برنامه سون شارژ هوشمند

رابط کاربری شیک و زیبا

انجام خدمات تمامی اپراتورها

امکان خرید گیف کارت

امکان پرداخت کلیه قبوض

امکان شارژ سریع باطری

سوابق خرید

برنامه ای کاملا هوشمند با امکانات بسیار

درمورد سون شارژ بیشتر بدانید

رابط کاربری

سون شارژ یکی از جذابترین رابط های کاربری در رقابت با محصولات مشابه خود را داراست که توانسته بدون اضافه کردن عنصرهای اضافی و افکت گذاری های بی جا، تنها با استفاده از رنگ بندی زیبا، متنوع و جذاب همچنین با استفاده فونت و چیدمان ایده آل خود این جایگاه را پیدا کند. سرعت بالای عملکرد برنامه و جابجایی بین صفحات همچنین ایجاد ویجت ها برای تسریع کار کاربر توانسته یک محیط کاربر پسند را فراهم سازد تا هر فردی در اولین استفاده نیز بدون هیچ مشکل خاصی با برنامه ارتباط برقرار سازد.

کارایی

برنامه ی سون شارژ با اکتفا نکردن به تامین خدمات اپراتور های تلفن همراه ، توانسته نیاز های دیگر کاربران را به راحتی رفع کند. اعمال کلیه خدمات اپراتور های رایتل ، همراه اول، ایرانسل، تالیا مانند : خرید شارژ و بسته های تخفیفی، اطلاعات حساب، انتقال اعتبار و…

همچنین وجود امکانات مازادی نظیر: خرید گیف کارت های Google Play, XBOX, iTunes , آنتی ویروس bit defender که به صورت بصورت آنلاین انجام می پذیرد.خدمات شارژ باطری که به سلامت باطری دستگاه شما و بازدهی بیشتر آن کمک می کند. خرید شارژ وایمکس.امکان پرداخت کلیه قبوض  و.. که به کاربران در صرف جویی هزینه و زمان کمک شایانی می کند و باعث تسریع عملکرد فرد می شود. کلیه این عملیات برای فرد امتیاز آور است و میتواند با این امتیازات جزء برندگان این برنامه شود.

امکانات

امکان انجام اعمال خدماتی در تمامی اپراتور ها. نظیر : خرید شارژ، مانده حساب، شارژ حساب، تنظیمات اپراتور ها و…

امکان اعمال تنظیمات بر روی دستگاه و شخصی سازی

امکان مشاهده ی سوابق خرید

امکان خرید گیف کارت

امکان پرداخت کلیه قبوض

امکان مشاهده ی برندگان برنامه

امکان ایجاد ویجت برای خرید های سفارشی کاربر

خواندن اس ام اس شارژ و در نتیجه شارژ سریع دستگاه

دریافت اپلیکیشن سون شارژ

این برنامه ی پرکاربرد به صورت کاملا رایگان در کافه بازار ارائه شده است و بیش از ۵۰ هزار کاربر فعال دارد . این رقم حاکی از ایجاد محبوبیت چشمگیر سون شارژ در بین کاربران است. با نصب این برنامه از امکانات متعدد و متنوع آن بهره مند شوید و دیگر بدون نیاز به صرف هزینه و وقت زیاد، به راحتی به خدمات مختلف مورد نظر خود دست یابید.

بررسی تخصصی سون شارژ هوشمند


در عصر ارتباطات و دیجیتالی شدن بسیاری از کارهای روزمره وجود نرم افزار هایی که بتوانند کارهای تکراری و روتین افراد را با کمترین هزینه و زمان تنها با چند کلیک ساده انجام دهد، در بین کاربران با محبوبیت زیادی روبروست. برنامه سون شارژ با در اختیار داشتن امکانات زیادی برای کاربران توانسته به رفع نیازهای متعدد کاربران بپردازد و خدمات متنوع را در پیش روی افراد قرار دهد. یکی از محبوبترین برنامه های این دسته است.

ارتباط با توسعه دهنده برنامه

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما