برنامه لایک گیر اینستاگرام

رابط کاربری ساده و شکیل

امکان افزایش لایک پست های شما

امکان ویژه کردن تصاویر

امکان افزودن لینک عکس مورد نظر

مشاهده بیشترین لایک کننده ها

خرید سکه از طریق پرداخت درون برنامه ای

به صورت رایگان لایک بگیرید

درمورد لایک گیر اینستاگرام بیشتر بدانید

مقدمه

با ورود اپلیکیشن اینستاگرام به زندگی افراد، به مرور حس رقابت و جدال بر سر محبوبیت بیشتر بوجود آمد. حتی کمپین های رقابتی برای بیشترین تعداد لایک و فالوور نیز ایجاد شد. در این میان برنامه های مختلفی برای جلب کاربران و رفع این نیاز با نصب رایگان طراحی شد.یکی ازین برنامه ها اپلیکیشن”لایک گیر”است. که توانسته نقش خود را در زمینه افزایش لایک بخوبی ایفا کند.

رابط کاربری

محیط برنامه لایک گیر اینستاگرام بسیار ساده و شکیل طراحی شده و کاربر میتواند براحتی با محیط ارتباط برقرار کند. یکپارچگی و انسجام ساختار این برنامه نیز مناسب است و کاربر میتواند با جابجایی در برگه های مورد نظرش در زبانه های موجود به تمام خاسته های خود دست یابد. عکس های پست افراد، در قالبی خاص برای کاربر نمایش داده میشود که میتوان گفت جذابیت بیشتری به این برنامه داده است. استفاده از فونت و رنگ متناسب با ساختار نیز به چشم میخورد.

کارایی

این برنامه با ایجاد یک محیط برای افزایش لایک کاملا واقعی با استفاده از کاربران خود اینستاگرام و در ارتباط قرار دادن این افراد سبب شده است تا هر فرد براحتی برای بیشتر شدن محبوبیت خود در این شبکه ی اجتماعی اقدام کند.

این برنامه با امکانات کامل خود توانسته نیاز هر کاربری را در این زمینه تامین سازد و با استفاده از رابط گرافیکی ساده و شکیل خود در سرعت بخشی به این امر نیز کوشا باشد.

یکی از ویژگی های منحصر بفرد این برنامه امکان سفارش لایک برای پست ها از طریق اضافه کردن لینک آنها در برنامه است که به کاربر امکان میدهد تا پست هایی که به آن تگ شده و یا در پیج دیگری دارد را با استفاده از این قسمت محبوبتر کند.

امکانات

– رابط کاربری ساده و شکیل

– ورود امن کاربر و باز شدن برنامه و لایک اغراد از درون برنامه اینستاگرام

– امکان لایک پست دیگران و افزایش سکه بصورت رایگان

– امکان خرید سکه از طریق پرداخت درون برنامه ای

– امکان افزودن لینک عکس مورد نظر در درون برنامه اینستاگرام برای سفارش افزایش لایک

– امکان لایک سریع

– امکان لایک ویژه و لایک تبلیغاتی

– وجود قسمت پشتیبانی

دریافت برنامه لایک گیر اینستاگرام

این برنامه که قابلیت نصب رایگان در کافه بازار دارد، بیش از ۲۰هزار نصب فعال داشته و کاربر میتواند با پرداخت های درون برنامه ای سکه ی بیشتری را خریداری کند و تعداد لایک های خود را افزایش دهد. پس هم اکنون آن را دریافت کرده و خود را در شبکه اجتماعی اینستاگرام محبوب تر کنید.

بررسی تخصصی برنامه لایک گیر اینستاگرام

با ورود اپلیکیشن اینستاگرام به زندگی افراد، به مرور حس رقابت و جدال بر سر محبوبیت بیشتر بوجود آمد. حتی کمپین های رقابتی برای بیشترین تعداد لایک و فالوور نیز ایجاد شد. در این میان برنامه های مختلفی برای جلب کاربران و رفع این نیاز با نصب رایگان طراحی شد.یکی ازین برنامه ها اپلیکیشن”لایک گیر”است. که توانسته نقش خود را در زمینه افزایش لایک بخوبی ایفا کند. همراه ذره بین باشید تا به بررسی این اپلیکیشن بپردازیم.

تصاویری از محیط برنامه

ارتباط با توسعه دهنده

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما