بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
فراتر از اینستاگرام – بررسی تخصصی لایک گیر اینستاگرام

فراتر از اینستاگرام – بررسی تخصصی لایک گیر اینستاگرام

فراتر از اینستاگرام - بررسی تخصصی لایک گیر اینستاگرامReviewed by فاطیما قاسمی on Oct 21Rating: 5.0بررسی تخصصی لایک گیر اینستاگرامبا ورود اپلیکیشن اینستاگرام به زندگی افراد، به مرور حس رقابت و جدال بر سر محبوبیت بیشتر بوجود آمد. حتی کمپین های رقابتی برای بیشترین تعداد لایک و فالوور نیز ایجاد شد. در این میان برنامه های مختلفی برای جلب کاربران و رفع این نیاز با نصب رایگان طراحی شد.یکی ازین برنامه ها اپلیکیشن"لایک گیر"است. که توانسته نقش خود را در زمینه افزایش لایک بخوبی ایفا کند. امروز ذره بین سعی در بررسی این برنامه دارد، همراه ما باشید

با ورود اپلیکیشن اینستاگرام به زندگی افراد، به مرور حس رقابت و جدال بر سر محبوبیت بیشتر بوجود آمد. حتی کمپین های رقابتی برای بیشترین تعداد لایک و فالوور نیز ایجاد شد. در این میان برنامه های مختلفی برای جلب کاربران و رفع این نیاز با نصب رایگان طراحی شد. یکی ازاین برنامه ها اپلیکیشن”لایک گیر”است. که توانسته نقش خود را در زمینه افزایش لایک بخوبی ایفا کند. امروز ذره بین سعی در بررسی این برنامه دارد، همراه ما باشید.

رابط کاربری اپلیکیشن لایگ گیر اینستاگرام:

محیط برنامه لایک گیر اینستاگرام بسیار ساده و شکیل طراحی شده و کاربر میتواند براحتی با محیط ارتباط برقرار کند. یکپارچگی و انسجام ساختار این برنامه نیز مناسب است و کاربر میتواند با جابجایی در برگه های مورد نظرش در زبانه های موجود به تمام خواسته های خود دست یابد. عکس های پست افراد، در قالبی خاص برای کاربر نمایش داده می شود که میتوان گفت جذابیت بیشتری به این برنامه داده است. استفاده از فونت و رنگ متناسب با ساختار نیز به چشم میخورد.

تمامی امکانات در ۴ زبانه گنجانده شده است:

در زبانه اول، کاربر این امکان را دارد تا پست دیگر افراد را مشاهده و از طریق صفحه ی اینستاگرام فرد، لایک و یا کامنت گذاری و… کند. تعداد لایک هایی که برای دیگران در روز زده است را مشاهده کند. گزارش تخلف عکسها را صادر کند.

در زبانه ی دوم هر کاربر میتواند لیستی بلوکی از پستهای خود را با تعداد لایک هایی که دارد مشاهده کند و برای افزایش لایک هر پست خود اقدام کند. و مشخص کند که جزء پستهای ویژه و یا تبلیغی است و با تعیین تعداد لایک اقدام به تایید سفارش خود کند.

در زبانه ی سوم کابر میتواند لینک عکسی که در اینستاگرام در پیجی دیگر دارد و یا عکسی که کاربر به آن تگ شده است را در قسمت مربوطه وارد کرده و برای همان پست لایک سفارش دهد. در واقع میتوان گفت این قسمت یک امکان مازاد و منحصر بفرد برای کاربرانی که عضو این مجموعه نیستند دارد که بوسیله ی دوستان خود برای پستهایشان لایک سفارش دهند.

در زبانه چهارم نیز امکان مشاهده سفارشهای کاربر با تمام جزئیات وجود دارد. در منوی کشویی سمت راست نیز چند گزینه مفید به چشم میخورد، صفحه ی بیشترین لایک کننده های روزانه و هفتگی، امکان پشتیبانی، خرید سکه و…

در کل میتوان گفت: ظاهر متناسب و زیبای برنامه ، کاربران را براحتی و با سرعت مناسب به اهداف خود میرساند.

روش کار:

با درج یوزر و پسورد کاربر وارد محیط برنامه میشود و میتواند با لایک دیگر افراد و یا خرید سکه، برای خود افزایش اعتبار کسب کند.لایک هر عکس با ورود فرد به پیج شخص در اینستاگرام صورت میگیرد و با انتخاب گزینه لایک سریع, کاربر در بین پیج افراد متقاضی لایک جا بجا میشود و به سرعت کار کاربر می افزاید.

در قسمت سفارش لایک پس از انتخاب پست تعداد لایک و سکه ی مصرفی را انتخاب می کنید و انتخاب می کند که پست مورد نظرش تبلیغاتی است و یا میخواهد در پستهای وبژه قرار بگیرد.امکان افزودن لینک پست انتخابی و سفارش لایک از طریق درج لینک عکس در اینستاگرام نیز در زبانه ی سوم این برنامه وجود دارد.این برنامه به کاربرانی که بیشترین لایک را در روز و یا هفته داشته اند نیز، سکه هدیه می دهد تا براحنی و بدون پرداخت هزینه ی خاصی نسبت به افزایش لایک های خود اقدام کنند.

کارایی:

این برنامه با ایجاد یک محیط برای افزایش لایک کاملا واقعی با استفاده از کاربران خود اینستاگرام و در ارتباط قرار دادن این افراد سبب شده است تا هر فرد براحتی برای بیشتر شدن محبوبیت خود در این شبکه ی اجتماعی اقدام کند.

این برنامه با امکانات کامل خود توانسته نیاز هر کاربری را در این زمینه تامین سازد و با استفاده از رابط گرافیکی ساده و شکیل خود در سرعت بخشی به این امر نیز کوشا باشد.

یکی از ویژگی های منحصر بفرد این برنامه امکان سفارش لایک برای پست ها از طریق اضافه کردن لینک آنها در برنامه است که به کاربر امکان می دهد تا پست هایی که به آن تگ شده و یا در پیج دیگری دارد را با استفاده از این قسمت محبوب تر کند.

امکانات:

– رابط کاربری ساده و شکیل

– ورود امن کاربر و باز شدن برنامه و لایک افراد از درون برنامه اینستاگرام

– امکان لایک پست دیگران و افزایش سکه بصورت رایگان

– امکان خرید سکه از طریق پرداخت درون برنامه ای

– امکان افزودن لینک عکس مورد نظر در درون برنامه اینستاگرام برای سفارش افزایش لایک

– امکان لایک سریع

– امکان لایک ویژه و لایک تبلیغاتی

– وجود قسمت پشتیبانی

– امکان نمایش آمار بدست آمده برای کاربر

– امکان مشاهده بیشترین لایک کننده ها و امکان مشاهده ی پیج این افراد و برقراری ارتباط با ایشان

– امکان مشاهده ی سفارشات کاربر

میزان نصب:

این برنامه که قابلیت نصب رایگان در کافه بازار دارد، بیش از ۲۰هزار نصب فعال داشته و کاربر میتواند با پرداخت های درون برنامه ای سکه ی بیشتری را خریداری کند و تعداد لایک های خود را افزایش دهد.

پیشنهادات ذره بین:

– افزودن قسمت تنظیمات برنامه برای کاربر

– توجه بیشتر در چیدمان آیکون ها در صفحه و استفاده بیشتر از رنگهای هماهنگ

bazar

  صفحه اختصاصی لایک گیر اینستاگرام در ذره بین  

– عنوان برنامه: لایک گیر اینستاگرام

– عنوان انگلیسی: likegir

– نسخه: ۲٫۱٫۱

– سازنده: AMGdroid

– حجم برنامه: ۲٫۶ مگابایت

– نسخه اندروید: ۲٫۳ و بالاتر

– بررسی کننده: فاطیما قاسمی

با ورود اپلیکیشن اینستاگرام به زندگی افراد، به مرور حس رقابت و جدال بر سر محبوبیت بیشتر بوجود آمد. حتی کمپین های رقابتی برای بیشترین تعداد لایک و فالوور نیز ایجاد شد. در این میان برنامه های مختلفی برای جلب کاربران و رفع این نیاز با نصب رایگان طراحی شد. یکی ازاین برنامه…

بررسی تخصصی لایک گیر اینستاگرام

رابط کاربری - 8.5
کارایی - 8.5
امکانات - 9

8.7

بسیار خوب

با ورود اپلیکیشن اینستاگرام به زندگی افراد، به مرور حس رقابت و جدال بر سر محبوبیت بیشتر بوجود آمد. حتی کمپین های رقابتی برای بیشترین تعداد لایک و فالوور نیز ایجاد شد. در این میان برنامه های مختلفی برای جلب کاربران و رفع این نیاز با نصب رایگان طراحی شد.یکی ازین برنامه ها اپلیکیشن"لایک گیر"است. که توانسته نقش خود را در زمینه افزایش لایک بخوبی ایفا کند. امروز ذره بین سعی در بررسی این برنامه دارد، همراه ما باشید.

User Rating: 3.24 ( 4 votes)
9

فراتر از اینستاگرام – بررسی تخصصی لایک گیر اینستاگرام
۳٫۸۸ (۷۷٫۵%) ۸ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *