بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
به دنیای ایرانسل خوش آمدید – بررسی تخصصی برنامه ایرانسلی ها

به دنیای ایرانسل خوش آمدید – بررسی تخصصی برنامه ایرانسلی ها

به دنیای ایرانسل خوش آمدید - بررسی تخصصی برنامه ایرانسلی هاReviewed by فاطیما قاسمی on Jan 25Rating: 4.5بررسی تخصصی اپلیکیشن ایرانسلی هااپلیکیشن ایرانسلی ها با تمرکز بر روی خدمات اپراتور ایرانسل برای مشترکین خود، توانسته است هر آنچه که فرد، در مورد سیم ایرانسل خود نیاز دارد، در قالب یک برنامه ی ساده و رایگان در اختیار کاربرانش قرار دهد.

با ورود اپراتور های مختلف تلفن همراه و گسترش امکاناتی که هر اپراتور تنها در اختیار کاربران خود قرار می دهد، نیاز به وجود برنامه هایی که بتوانند به صورت اختصاصی کاربران را در انبوه کد های موجود برای دسترسی به امکانات مختلف یاری رسانند به خوبی قابل مشاهده است. اپلیکیشن ایرانسلی ها با تمرکز بر روی خدمات اپراتور ایرانسل برای مشترکین خود، توانسته است هر آنچه که فرد، در مورد سیم کارت ایرانسل خود نیاز دارد، در قالب یک برنامه ی ساده و رایگان در اختیار کاربرانش قرار دهد. می توان گفت برنامه ی ایرانسلی ها با ایجاد یک بانک جامع خدمات ایرانسل، به بسیاری از سوالات مشترکین و سردرگمی افراد در انبوه کد های موجود پاسخ مثبت دهد. با ذره بین در بررسی ایرانسلی ها همراه شوید.

رابط کاربری:

اپلیکیشن ایرانسلی ها با طرح ریزی یک قالب بلوکی ساده در طیف رنگهای مختلف، توانسته تمامی بخش های مورد نظر خود را یکجا و در یک ساختار منسجم نمایش دهد. عدم استفاده از آیکون های بزرگ و شکیل و یا افکت ها و جلوه های تصویری، در مقابل حفظ چهار چوب قالب مانند، به خوبی نمایان است. می توان گفت طراحی ساده بدلیل استفاده بهتر و راحت تر تمامی کاربران است اما در نظر گرفتن این ویژگی، از جذابیت گرافیکی این برنامه کاسته است.در مورد رابط کاربری این برنامه سادگی و کارایی حرف اول را میزند و تمامی کاربران به آسانی می توانند به خواسته های خود دست یابند، اما زیبایی و شکیل بودن ساختار در زیر این سادگی محو شده است.

محیط برنامه و روش کار:

این برنامه با دارا بودن یک صفحه اصلی که در واقع تمامی امکانات را در یک ساختار بلوکی رنگی،  به سادگی در پیش رویتان قرار می دهد می تواند تمامی درخواست های کاربران را در یک چشم بهم زدن پاسخ دهد. وجود یک منوی نواری در بالای صفحه با ۳ آیکون کوچک، توانسته است قابلیت های مجزای نرم افزار را از دیگر بخش ها جدا کند.

 • منوی کشویی که با گزینه های تماس با پشتیبانی شبکه و پشتیبانی شارژ، همچنین ارسال نرم افزار برای دوستان و تنظیمات سطحی خلاصه شده است.
 •  آیکونی برای دسترسی سریعتر به آخرین خدمات و بسته های ایرانسل.
 • قسمت پیشنهادات برنامه که برای معرفی برخی اپلیکیشن های دیگر طراحی شده است.

بخش های رنگی موجود در صفحه اصلی هر کدام به شما خدمات گوناگونی را ارائه می کنند.

 • اولین بخش مربوط به خرید شارژ است. شما می توانید به آسانی با وارد کردن شماره سیم کارت خود یا دیگران و انتخاب مبلغ و میزان شارژ، از طریق کارت های عضو شتاب خود بدون نیاز به اتصال به اینترنت شارژ تهیه کنید.
 • در قسمت اینترنت همراه، شما می توانید به راحتی با بسته ها و طرح های اینترنتی ارائه شده توسط اپراتور ایرانسل آشنا شوید و بسته به نیاز خود نسبت به فعال کردن آنها یا تمدید خودکار بسته ها اقدام نمایید، وجود امکان تنظیمات خودکار و دستی اینترنت نیز از گزینه های مفید این بخش است.
 • وضعیت بسته و طرح ها؛ شما میتوانید با استفاده از این بخش اعتبار و میزان بسته های اینترنتی ، طرح های تشویقی و… را بررسی کنید.
 • امکان استعلام موجودی حساب نیز یکی از گزینه های موجود است تا کاربر به آسانی و با یک لمس نسبت به مشاهده ی میزان اعتبار باقی مانده در سیم کارت خود اقدام نماید.
 • خدمات جدید؛ این گزینه که در نوار منویی بالا نیز موجود است برای راحتی کاربر مجددا در قسمت بخش بندی ها تکرار شده است.
 • اخبار ایرانسل: جدید ترین اتفاقات و تغییرات در اپراتور ایرانسل را به گوش مخاطبان و مشترکین خود میرساند.
 • بخش بسته های ترکیبی نیز شما را به لیستی از بسته های تخفیفی هدایت می کند که بسته به میزان مصرف و زمان تعیین شده است. همچنین میتنوانید هر بسته ی ترکیبی را نسبت به فعال سازی آن در هر زمان و مکان اقدام کنید.
 • قسمت خدمات مرتبط با شارژ، شما را به خدماتی اتصال می دهد که در صورت اتمام شارژ و عدم امکان شارژ مجدد سیم کارت، وجود آنها کاملا ضروری است.
 • در قسمت طرح های تعرفه، شما با لیست بلندی از تمامی طرح های تخفیفی و توضیح مختصری از هر یک از طرح ها مواجه می شوید که می تواند شما را در انتخاب بهتر این طرح ها و فعال سازی سریع آن، یاری رساند.
 • بانکداری همراه نیز به شما در افزایش اعتبار و خرید شارژ با استفاده از کدهای اختصاصی هر بانک و اتصال به حسابتان راهنمایی میکند.
 • آهنگ پیشواز یکی از قابلیت های پر طرفدار سیم کارتهای ایرانسل است که با ورود به این گزینه در صفحه اصلی، شما می توانید به لیست آخرین آهنگ های پیشواز اضافه شده،آهنگ های پیشنهادی و برتر، همچنین فعال سازی یا غیر فعال کردن این قابلیت اقدام نمایید.
 • در بخش کاربردی سایر خدمات نیز به گزینه های زیادی از جمله :سرویس های ویژه ی مشترکین ، دریافت تنظیمات ام ام اس و اینترنت همراه و… برمیخوریم که تقریبا تمامی کاربران حتی یکبار نیز به آنها احتیاج پیدا کرده اند.
 • پیشنهاد های تشویقی و همچنین جزیره ی هوشمند ایرانسل، شامل زیر بخش های گوناگونی می شود، که به کاربران انتخاب طرح های تخفیفی پر طرفدار ایرانسل کمک چشمگیری می کند.

در اپلیکیشن ایرانسلی ها طراح سعی داشته تا با سرعت بخشیدن انجام درخواست کاربر، تنها به وسیله ی کدهای تعریف شده از سمت شرکت ایرانسل تمامی خدمات را در اختیار کاربران خود قرار دهد و فقط در برخی موارد همانند مشاهده ی آخرین اخبار و آخرین آهنگ های پیشنهادی و بسته های جدید، نیاز به اتصال به اینترنت احساس شود. در کل می توان گفت اپلیکیشن ایرانسلی ها با تکیه بر اصول ساختاری ساده و بدون جلوه بخشی خاصی،یک بانک جامع از خدمات گوناگون اپراتور ایرانسل را به رایگان در اختیار کاربران خود نهاده است.

امکانات:

 • امکان خرید شارژ عادی و شگفت انگیز برای خود یا افراد دیگر
 • امکان اطلاع از آخرین اخبار مربوط به اپراتور ایرانسل
 • امکان مشاهده طرح های مشترکین ایرانسل (طرح های تشویقی ،بسته های اینترنتی ،ترکیبی و…)
 • امکان مشاهده و فعال سازی آهنگ های پیشواز
 • امکان استعلام موجودی سیم کارت
 • امکان ارسال درخواست تماس و یا شارژ از دوستان

کارایی:

وجود برنامه هایی از قبیل ایرانسلی ها که برای کاربران اپراتور های تلفن همراه این امکان را می دهد تا در مورد سیم کارت خود یک بانک جامع همیشه در دسترس داشته باشد، بسیار مفید است. با نصب این برنامه کاربران می توانند به آسانی و بدون صرف هزینه و حتی زمان زیادی به انواع درخواست ها و امکانات مورد نیاز خود دست یابند، از آخرین اخبار مربوط به دنیای ایرانسل مطلع گردند، به صورت رایگان و در چند لحظه از تمامی طرح های موجود در مورد خطوط خود اطلاع کسب کنند و به راحتی به خرید شارژ یا بسته های تخفیفی و حتی آخرین آهنگ های پیشواز اقدام کنند.

میزان نصب:

“این برنامه که به رایگان در مارکت کافه بازار در اختیار افراد قرار گرفته است توانسته بیش از ۱۰۰ هزار کاربر را به سمت خود بکشاند و در بین کاربران محبوبیت لازم را کسب نماید. هم اکنون میتوانید اپلیکیشن ایرانسلی ها با آخرین بروز رسانی و تغییرات جدیدش دریافت کنید.”

پیشنهادات ذره بین:

 • امکان تنظیمات سطحی برنامه و شخصی سازی اپلیکیشن توسط کاربر
 • افزودن امکان جستجو مطالب مورد نیاز کاربر
 • امکان شخصی سازی نحوه نمایش ضفحه اصلی
 • امکان ایجاد ویجت برای بخش های مختلف
 • توجه بیشتر به ظاهر برنامه و استفاده از فونت و رنگ خای کاربر پسند

دریافت برنامه ایرانسلی ها از کافه بازار

برنامه ایرانسلی ها

با ورود اپراتور های مختلف تلفن همراه و گسترش امکاناتی که هر اپراتور تنها در اختیار کاربران خود قرار می دهد، نیاز به وجود برنامه هایی که بتوانند به صورت اختصاصی کاربران را در انبوه کد های موجود برای دسترسی به امکانات مختلف یاری رسانند به خوبی قابل مشاهده است.…

بررسی تخصصی ایرانسلی ها

رابط کاربری - 9
کارایی - 9.5
امکانات - 9.5

9.3

عالی

وجود برنامه هایی از قبیل ایرانسلی ها که برای کاربران اپراتور های تلفن همراه این امکان را می دهد تا در مورد سیم کارت خود یک بانک جامع همیشه در دسترس داشته باشد، بسیار مفید است. با نصب این برنامه کاربران می توانند به آسانی و بدون صرف هزینه و حتی زمان زیادی به انواع درخواست ها و امکانات مورد نیاز خود دست یابند، از آخرین اخبار مربوط به دنیای ایرانسل مطلع گردند، به صورت رایگان و در چند لحظه از تمامی طرح های موجود در مورد خطوط خود اطلاع کسب کنند و به راحتی به خرید شارژ یا بسته های تخفیفی و حتی آخرین آهنگ های پیشواز اقدام کنند.

User Rating: 4.3 ( 5 votes)
9

به دنیای ایرانسل خوش آمدید – بررسی تخصصی برنامه ایرانسلی ها
۵ (۱۰۰%) ۱۶ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *