بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
تلگرام همه کاره فارسی – بررسی برنامه تلگراف

تلگرام همه کاره فارسی – بررسی برنامه تلگراف

تلگرام همه کاره فارسی - بررسی برنامه تلگرافReviewed by ذره بین on Aug 27Rating: 5.0تلگرام همه کاره فارسی - بررسی برنامه تلگرافیکی از قدرتمند ترین و پیشرفته ترین تلگرام های غیررسمی که توسط توسعه دهندگان ایرانی توسعه داده شده است و با api رسمی تلگرام کار می کند، اپلیکیشن تلگراف

محبوبیت اپلیکیشن پیام رسان تلگرام در میان کاربران ایرانی بر کسی پوشیده نیست. این پیام رسان به دلیل امکانات متعدد، سریع بودن و امن بودنش توانسته جایگاه ویژه ای در میان کاربران خود کسب نماید و افراد برای ارتباط با دوستان و نزدیکان خود از آن استفاده نمایند. البته تلگرام تنها یک پیام رسان ساده نبوده و امکانات و قابلیت های آن فراتر از یک پیام رسان می باشد. اما در کنار امکانات و ویژگی های بسیار خوب، موارد بسیاری وجود دارند تا این اپلیکیشن را حرفه ای تر و کامل تر سازند. با توجه به اپن سورس (متن باز) بودن تلگرام، توسعه دهندگان می توانند برنامه تلگرام را توسعه داده و امکانات و قابلیت های آن را افزایش دهند و همچنین رابط کاربری برنامه را تغییر دهند. یکی از قدرتمند ترین و پیشرفته ترین تلگرام های غیررسمی که توسط توسعه دهندگان ایرانی توسعه داده شده است و با api رسمی تلگرام کار می کند، اپلیکیشن تلگراف می باشد که می تواند جایگزین کاملی برای تلگرام شما باشد و با امکانات و قابلیت های خود شما را شگفت زده کند. با ذره بین همراه شوید تا به بررسی برنامه تلگراف بپردازیم.

رابط کاربری

یکی از مهم ترین فاکتورها برای هر برنامه، رابط کاربری آن می باشد. در صورتی که محیط کاربری یک اپلیکیشن جذاب و کاربرپسند نباشد، آنگاه پس از مدتی برای کاربر کسل کننده شده و وی را خسته می کند. یکی از ایراداتی که به نسخه رسمی تلگرام وارد است این است که محیط کاربری اپلیکیشن کمی شلوغ و دارای پیچیدگی است. این عامل زمانی بیشتر نمایان می شود که شما در چندین گروه، کانال، ربات عضو و یا چت های خصوصی زیادی داشته باشید. در این صورت دسترسی به هرکدام برای شما مشکل خواهد بود. تلگراف با ایجاد یک محیط کاربری زیبا و بخش بندی و جداسازی هرکدام از چت ها، کانال ها، ربات ها، برگزیده ها و … به صورت تب باعث شده تا این مشکل کاملا رفع گردد. استفاده از فونت فارسی زیبا، دارای رنگ بندی مناسب و شکیل و دسترسی آسان به تمامی بخش ها و امکانات برنامه از طریق منوی کشویی از دیگر ویژگی های رابط کاربری برنامه تلگراف به شمار می رود. همچنین شما می توانید به آسانی محیط برنامه را باب میل خود طراحی نموده و تغییرات بسیاری را در قالب و ظاهر برنامه ایجاد نمایید. از جمله این تغییرات امکان تغییر آیکون، پس زمینه، نوع فونت، رنگ ها، رنگ دکمه ها و منو، رنگ لینک ها، شمارنده ها و … می باشد. با این ویژگی محیط و رابط کاربری تلگراف هیچ گاه برای شما خسته کننده نخواهد شد. دسترسی به امکانات اپلیکیشن از طریق منوی کشویی امکان پذیر است. امکاناتی چون مدیریت حساب های کاربری، مدیریت دانلود، مدیریت فایل، مدیریت دسته بندی ها، تایم لاین، پیام های برگزیده، ایجاد گروه، پیام محرمانه، کانال، مخاطبین، آیدی یاب، تنظیمات، تنظیمات تلگراف و قالب، آموزش و حذف حساب کاربری در منوی کشویی قابل دسترس هستند. فونت های زیبا و فارسی محبوب ایرانس سنس، کودک، دست نویس، تیتر، ترافیک، یکان، مروارید و … درون برنامه گنجانده شده است که می توانید مطابق میل خود انتخاب نمایید. همچنین فونت پیش فرض برنامه نیز فونت بسیار زیبای ایران سنس می باشد که بر جذابیت اپلیکیشن افزوده است. در نهایت می توان گفت رابط کاربری برنامه تلگراف مطابق با سلیقه و علاقه کاربران ایرانی می باشد.

با امکانات و ویژگی های تلگراف بیشتر آشنا شویم

مدیریت حساب های کاربری

تنها با یک بار نصب تلگراف می توانید به تعداد دلخواه حساب کاربری اضافه کنید. در صورتی که چند شماره دارید می توانید با چندین شماره و تنها یک برنامه عضو شوید و آن ها را مدیریت نمایید. البته برای استفاده از هر حساب تلگراف یک بار بسته شده و تنها یک حساب شما آنلاین خواهد شد. در صورتی که بخواهید همزمان ۲ یا سه حساب کاربری آنلاین داشته باشید باید تلگراف ۲ و ۳ را نصب نمایید. اما در صورتی که نیاز به آنلاین بودن همزمان حساب ها نیست می توانید تنها با نصب تلگراف همه حساب ها را مدیریت کنید.

مدیریت دانلودها

یکی از ویژگی های بسیار کاربردی تلگراف، امکان زمان بندی و ایجاد صف دانلود برای گفت و گو ها می باشد. شما می توانید فایل های موردنظر خود را در صف دانلود قرار داده و برای آن زمان دلخواهی را مشخص نمایید. سپس فایل موردنظر در زمان مشخص شده دریافت خواهد شد. همچنین می توانید چندین صف ایحاد نموده و برای هر صف زمان بندی جداگانه ای را درنظر بگیرید.

مدیریت فایل ها

شما می توانید با استفاده از این قابلیت تمامی فایل های گفت و گوهای خود را به صورت یکجا مشاهده و مدیریت کنید. همچنین می توانید بر اساس گفت و گوی دلخواه و یا بر اساس عکس ها، ویدئوها، لینک ها، آهنگ ها و فایل ها تفکیک نمایید. همچنین می توانید فایل های دانلود شده و دانلود نشده را به صورت جداگانه مشاهده نمایید.

مدیریت دسته بندی ها

با تلگراف به آسانی می توانید گفت و گو های خود را دسته بندی کنید. گفت و گو های خود را بر اساس موضوعات دلخواه تفکیک نمایید.

تایم لاین

در قسمت تایم لاین شما می توانید تمامی مطالب کانال ها را بر اساس تاریخ مشاهده نمایید. همچنین می توانید مطالب کانال های خودتان و یا کانال های دیگران را مشاهده کنید.

پیام های برگزیده

برخی از پیام های برای شما مهم هستند و می خواهید آن ها را از سایر پیام ها جدا نمایید. در کنار هر پیام یک ستاره قرار گرفته شده که با لمس آن، پیام موردنظر به پیام های برگزیده اضافه شده و سپس می توانید در این قسمت پیام های ستاره دار را مشاهده نمایید.

تنظیمات تلگراف

با استفاده از تنظیمات تلگراف می توانید ظاهر و قالب، صفحه اصلی، بخش گفت و گو، نوارهای گفت و گو، پیام های کوتاه شده، بخش ارسال ها، استیکرها و … را مدیریت و شخصی سازی نمایید.

تنظیمات قالب

شما می توانید قالب برنامه را باب میل خود طراحی نمایید. در تنظیمات قالب امکان تغییر رنگ کلی، رنگ دکمه و منو، پس زمینه ها، رنگ لینک ها، شمارنده ها وجود دارد.

حالت روح (نامحسوس)

با استفاده از این قابلیت شما می توانید در هنگام آنلاین بودن خود را پنهان نمایید و کسانی که آنلاین هستند را مشاهده نمایید.

سایر امکانات تلگراف

 • نوار گفت و گوهای اخیر
 • دارای نوار کاربران گروه
 • امکان برگزیده کردن شکلک ها و استیکرهای موردعلافه
 • امکان ترک گروه و بازگشت به آن
 • امکان ارسال متن با ویدئو
 • امکان ارسال یک پیام بدون نقل قول
 • امکان تغییر محل دانلود فایل ها
 • امکان ارسال نقاشی به کاربران
 • دارای آیدی یاب
 • امکان مشاهده مخاطبین آنلاین
 • امکان پنهان کردن گفت و گوها
 • امکان مشاهده تغییرات اخیر مخاطبین
 • نمایش تایید یک پیام هنگام ارسال
 • و ده ها امکان دیگر

میزان نصب

“برنامه تلگراف بیش از ۲۰ هزار بار از کافه بازار دریافت شده است که نشان از محبوبیت بسیار آن در میان کاربران دارد. پیشنهاد می کنیم هم اکنون جدیدترین نسخه برنامه را دریافت نمایید.”

دریافت برنامه تلگراف از کافه بازار

تلگراف

تلگرام همه کاره فارسی – بررسی برنامه تلگراف
۳٫۴۹ (۶۹٫۷۸%) ۴۵ votes

2 دیدگاه

 • بدنیست

  ۵
  hamed Reply
 • چرا میزنه کد ثبت؟

  ۲
  Eli Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *