نمود؛در این قسمت امکان زمانبندی برای مژده های فرخنده  وجود دارد و شما می توانید با انتخاب یکی از گزینه های روزانه، هفتگی، ماهانه و تنظیم ساعت، مژده های فرخنده ای از جانب حضرت حافظ دریافت نمایید.
درکل حافظ نامه را می توان ادای دینی به پیر شیراز دانست و آن را برای هر تلفن همراه پیشرفته ای لازم دانست تا حافظ همیشه در یادها زنده ماند.

امکانات برنامه:

  • تعبیرغزلیات حافظ
  • امکان اشتراک گذاری
  • موسیقی زیبا همراه با متن
  • جستجوگر پیشرفته و کاربردی
  • قابلیت گرفتن فال حافظ
  • وجود قسمت علاقه مندیها
  • امکان ارتباط با توسعه دهندگان
  • وجود فهرست کامل غزلیات
  • امکان تغییر موسیقی متن و فونت
  • قابلیت تنظیم روزانه،ماهانه یا هفتگی برای دریافت مژده سروش

دانلود برنامه حافظ نامه از کافه بازار

برنامه حافظ نامه

خدمتی به ادبیات کهن – معرفی برنامه حافظ نامه
۴٫۵ (۹۰%) ۴ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *