بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
با دیتا شهر خاص ترین ها را پیدا کنید – معرفی برنامه دیتا شهر

با دیتا شهر خاص ترین ها را پیدا کنید – معرفی برنامه دیتا شهر

با دیتا شهر خاص ترین ها را پیدا کنید - معرفی برنامه دیتا شهرReviewed by آرزو مرتضایی on Dec 23Rating: 5.0با دیتا شهر خاص ترین ها را پیدا کنید - معرفی برنامه دیتا شهردیتا شهر متاسفانه امروزه به دلیل اینکه یکسری مکانها به اقلیت های افراد اجتماع که می شود گفت افرادی با انتخابهای خاص اختصاص پیدا میکند که به دنبال رستوران..

متاسفانه امروزه به دلیل اینکه یکسری مکان ها به اقلیت های افراد جامعه مرتبط می شود که می شود گفت  تنها به افرادی با انتخاب های خاص اختصاص پیدا می کند، جست و جوی آن ها را مشکل می بسازد. جست و جوی رستوران ها، کافه ها، باشگاه ها و مکان های آموزشی خاص و اینکه تعداد اندکی ازاین مکان ها موجود است خیلی ناشناخته و محدود می باشند و پیدا کردن چنین مکان هایی برای این افراد بسیار سخت و زمان بر می باشد، چرا که باید جای جای خیابانهای شهر را پرسه بزنند تا مکان مورد نظر خود را بیابند، البته اگر بیابند که در هر دو صورت زمان و انرژی زیاد و بیهوده ای صرف کرده اند. حال اگر افرادی باشند که به فکر حل این معضل باشند خدمتی نو در این عرصه انجام می دهند و راهکاری را در این زمینه ارائه می نمایند. پس با ذره بین همراه شوید تا با چنین برنامه ای به نام دیتا شهر شما را آشنا سازیم.

با برنامه دیتا شهر (روش جدید جستجو در شهر) آشنا شویم:

دیتا شهر برنامه ای کامل با رابط کاربری جذاب و گیرا می باشد که برای افرادی خاصی که انتخاب هایی دارند که کمتر در بین عوام مشاهده می شود خدمتی بزرگ می باشد. فرض کنید خانم ها دنبال کافه ها و رستورانهایی باشند که فقط ورود بانوان در آنجا امکان پذیر باشد یا اینکه آقایان به دنبال مکانی باشند که بتوانند بروند و یک نوشیدنی میل نمایند، بدون اینکه دود سیگار آزارشان دهد و یا حتی افرادی مذهبی به دنبال کافه هایی باشند که به جای حال و هوای هنری و فلسفی و موزیک های اروپایی در این کافه نوای نوحه و مناسبات مذهبی برگزار شود. شاید خنده دار باشد ولی قرار این است افراد خاص درنظر گرفته شود و دیتا شهر به خوبی این کار را انجام داده و نیاز این افراد را برطرف کرده نموده است. لازم به ذکر است که برنامه دیتا شهر مکانهای پرطرفدار و عمومی مورد نیاز دیگران را نیز نشان می دهد. پس اگر به دنبال این هستید که در کمترین زمان و راحت ترین صورت ممکن مکان های دلخواهتان را پیدا کنید دیتا شهر بهترین راه حل می باشد. از دیگر قابلیت های این برنامه، امکان ثبت نظر درباره ی کسب و کارهای دیگر افراد می باشد. همچنین شما می توانید با ثبت نام در دیتا شهر کسب و کار خود را معرفی نمایید و محل آن را از طریق نقشه انتخاب نمایید تا در دسترس همگان قرار گیرد.

ویژگی های برنامه:

  • رابط کاربری منظم و کاربر پسند
  • امکان ثبت نظر برای کسب و کارهای مختلف
  • امکان جستجوی محل مورد نظر خود از روی نقشه
  • امکان با خبر شدن از چگونگی مکان های معرفی شده از طریق نظرات مردم
  • قابلیت پیدا کردن آدرس رستوران با غذاهای خاص،آموزشگاه ها، هتل ها و… در سریع ترین زمان ممکن

دانلود برنامه دیتا شهر از کافه بازار

برنامه دیتا شهر

با دیتا شهر خاص ترین ها را پیدا کنید – معرفی برنامه دیتا شهر
۳٫۱۷ (۶۳٫۳۳%) ۱۲ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *