اپلیکیشن دیجی کالا

رابط کاربری شیک و زیبا

دسته بندی محصولات

نمایش مشخصات کامل محصول

جستجوی پیشرفته ی کالا در برنامه

امکان بررسی و مقایسه محصولات

امکان امتیازدهی و درج نظر

دنیای دیجی کالا در دستان شما

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

امکانات و محصولات در سایت دیجی کالا برای همه آشناست ولی این بار اپلیکیشن دیجی کالا برا دستگاه های اندرویدی به صورت رایگان توانسته است بیش از پیش خرید را برای همه آسان کند

رابط کاربری برنامه

کلی

محیط برنامه همچون سایت دیجی کالا با یک طراحی ساده و شیک توانسته بیشترین فضای ممکن را برای نمایش کالا ها و دسترسی های سریعتر برای کاربر فراهم کند.این برنامه با فونتی مناسب و صفحاتی با حجم زیاد مطالب اما در عین حال بدون حس شلوغی توانسته است ساختاری کاربر پسند برای تمامی کاربران فراهم کند. صفحه اصلی با منوی ساده و شکیل در بالای برنامه امکان دسترسی به سبد خرید کالاهایی که قبلا انتخاب کرده اید و  امکان جستجوی پیشرفته کالاهای مورد نظر کاربر وجود دارد.

منوی کشویی

منوی کشویی که در داخل آن امکان دسترسی به کالا ها براساس دسته بندی محصولات , پیشنهادات ویژه و طبقه بندی های دیگر مثل محبوبترین محصولات یا جدیدترین محصولات ارائه شده به چشم میخورد که در صفحه ی اصلی هم دیده میشود . در بالای منوی کشویی امکان ورود کاربرانی که قبلا در سایت عضو بوده یا افرادی که خواستار عضویت هستند وجود دارد. در ادامه به اسلاید شو محصولاتی که تبلیغ میشوند میرسیم که باعث روانتر شدن و همچنین راحتی کار کاربر گردیده است.

لیست دسته بندی محصولات

لیست دسته بندی محصولات نیز با باز کردن پنجره ی جدیدی کاربران را به لیست کامل محصولات براساس طبقه بندی ها میرساند و در آخر لیست محصولات پیشنهادی و لیست محصولات پر فروش گنجانده شده است . هر محصول باتصویر ،نام و برند کالا همراه با قیمت آن نمایش داده میشود. این شیوه با کمترین توضیح اضافه و در یک نگاه میتواند مخاطب را به مقصود و محصول خود برساند و حتی کاربرانی که کالای دیگری نیاز دارند هم بدین صورت از دیگر محصولات آگاه می شوند. در ورود به لیست دسته بندی محصولات به طبقه بندی هایی مانند :کالای دیجیتال، لوازم خانگی ،زیبایی و سلامت ، هنر و فرهنگ ، ورزش و سرگرمی برمیخوریم که هر کدام زیر دسته های خود را دارد .

بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

dgkala

بررسی تخصصی اپلیکیشن دیجی کالا

یجی کالا این نام برای همه ی کاربران دنیای مجازی در عرصه ی خرید آنلاین توانسته است اعتماد همه ی مشتریان را جلب کند. این سایت ابتدا به فروش محصولات دیجیتال پرداخت اما در حال حاضر کمتر میشود محصولی را یافت که درین سامانه نتوان آن را یافت. دیجی کالا به عنوان یکی از سایتها و استارت آپ های برتر ایرانی به گفته ی مجله ی Economist و البته بیشتر کاربران ایرانی ، این روزها برنامه ی اندرویدی خود را در بازار به صورت رایگان برای کاربران ارائه داده است. با بررسی این اپلیکیشن با ذره بین همراه شوید