برنامه گردشگر

نمایش مسافت

پیش بینی آب و هوا

مناطق گردشگری

هتل ها

پنل کاربری و مدیریتی

کاملا رایگان

آسوده تر سفر کنید

درمورد گردشگر بیشتر بدانیم

رابط کاربری

در ابتدا پس از نصب و اجرای برنامه، می توانید مبدا و مقصد شهر مورد نظر خود را وارد نموده تا بتوانید از بخش های مختلف برنامه استفاده نمایید. پس از مشخص نمودن مبدا و مقصد، بخش های اصلی برنامه برای شما نمایان خواهد شد که همگی در یک صفحه و به آسانی در اختیار کاربر هستند. در صفحه اصلی بخش های مسافت، آب و هوا، مناطق گردشگری، آزانس مسافرتی، هتل، خانه یا ویلا، تور و بلیط به چشم می خورد که با لمس هر یک به صفحه موردنظر هدایت خواهید شد و اطلاعات آن برای شما نمایان می گردد. همچنین منوی کشویی در سمت راست برنامه طراحی شده تا بتوانید علاوه بر دسترسی به بخش های اصلی، بتوانید به بخش هایی چون حساب کاربری، تغییر مبدا و مقصد، راهنما و امکان تماس با توسعه دهندگان برنامه به آسانی دسترسی داشته باشید.

کارایی

بدون شک نمی توان از کارایی برنامه گردشگر به سادگی گذشت. هر شخص علاقه بسیار به سفر و گردش دارد و وجود یک اپلیکیشن قدرتمند که اطلاعات کامل و جامعی را در اختیار وی قرار دهد می تواند کمک زیادی بکند. با توجه به بخش های در نظر گرفته شده در این برنامه، می توانید به آسانی برنامه سفر خود را بچینید و همه اطلاعات لازم برای سفر را یکجا داشته باشید. اگر میزان مسافت برای شما مهم است، دانستن آب و هوای شهر مقصد برایتان مهم است، از مکان ها و مناطق گردشگری شهر موردنظر اطلاعی ندارید و سایر اطلاعات موردنیاز همه و همه در برنامه گردشگر گنجانده شده است. درصورت اضافه کردن امکانات دیگری که در پیشنهادات ذره بین مطرح می کنیم این اپلیکیشن می تواند کمک شایانی به افراد در زمینه سفر و گردش بکند.

امکانات

برنامه گردشگر دارای امکانات و بخش های مهم زیر می باشد:

  • نمایش میزان مسافت بین شهر مبدا و مقصد
  • نمایش آب و هوای شهر مقصد تا ۶ روز آینده
  • نمایش مناطق گردشگری شهر مقصد
  • نمایش آژانس های مسافرتی
  • نمایش هتل ها به همراه اطلاعات آن ها
  • نمایش تورها
  • نمایش بلیط ها
  • نمایش خانه ها و ویلاها

دریافت اپلیکیشن گردشگر

این برنامه ی پرکاربرد به صورت کاملا رایگان در کافه بازار ارائه شده است و هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه برنامه را دریافت نمایید. با نصب این برنامه از امکانات متعدد و متنوع آن بهره مند شوید و دیگر بدون نیاز به صرف هزینه و وقت زیاد، به راحتی به خدمات مختلف مورد نظر خود دست یابید.

بررسی تخصصی گردشگر

برنامه گردشگر یکی از برنامه های کاربردی و مفید در این زمینه می باشد که اطلاعاتی چون آب و هوا، مناطق گردشگری، مسافت، هتل ها، آزانس های مسافرتی، تورها و حتی بلیط ها را در خود گنجانده است و یک اپلیکیشن نسبتا کامل و جامع در زمینه گردشگری برای شما کاربران عزیز می باشد. با ذره بین همراه شوید تا به بررسی تخصصی این اپلیکیشن کاربردی بپردازیم.

تصاویری از محیط برنامه

ارتباط با توسعه دهنده برنامه

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما