بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
با دیوان شعر را زندگی کنید – معرفی برنامه دیوان

با دیوان شعر را زندگی کنید – معرفی برنامه دیوان

با دیوان شعر را زندگی کنید - معرفی برنامه دیوانReviewed by آرزو مرتضایی on Dec 20Rating: 5.0با دیوان شعر را زندگی کنید-معرفی برنامه دیواناگر میخواهید برای عزیزی بایک بیت شعر میزان مهر و محبت خود و حتی قدردانی از او را با یک بیت شعر ناب پاسخ دهید ما به شما دیوان را توصیه میکنیم. در ادامه ...

گل دربر و می درکف ومعشوق به کام است                     سلطان جهانم به چنین روز غلام است

اگر دلتان هوس لحظه های ناب شاعری کرده یا می خواهید برای عزیزی با یک بیت شعر میزان مهر و محبت خود را نشان دهید و حتی قدردانی از او را با یک بیت شعر ناب پاسخ دهید و یا شریک شدن در غم عزیزی را با یک بیت ناب به اون نشان دهید نیاز به اپلیکیشنی دارید که جستجو برای انتخاب آن شعر برای شما آسان باشد و در کمترین زمان انجام گیرد. خارج از این استفاده ها ما ایرانی ها از دیرباز با ادبیات و شعر خو گرفته ایم و بخش اعظمی از تاریخ و فرهنگ ما را شعر در بر می گیرد که متاسفانه با افزایش مشغله ها و پیشرفت تکنولوژی در این عصر از ادبیات وخواندن کتاب فاصله گرفته ایم. توسعه دهنده اپلیکیشن دیوان توانسته برنامه مناسبی را برای ترویج شعر و ادب تهیه کرده و در اختیار کاربران قرار دهد، پس با ذره بین همراه شوید تا به معرفی بیشتر اپلیکیشن دیوان بپردازیم.

اپلیکیشن دیوان بهترین چاره برای مخاطبین فرهنگ دوست اندرویدی و همینطور زنده نگه داشتن فرهنگ و ادبیات است. اپلیکشن دیوان با جمع آوری مجموعه اشعار شعرای کلاسیک و معاصر بی شک خدمت عظیمی به عرصه ادبیات کرده است و همینطور کار مردم را برای خواندن و استفاده از ادبیات آسان نموده است. کتابخانه برنامه شامل سه بخش اصلی شعرای کلاسیک، شعرای معاصر و درباره قرآن کریم می باشد. در بخش شعرای کلاسیک، غزلیات، قطعات، رباعیات، قصاید، اشعار منتسب و … زیبای حافظ گنجانده شده است. از سعدی نیز دیوان اشعار، بوستان و گلستان و مواعظ وی قرار داده شده است. از مولوی نیز دیوان شمس و مثنوی معنوی قرار گرفته است. در این قسمت شما می توانید فال حافظ نیز بگیرید و علاوه بر غزل تعبیر آن را نیز مشاهده نمایید. در شعرای معاصر نیز به صورت پیش فرض اشعار سهراب سپهری و فروغ فرخزاد قرار دارد که می توانید استفاده نمایید. برای دریافت و دسترسی به اشعار سایر شاعران نیز می توانید از طریق فروشگاه اقدام نمایید و اشعار شاعر موردنظر را دریافت کنید. اشعار شاعران گرانقدری چون فردوسی، اقبال لاهوری، خیام، سنایی و … از طریق فروشگاه قابل دریافت می باشند.

گاهی شما برای پیدا کردن یک شعر یا حتی یک بیت مجبور می شوید یک کتاب را به مدت طولانی ورق بزنید یا در دنیای مجازی آنقدر جستجو کنید و تبلیغات را تحمل کنید تا شعر دلخواهتان را بیابید ولی اپلیکیشن دیوان همه این دردسرها را ازبین برده است و شما به راحتی و در کمترین زمان می توانید از پرسه زدن در دنیای شعر و ادب لذت ببرید.
“لازم به ذکر است که بدانید اپلیکیشن دیوان به صورت رایگان در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته است و شما می توانید برای حمایت از برنامه دیوان از طریق پرداخت درون برنامه ای اقدام نمایید.”

ویژگی های دیوان:

  • داری سرچ یا جستجوگر پیشرفته
  • دسته بندی اشعار و شعرا
  • قسمت گزیده ها برای ایجاد آلبوم خصوصی شعر
  • قابلیت جلوگیری از خاموش شدن صفحه نمایش در هنگام مطالعه
  • قسمت فروشگاه برای اضافه کردن دیوان شعرای دیگر به طور رایگان
  • رابط کاربری بی نظیر و فوق العاده هم از لحاظ جذب مخاطب هم از لحاظ گرافیکی
  • قابلیت به اشتراک گذاشتن اشعار به طور مستقیم از طریق برنامه های مجازی و …

دانلود اپلیکیشن دیوان از کافه بازار

اپلیکیشن دیوان

با دیوان شعر را زندگی کنید – معرفی برنامه دیوان
۴ (۸۰%) ۲ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *