بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
آتلیه را به خانه بیاورید – معرفی برنامه پیکچاپ

آتلیه را به خانه بیاورید – معرفی برنامه پیکچاپ

آتلیه را به خانه بیاورید - معرفی برنامه پیکچاپReviewed by آرزو مرتضایی on Dec 22Rating: 4.5آتلیه را به خانه بیاورید - معرفی برنامه پیکچاپفرض کنید که روش تکنولوژیک با روش سنتی درهم آمیخته شود،آن وقت دیگر بهترین اتفاق می افتاد. پس با ذره بین همراه شوید تا برنامه ای در این راستا به نام پیکچاپ..

با توجه مشغله های زیاد امروزی و رشد سریع تکنولوژی، کمتر کسانی را میبینیم که مثل قبل خاطراتشان را ضبط کنند و به صورت آلبوم جمع آوری نمایند و هرچند مدت یکبار به تماشا بنشینند یا اینکه عکسی را قاب کنند و به دیوار بزنند تا آن خاطره شاد همواره جلوی دیدشان باشد. چرا که امروزه می توان با دوربین های پیشرفته گوشی های همراه عکس ها را جمع آوری کرد و در هارد ذخیره نگه داشت؛ اما اگر اتفاقی برای آن هارد بیفتد همه ی تصاویر از بین می رود. راستش را بخواهید روش جمع آوری تصویر ها به صورت سنتی و قدیمی بهتر می باشد چرا که امکان فاش شدن لحظه های خصوصی کمتر است و هیچ سو استفاده نمیتوان از آن ها نمود. آلبوم هایی که به روش سنتی جمع آوری شده اند همیشه جایشان محفوظ تر و بهتر است و اینکه امکان قاب کردنشان بهتر می باشد. حال فرض کنید که روش تکنولوژیک با روش سنتی در هم آمیخته شود، آن وقت دیگر بهترین اتفاق می افتاد. پس با ذره بین همراه شوید تا برنامه ای در این راستا به نام پیکچاپ را به شما معرفی نماییم.

با برنامه پیکچاپ آشنا شویم:

پیکچاب برنامه ای  است که شما با استفاده از آن می توانید بدون طی کردن مسافتی عکس بگیرید و یا حتی امکان اینکه خودتان عکاس خودتان باشید وجود دارد. یک آلبوم خاطرات به روش سنتی درست کنید و خاطرات را قاب نمایید.
تنها کافی است که پیکچاب را از کافه بازار دریافت کنید و آن را روی دیوایس های مبتنی بر اندروید خود نصب نمایید و پس از ساختن یک حساب کاربری و مطالعات قوانین و ویژگی ها تصاویر خود را برای پیکچاب ارسال نموده، تا آنها به حرفه ای ترین صورت ممکن تصاویرتان را چاپ کرده و در شکل های متنوع از طریق پوستر و تابلو نگاره های کاغذی تحویل شما دهند. نکته ی جالب  درباره نحوه تحویل این است که شما تابلو را درب منزل تحویل می گیرید و اصلا از بابت امنیت آن هیچ جای نگرانی وجود ندارد. با این حرکت شما با یک تیر چند نشان زده اید و مسافتی برای رفتن به عکاسی طی نکردید و هیچ زمانی را برای تهیه عکس ها تلف نکرده اید. همچنین تصاویر شما به زیباترین شکل و با کیفیت بالا تهیه می شود. به شما پیشنهاد می کنیم با دانلود اپلیکیشن پیکچاپ، بابهترین ونازل ترین قیمت کارتان را پیش برده اید. شما طی چند مرحله ساده می توانید تصاویر خود را در ابعاد و سایز های مختلف و با اشکال متنوع با کیفیت بالا ارسال نموده و بدون دردسر آن در دریافت نمایید. اگر می خواهید به دوستان یا آشنایان خود هدیه دهید و یا با ارسال خاطرات آن ها را سورپرایز نمایید، پیکچاپ بهترین گزینه خواهد بود.

ویژگی های پیکچاپ:

  • ایجاد حساب کاربری شخصی برای کنترل بهتر برنامه
  • دارا بودن قوانین و مقررات جامع
  • ایجاد بسته های تخفیف و جشنواره های متنوع به صرفه
  • رابط کاربری بی نظیر و چشمگیر

دانلود برنامه پیکچاپ از کافه بازار

برنامه پیکچاپ

آتلیه را به خانه بیاورید – معرفی برنامه پیکچاپ
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *