بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
چک هاتو فراموش نکن – بررسی برنامه چک من

چک هاتو فراموش نکن – بررسی برنامه چک من

چک هاتو فراموش نکن - بررسی برنامه چک منReviewed by فرزانه نظری on Feb 5Rating: 4.5چک هاتو فراموش نکن - بررسی برنامه چک من اگر تاریخ سررسید چک های پرداختی و دریافتی خود را از یاد می برید و یا می خواهید از گردش حساب هر ماه خود با خبر باشید،نرم افزار چک من به یاری شما خواهد آمد...

برای همه ی ما پیش آمده است که درگیری های بانکی و پولی خود را فراموش کنیم و از برگشت خوردن ناخواسته چک هایمان به ستوه آییم. با استفاده از نرم افزاری که امروز به شما معرفی می کنیم دیگر نیازی به تهیه ی لیست های کاغذی از چک هایتان ندارید و قبل از فرارسیدن موعد چک هایتان، از آن مطلع خواهید شد. پس اگر شما در دریافت و پرداخت چک های خود دچار مشکل می شوید و گاهی ممکن است تاریخ سررسید چک های خود را از یاد ببرید و یا می خواهید از گردش حساب هر ماه خود با خبر باشید، نرم افزار “چک من” به یاری شما خواهد آمد تا یادآوری به موقع سر رسید چک های شما را به عده بگیرد. برای اطلاع از ویژگی های این برنامه ی کاربردی با ذره بین همراه شوید.

رابط کاربری:

نرم افزار “چک من” برنامه ای کاربردی برای شما خواهد بود که از ظاهر ساده ای برخوردار است. روند کار با این برنامه نیز راحت و روان می باشد و با یک بار مشاهده ی آن می توانید به خوبی کار کردن با آن را یاد بگیرید. می توان گفت رنگ بندی و طراحی معمولی اپلیکیشن چک من با وجود کلیشه بودن آن، در کنار نظم و قرارگیری به جای همه ی المان های موجود، متناسب با کاربرد برنامه است. امکان مشاهده ی چک های ماهانه و ثبت چک های پرداختی و دریافتی با استفاده از تب هایی که بالای صفحه قرار دارند برای شما فراهم شده است. در صفحه اصلی برنامه شما شاهد نموداری از کل چک های دریافتی و پرداختی هستید که با مشاهده ی آن متوجه خواهید شد که میزان کل دریافتی و پرداختی شما چه مقدار خواهد بود و کدام یک بیشتر است. همچنین نموداری از چک های ماه جاری، که قبلا در برنامه ثبت کرده اید را نیز مشاهده خواهید کرد. در این نمودارها چک های دریافتی با رنگ  سبز و چک های پرداختی با رنگ قرمز مشخص شده اند. لیست کامل چک های پرداختی و دریافتی هر ماه نیز در انتهای همین صفحه قرار دارد.

توجه داشته باشید که برای ثبت چک های خود باید به صورت دستی اقدام کنید. در تب دوم با انتخاب گزینه + موجود در صفحه چک های پرداختی خود را در برنامه به ثبت برسانید و در تب آخر نیز چک های دریافتی را ثبت می کنید. برای ثبت هر چک اطلاعاتی از آن مانند مبلغ چک، نام بانک، نام طرف حساب چک، شرح، شماره چک، شماره تماس و تاریخ سر رسید چک را باید وارد کنید. همچنین می توانید برای چک های خود یاد آوری و پیش یادآوری تنظیم کنید تا قبل از رسیدن موعد چک ها از سررسید آن ها مطلع شوید. وجود لیست کاملی از بانک ها و همچنین تقویمی دقیق برای انتخاب تاریخ سررسید و یا تاریخ یادآوری و پیش یادآوری، از مزیت های این برنامه است که کار را برا ی کاربران آسوده تر کرده است. بعد از ثبت هر چک امکان ویرایش و یا حذف کردن آن را دارید و بعد از سر رسید چک نیز می توانید آن را به لیست چک های پاس شده و یا برگشتی اضافه نمایید.

کارایی:

با استفاده از نرم افزار چک من می توانید لیست کاملی از چک های دریافتی و پرداختی خود تهیه کنید و با تنظیم یادآوری برای روز سررسید و تنظیم پیش یادآوری برای روزهای قبل از سررسید، هر وقت که می خواهید زمان سر رسید چک ها را به خود یاد آوری کنید تا با مشکل مواجه نشوید. با استفاده از این اپلیکیشن به لیست تفکیک شده ای از چک های پاس شده و برگشت خورده نیز دسترسی دارید. سازنده برنامه چک من امکان گزارش گیری را نیز برای شما در نظر گرفته است که با استفاده از آن می توانید گزارش کاملی از چک های خود بگیرید و با پرینت کردن فایل مربوط به گزارش، نسخه ی چاپی آن را نیز برای خود تهیه کنید. در تهیه ی گزارش با انتخاب فیلتر ها و محدوده زمانی دلخواه، می توانید به اطلاعات مورد نیاز خود دست یابید. شما به لیست کاملی از گزارش هایی که تا به حال گرفته اید نیز دسترسی خواهید داشت و می توانید آن ها را حذف کنید و یا با دیگران به اشتراک بگذارید. با انتخاب گزینه ی تنظیمات از منوی برنامه می توانید از اطلاعات خود پشتیبان تهیه کنید، برای آلارم یادآور و پیش یادآور صداهای دلخواه و متفاوتی تنظیم کنید و نوع نمایش تاریخ در تقویم را مشخص کنید. برای دسترسی به امکان افزودن چک نامحدود، پاک کردن تبلیغات و حمایت ازبرنامه نویس برنامه ی چک من، آن را به نگارش ویژه ارتقا دهید.

پیشنهادات ذره بین:

با توجه به فارسی بودن برنامه، ذره بین پیشنهاد می کند در نسخه های بعدی تب های موجود در بالای برنامه به صورت راست چین چیده شوند. اضافه کردن امکان مشاهده ی گزارش ها در خود برنامه نیز پیشنهاد دیگر ما به توسعه ی دهنده ی این برنامه است. تیم ذره بین همواره خواهان پیشرفت و موفقیت توسعه دهندگان برنامه های موبایلی بوده است و با پیشنهادات خود سعی در یاری آن ها در راه بهتر شدن دارد.

امکانات:

  • امکان ثبت چک های پرداختی و دریافتی
  • قابلیت نمایش نمودار دایره ای و ستونی کلیه چک ها
  • قابلیت نمایش نمودار ماهانه
  • امکان ویرایش یا حذف چک ها
  • امکان بایگانی کردن چک ها به عنوان چک های پاس شده یا برگشت خورده
  • قابلیت گزارش گیری از چک ها
  • امکان پشتیبان گیری از اطلاعات
  • امکان افزودن چک های ناحدود و حذف تبلیغات با ارتقا برنامه

دریافت برنامه چک من از کافه بازار

برنامه چک من

چک هاتو فراموش نکن – بررسی برنامه چک من
۳٫۳۸ (۶۷٫۵%) ۸ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *