بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
سحرخیز باش تا کامروا شوی!! – معرفی برنامه سحرخیز

سحرخیز باش تا کامروا شوی!! – معرفی برنامه سحرخیز

سحرخیز باش تا کامروا شوی!! - معرفی برنامه سحرخیزReviewed by فرزانه نظری on Feb 12Rating: 5.0سحرخیز باش تا کامروا شوی!! - معرفی برنامه سحرخیزبا استفاده از نرم افزار "سحرخیز" برای خاموش کردن آلارم گوشی خود کاملا بیدار می شوید و از دوباره خوابیدن خبری نیست. با سحرخیز دیگر خواب نمی مانیم....

دل کندن از خواب و سر وقت بیدار شدن از مشکلات خیلی از ما آدم هاست. وقتی بعد از ساعت ها خواب سنگین شبانه میخواهیم برای یک صبح کاری از خواب بیدار شویم، هیچ چیز نمی تواند هوشیارمان کند و آلارم گوشی خود را که ده ها بار تنظیم کرده ایم، با یک حرکت کوچک خاموش میکنیم و دوباره میخوابیم. گروهی از برنامه نویسان خلاق، نرم افزار “سحرخیز” را طراحی کرده اند تا دیگر خواب نمانیم. با استفاده از “سحرخیز” برای خاموش کردن آلارم گوشی خود کاملا بیدار می شوید و از دوباره خوابیدن خبری نیست. برای آشنایی با این برنامه با ذره بین همراه باشید.

درباره برنامه سحرخیز بیشتر بدانیم:

 نرم افزار سحرخیز در واقع یک برنامه تنظیم هشدار برای بیدار شدن از خواب می باشد. اما به همین راحتی ها دست از سر شما برنمی دارد و تا زمانی که واقعا بیدار نشوید آلارم آن همچنان در حال نواختن می باشد. این برنامه برای خاموش کردن آلارم سه روش متفاوت و جدید ارائه داده است. زمانی که هشدار فعال می شود باید گوشی خود را چندین بار تکان دهید یا محیط را روشن کنید و یا از مکانی که قبلا تعیین کرده اید عکس بگیرید تا آلارم خاموش شود. در این برنامه قابلیت اذان گویی هم وجود دارد و می توانید برای وقت اذان نیز هشدار تنظیم کنید تا با صدای اذان برای سر وقت نماز خواندن بیدار شوید.

با ورود به برنامه دو بخش اصلی آن یعنی هشدار های من و اوقات شرعی را می بینید که به صورت تب بندی شده در بالای صفحه قرار دارد. در بخش “هشدارهای من”  می توانید لیست هشدارهایی که از قبل تنظیم کرده اید را ببینید. همچنین می توانید برای زمان بیدار شدن خود هشدار جدیدی تنظیم کنید. برای این کار باید گزینه + موجود در صفحه را لمس کنید تا صفحه وارد کردن مشخصات مربوط به آلارم برای شما باز شود. در صفحه ای که باز می شود ساعت، عنوانی برای هشدار، تکرار در روزهای هفته، روش خاموش شدن هشدار، انتخاب صدای هشدار، صدای ثانویه هشدار، بلندی صدا، افزایش تدریجی حجم صدا، ویبره و چرت کوتاه گزینه هایی هستند که می توانید آن ها را به دلخواه خود تنظیم کنید. اگر میخواهید صدای هشدار را تغییر دهید، در خود برنامه صداهای مختلفی وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید.

در بخش بعدی یعنی “اوقات شرعی” ، می توانید شهر محل سکونت خود را انتخاب کرده و برای زمان دقیق اذان صبح، زمان طلوع خورشید، اذان ظهر و مغرب شهر  انتخابی خود هشدار تنظیم کنید. اذان هایی نیز از چندین موذن مختلف در برنامه وجود دارد که می توانید هر کدام را که می خواهید برای صدای هشدار اذان ها انتخاب کنید.

ویژگی های برنامه:

  • قابلیت اذان گویی
  • امکان تنظیم هشدار برای بیدار شدن
  • امکان محاسبه اوقات شرعی شهرهای ایران
  • امکان پخش آلارم تصادفی برای جلوگیری از عادت کردن گوش به صدای یکنواخت
  • قابلیت خاموش کردن آلارم با تکان دادن گوشی یا روشن کردن محیط یا عکس گرفتن از جایی که قبلا تعیین کرده اید

دریافت برنامه سحرخیز از کافه بازار

سحرخیز

سحرخیز باش تا کامروا شوی!! – معرفی برنامه سحرخیز
۴٫۳۳ (۸۶٫۶۷%) ۳ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *