بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
تست خودشناسی – معرفی اپلیکیشن آزمون کهن الگوها

تست خودشناسی – معرفی اپلیکیشن آزمون کهن الگوها

تست خودشناسی - معرفی اپلیکیشن آزمون کهن الگوهاReviewed by آرزو مرتضایی on Jun 28Rating: 4.5تست خودشناسی - معرفی اپلیکیشن آزمون کهن الگوها یکی از تست های خودشناسی بسیار قدیمی که طرفداران زیادی را به سوی خود جذب کرده است، آزمون کهن الگو ها نام دارد که بر اساس خدایان و خدابانوان 15گانه ی اسطوره..

از دیرباز آزمون های روانشناسی و خودشناسی فراوانی در بین مردم وجود داشته اند که انسان ها را به آشنایی هر چه بیشتر خود، برای رسیدن به بهترین ها یاری می رسانند. برخی از آموز های خودشناسی ریشه در تاریخ و ادیان سال های بسیار کهن برمی گردد که همین امر افراد را به انجام آن ها ترغیب می نماید. یکی از تست های خودشناسی بسیار قدیمی که طرفداران زیادی را به سوی خود جذب کرده است، آزمون کهن الگو ها نام دارد که بر اساس خدایان و خدابانوان ۱۵گانه ی اسطوره های یونانی انجام میگیرد. در ادامه برای معرفی اپلیکیشن آزمون کهن الگوها با ذره بین همراه باشید.

همانطور که ذکر شد، این برنامه بر اساس خدایان یونانی طراحی شده است که الگو های مردانه آن: آرس – خدای جنگ، دیونوسوس – خدای مستی و شراب، هادس – خدای جهان زیرین، هرمس – خدای پیام رسان، پوزیدون – خدای دریاها، آپولو – خدای خورشید، زئوس – خدای خدایان، هفائستوس – خدای آتش و فلزکاری می باشند. و الگوهای زنانه آن: هرا – خدابانوی ازدواج، آتنا – خدابانوی عقل و مهارت، آفرودیت – خدابانوی عشق و زیبایی و هنر، هستیا – خدابانوی آتشکده و معابد، پرسفون – خدابانوی دوشیزه، آرتمیس – خدابانوی شکار و ماه، دیمیتر – خدابانوی مادر می باشند.

در برنامه آزمون کهن الگوها شما به میزان هریک از آرکتایپ های شخصیتی درونتان پی می برید که کدامیک از آرکتایپ های شخصیتی درونتان بیشتر از بقیه فعال است و کدامیک سرکوب شده است. نکته ی مهم و قابل توجه در انجام این نرم افزار  شناسایی آرکتایپ های درونی انسان ها و رسیدن به تعادلات روحی می باشد.

سایت ذره بین به شما پیشنهاد می کند حتما برنامه آزمون کهن الگوها را دریافت نمایید و با استفاده از آن بیشتر با ارکتایپ های شخصیتی خود آشنا شوید.

امکانات:

  • رابط کاربری مدرن و کاربرپسند
  • شناخت کهن الگوهای مردانه و زنانه
  • انجام تست خودشناسی از طریق آزمون های کهن
  • آزمون خودشناسی با خدایان و اسطوره های یونانی
  • شناسایی آرک تایپ های غالب و آرکتایپ های سرکوب شده

دانلود اپلیکیشن آزمون کهن الگوها از کافه بازار

cafebazaar

تست خودشناسی – معرفی اپلیکیشن آزمون کهن الگوها
۵ (۱۰۰%) ۳ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *