بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
تخت گاز با “On The Run”

تخت گاز با “On The Run”

تخت گاز با "On The Run"Reviewed by فاطیما قاسمی on Sep 28Rating: 4.5تخت گاز با On The Runاگر بدنبال بازی های هیجان انگیز با گرافیک بالا و جذاب هستید پیشنهاد امروز ذره بین به شما، بازی جذاب On The Run است.در جاده ی بی انتها بتازید و برای کسب...

معرفی بازی On The Run:

اگر بدنبال بازی های هیجان انگیز با گرافیک بالا و جذاب هستید پیشنهاد امروز ذره بین به شما، بازی جذاب “On The Run” است.در جاده ی بی انتها بتازید و برای کسب امتیازات بیشتر در مسیر خود سکه های موجود را جمع آوری کنید. این بازی علاوه بر ساختار دیگر رانر ها یک ویژگی منحصر بفرد دارد و آن امکان شکست محدودیت هاست. شما میتوانید با قابلیت هایی که در مسیر وجود دارد با هر وسیله ای حتی تانک و هواپیما نیز به راه خود ادامه دهید. محدودیت زمان و تعقیب و گریز توسط پلیس نیز به هیجان این بازی می افزاید. ذره بین به شما پیشنهاد می کند این بازی را از دست ندهید.

افکتهای زیبای صوتی و تصویری این برنامه همچنین روان بودن بازی و سرعت خوب عملکرد باعث میشود هر کاربری به این بازی جذب شود. با کسب امتیازات بیشتر میتوانید هر انچه از بدنه و قدرت ماشین خود میخواهید، ارتقا دهید.

 

 

ویژگی هاِی بازی On The Run:

– گرافیک بالا و جذاب

– افکتهای صوتی و تصویری

– امکان ارتقا وسیله

– استفاده از جلوه های گوناگون برای هیجان انگیزتر کردن بازی

-نصب رایگان

و…

“بازی On The Run تنها در کافه بازار بیش از ۲۰ هزار نصب فعال داشته و با گرافیک بالا و جذابش توانسته یک بازی هیجان انگیز برای کاربران ارائه دهد. این بازی در دستگاه های اندرویدی ۴٫۰ به بالا قابل اجراست. “

On The Run

تخت گاز با “On The Run”
5 (100%) 2 votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *