بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
یادگیری آسان زبان انگلیسی – بررسی برنامه همیار زبان جامع کالج

یادگیری آسان زبان انگلیسی – بررسی برنامه همیار زبان جامع کالج

یادگیری آسان زبان انگلیسی - بررسی برنامه همیار زبان جامع کالجReviewed by ذره بین on Sep 27Rating: 5.0یادگیری آسان زبان انگلیسی - بررسی برنامه همیار زبان جامع کالجکی از قدرتمندترین و کاربردی ترین برنامه ها ارائه شده برای آموزش زبان، اپلیکیشن همیار زبان جامع کالج می باشد که با داشتن ویژگی های مناسب می تواند یادگیری

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی بر هیچ کس پوشیده نیست. والدین همیشه فرزندان خود را در سنین پایین تشویق به یادگیری زبان انکلیسی نموده و در آموزشگاه های مختلف ثبت نام می نمایند. برای تعامل با تمامی افراد در سراسر جهان و فراگیری و درک بیشتر آموزش ها و مطالب به زبان اصلی، نیازمند یادگیری زبان انگلیسی است. با ورود دستگاه های تلفن هوشمند و نقش پررنگ آن در زندگی افراد، اپلیکیشن های کاربردی در هر زمینه و با موضوعات مختلف ارائه شده اند که کار ما را آسان تر می سازد. برای یادگیری زبان انگلیسی نیز اپلیکیشن های مختلفی عرضه شده اند که می توانند در یادگیری زبان انگلیسی مفید واقع شوند. یکی از قدرتمندترین و کاربردی ترین برنامه ها ارائه شده برای آموزش زبان، اپلیکیشن همیار زبان جامع کالج می باشد که با داشتن ویژگی های مناسب می تواند یادگیری زبان انگلیسی را برای شما آسان نماید. با ذره بین همراه شوید تا به بررسی همیار زبان جامع کالج بپردازیم.

رابط کاربری

در ابتدا رابط و محیط کاربری برنامه همیار زبان جامع کالج را باهم بررسی می کنیم. استفاده از آیکون و فونت مناسب، طراحی و چیدمان تمامی المان ها به دور از هیچ گونه پیچیدگی و امکان دسترسی آسان به تمامی قسمت های برنامه از ویژگی های رابط کاربری برنامه می باشد. یکی از خصوصیات بارز آن نیز امکان تغییر نوع و سایز فونت پیش فرض برنامه می باشد. فونت پیش فرض برنامه فونت زیبای ایران سنس بوده که زیبایی برنامه را دوچندان کرده است. طراحی منوی کشویی در سمت راست برای دسترسی به امکانات مختلف برنامه از جمله ارتقا به نسخه طلایی، تنظیمات، دانلود، لیست علاقه مندی ها، لایتنر، داستان های کوتاه، نکات آموزشی، ثبت نظر، تغییر زبان برنامه و راهنمای برنامه طراحی شده است. از دیدگاه ذره بین تنها مشکلی که در طراحی برنامه به چشم میخورد، رنگ بندی آن است که می توانست با در نظر گرفتن استانداردهای متریال و طراحی گوگل، جان تازه ای به اپلیکیشن ببخشد. امیدواریم در نسخه های بعدی این مورد نیز درنظر گرفته شود. در کل می توان گفت رابط کاربری برنامه کاربرپسند بوده و انتظارات کاربر را برآورده می سازد.

با همیار زبان جامع کالج بیشتر آشنا شویم:

با نصب اپلیکیشن و اجرای آن برای اولین بار، راهنمای برنامه برای شما نمایان خواهد شد که نحوه دسترسی به قسمت های مختلف برنامه را به شما آموزش می دهد. صفحه اصلی برنامه متشکل از سه تب دیکشنری آفلاین، دیکشنری آنلاین و مترجم آفلاین جملات پرکاربرد می باشد. در قسمت دیکشنری آفلاین شما می توانید کلمه فارسی یا انگلیسی موردنظر خود را جست و جو نموده و ترجمه آن را مشاهده نمایید. همچنین تلفظ آن را بشنوید. برای دسترسی به دیکشنری زبان های دیگر نیز می توانید در قسمت دانلود دریافت نموده و استفاده کنید. در قسمت دیکشنری آنلاین، مترجم گوگل به صورت پیش فرض برای شما بارگذاری خواهد شد. از طریق تنظیمات برنامه می توانید مترجم را تغییر داده و از مترجم بینگ نیز استفاده کنید. در قسمت مترجم آفلاین جملات پرکاربرد، شما می توانید جملات پرکاربردی که در زبان فارسی مورد استفاده قرار میگیرند را جست و جو نموده و ترجمه آن را به زبان انگلیسی مشاهده نمایید. همچنین می توانید تلفظ آن ها را بشنوید.

در نوار بالایی برنامه آیکون های کاربردی برای دسترسی به سایر امکانات مهم برنامه در نظر گرفته شده است. در سمت راست آیکون برنامه و منوی کشویی و در سمت راست آیکون های راهنما، تغییر زبان مبدا و مقصد، دریافت پیام آموزشی، دسترسی به داستان های کوتاه و تصویری و جعبه لایتنر قرار گرفته است. درصورتی که برای اولین بار که برنامه را اجرا نمودید راهنمای آن را رد کرده اید می توانید با استفاده از آیکون راهنما دوباره آن را مشاهده کنید. زبان مبدا و مقصد پیش فرض برنامه برروی انگلیسی و فارسی می باشد که می توانید آن را تغییر دهید. امکان دسترسی و دریافت داستان های کوتاه انگلیسی و داستان های تصویری نیز به آسانی وجود دارد و می توانید از آن ها استفاده نمایید.

اما مهم ترین و کاربردی ترین ویژگی برنامه که بسیار عالی و بی نقص طراحی شده است، جعبه لایتنر آن می باشد. همانطور که می دانید جعبه لایتنر نقش مهمی در یادگیری و حفظ و نگه داشتن ترجمه کلمات در حافظه دارد. شما می توانید کلمات موردنظر خود را به جعبه لایتنر خود اضافه نمایید و تمامی آن ها را به صورت یکجا در اختیار داشته باشید. با استفاده از برنامه همیار زبان جامع کالج دیگر نیاز به کتاب ها و برنامه های دیکشنری و لایتنر و حتی کتاب های داستان انگلیسی، کتاب های لغت ضروری و … نخواهید داشت و همه را در یک برنامه و در همه جا در اختیار خواهید داشت. به گفته سازنده برنامه جعبه لایتنر طراحی شده مطابق با قوانین جی ۵ و لایتنر و قواعد یادگیری مغز می باشد و می تواند کمک شایانی در یادگیری زبان انگلیسی به شما بکند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد اپلیکیشن همیار زبان جامع کالج، امکان تبدیل عکس نوشته ها به متن از طریق OCR می باشد که می تواند بسیار کاربردی باشد. یکی دیگر از ویژگی ها، امکان جست جو در دیکشنری در چندین صفحه می باشد که با لمس طولانی و چند ثانیه ای کلمه موردنظر این اتفاق می افتد.

امکانات

 • دارای دیکشنری آفلاین به زبان های مختلف از جمله انگلیسی به فارسی و برعکس
 • امکان دریافت دیکشنری زبان های دیگر به صورت کاملا رایگان
 • امکان شنیدن تلفظ کلمات
 • دارای دیکشنری آنلاین گوگل و بینگ
 • امکان جست و جوی آفلاین جملات پرکاربرد و شنیدن تلفظ آن ها
 • امکان دریافت داستان های کوتاه و تصویری در برنامه
 • امکان دریافت کتاب لغات ضروری از جمله ۵۰۴ و دبیرستان
 • امکان اضافه کردن کلمات موردنظر به جعبه لایتنر، لیست علاقه مندی و لیست یادگیری
 • دارای جعبه لایتنر حرفه ای و طراحی شده بر اساس قوانین جی ۵
 • امکان تغییر نوع و سایز فونت
 • دارای قابلیت ترجمه شناور
 • امکان پشتیبان گیری از لایتنر و لیست علاقه مندی ها و دیکشنری های خود
 • امکان تغییر زبان مبدا و مقصد
 • رابط کاربری ساده و کاربرپسند

“نرم افزار ویرا یکی از کارهای گروه نرم افزار آزاد می باشد. توسعه دهندگان برنامه از تجربیاتی که در پیاده سازی ویرا داشته اند در این همیار زبان جامع کالج نیز استفاده کردهاند، به گونه ای که بخش مترجم همراه نرم افزار دقیفا همان کاربردی را دارد که در ویرا وجود دارد. به گونه ای که دارای ۸۰۰۰ هزار جمله البته بعد از خرید نسخه طلایی می باشد. قابلیت دریافت جمله از طریق speechto text یا OCR یا تایپ کردن را دارد و می تواند جملات مشابه را نشان داده برای کاربر پخش کند.”

دریافت اپلیکیشن همیار زبان جامع کالج از کافه بازار

“بسیاری از امکانات برنامه برای کاربران رایگان بوده و تنها بعضی از آن ها نیاز به خرید نسخه طلایی هستند که می توانید از طریق پرداخت درون برنامه ای به نسخه طلایی ارتقا دهید.”

همیار زبان جامع کالج

صفحه اختصاصی همیار زبان جامع کالج در ذره بین

zarebin

یادگیری آسان زبان انگلیسی – بررسی برنامه همیار زبان جامع کالج
۵ (۱۰۰%) ۱۶ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *