بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
محبوبیت بیشتر در اینستا – بررسی تخصصی لایک بگیر اینستاگرام

محبوبیت بیشتر در اینستا – بررسی تخصصی لایک بگیر اینستاگرام

محبوبیت بیشتر در اینستا - بررسی تخصصی لایک بگیر اینستاگرامReviewed by فاطیما قاسمی on Oct 9Rating: 4.5بررسی تخصصی لایک بگیر اینستاگرامگروه اندرومدا با توجه به خواسته های بوجود آمده کاربران، دست به ایجاد برنامه لایک بگیر اینستاگرام زده است تا بتوانند نیازهای خاص این افراد را پاسخ بگویند. کاربران با نصب این برنامه ی مفید و کاربردی میتوانند به راحتی تنها با چند کلیلک و بصورت رایگان اقدام به افزایش لایک واقعی در پست های خود نماییند.

ورود به دنیای شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری لحظات در زندگی افراد با دوستان خود، باعث ایجاد سبک جدیدی از روابط و نیازها شده است. کمتر کسی است که با برنامه ی اینستاگرام آشنایی نداشته باشد و از اهمیت میزان دنبال کننده ها و همچنین لایک ها بی خبر باشد. گروه اندرومدا با توجه به خواسته های بوجود آمده کاربران، دست به ایجاد برنامه “لایک بگیر اینستاگرام” زده است تا بتوانند نیازهای خاص این افراد را پاسخ بگویند. کاربران با نصب این برنامه ی مفید و کاربردی می توانند به راحتی تنها با چند کلیک و بصورت رایگان اقدام به افزایش لایک واقعی در پست های خود نمایند.

رابط کاربری:

محیط این برنامه را میتوان کاملا متناسب با نیاز کاربران دانست. یک محیط ساده و در عین حال شکیل که کاربران به راحتی میتوانند با تمامی قسمتهای آن بدون پیچیدگی های ساختاری کار کنند و به سرعت به هدف خود دست یابند.

طراحان این برنامه با ایجاد یک ساختار منظم و ساده بهترین و روان ترین محیط کاری در اختیار کاربران قرار داده اند، تا کاربران بدون درگیر شدن با قالب برنامه در چند لحظه و تنها با چند کلیک آنچه را نیازمندند بدست آورند.

رنگ بندی هماهنگ و فونت متناسب با ساختار و همچنین سرعت خوب در اجرای برنامه و جابجایی بین صفحات باعث شده تا محیط برنامه به یک ساختار کاربر پسند تبدیل شود.

در طراحی برنامه سعی شده است تا شبیه به برنامه اصلی اینستاگرام باشد تا محیط آن برای کاربران آشنا باشد. برای دسترسی به بخش های حساب کاربری، خرید سکه، بیشترین لایک کننده ها و تماس با ما برنامه از منوی کشویی بالای صفحه استفاده نمایید. همچنین برای وارد کردن مشخصات کاربری خود در برنامه می توانید پس از لمس دکمه منوی کشویی، برروی آیکون چرخ دنده بزنید و وارد حساب کاربری و پروفایل خود شوید.

روش کار:

کار با این اپلیکیشن بسیار ساده است. کاربر با ورود به حساب کاربری خود از طریق روش امن ورود به سایت اینستاگرام میتوانند به صفحه ی اصلی این برنامه دسترسی پیدا کنند. تمام نیاز کاربر در دو زبانه ی موجود در صفحه ی اصلی گنجانده شده است. لایک بگیر و سکه بگیر.

روال کار نیز بسیار آسان است. نقش اصلی را سکه ها ایفا میکنند. اگر کاربر به دنبال لایک شدن عکسهای خود است به دو روش به راحتی میتواند به آن دست یابد. خرید سکه و اتصال به حساب کاربری در کافه بازار و یا لایک کردن عکسهای دیگر کاربران که به صورت تصادفی در برنامه باز می شود. لایک کردن هر عکس به شما یک سکه اضافه میکند که اینکار تنها با چند کلیک در چند ثانیه رقم میخورد.

حال شما با کسب سکه میتوانید به سراغ پست ها و عکسهای خود بروید. در لیست مشاهده شده تمامی پست های شما به همراه تعداد لایک موجود نمایش داده می شود. با انتخاب عکس مورد نظرتان و تعیین سقف لایک براحتی فایل مورد نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید و محبوبیتتان را بیشتر کنید.

این برنامه دو امکان مازاد و جذاب نیز دارد. امکان ایجاد عکسهای تبلیغاتی، که در این صورت پست شما به همراه توضیحات و لینک مورد نظرتان برای دیگر افراد به نمایش گذاشته می شود و می توانید ازاین طریق به دیگر خواسته های خود جامه ی عمل بپوشانید. قابلیت دیگر این برنامه امکان مشاهده ی بیشترین لایک کننده ها در دوره های زمانی است. شخص می تواند با دسترسی به منوی کشویی سمت راست برنامه به این آمار دسترسی پیدا کند.

ایده:

میتوان گفت اپلیکیشن لایک بگیر اینستاگرام با قابلیت های موجود، اولین نمونه در نوع خود است که توانسته تمامی نیازهای کاربران را به درستی برآورده ساخته و در بین کاربران محبوبیت خوبی داشته باشد. امکان لایک متقابل و رایگان و همچنین پرداخت هزینه ی اندک برای لایک گرفتن برای کاربرانی که میزان دنبال کننده ها و تعداد لایک برایشان بسیار بااهمیت است بسیار جذاب و پر کاربرد است.

کارایی:

کمتر کسی است که با شبکه های اجتماعی موجود و همچنین اپلیکیشن اینستاگرام آشنایی نداشته باشد. لایک بگیر اینستاگرام با تمرکز بر خواسته ی کاربران توانسته با ایجاد یک محیط شکیل و کاربر پسند و با لایک متقابل بین افراد بصورت رایگان و یا خرید سکه برای گرفتن لایک، در این شبکه ی اشتراک تصاویر و ویدئو جایگاه خوبی بدست آورد و اکثر نیازهای کاربران در این زمینه را بخوبی پاسخ دهد.

امکانات:

– محیط کاربری ساده و روان

– ورود از طریق سایت اینستاگرام و دسترسی امن

– امکان خرید سکه از درگاه های پرداخت کافه بازار

– امکان افزایش سکه بوسیله ی لایک کاربران دیگر ( کاملا رایگان)

– امکان ایجاد عکسهای تبلیغاتی

– امکان انتخاب پست مورد نظر کاربر برای افزایش لایک و مشاهده ی تعداد لایک موجود

– امکان تعیین سقف لایک

– امکان مشاهده بیشترین لایک کننده ها و آمارهای موجود

– امکان ارتباط با توسعه دهندگان برنامه به صورت مستقیم

میزان نصب:

“این برنامه تاکنون بیش از ۵۰ هزار نصب فعال در کافه بازار داشته و این رقم نشان دهنده ی  موفقیت برنامه در عملکرد و همچنین وجود محبوبیت در بین کاربران است.”

دریافت برنامه لایک بگیر اینستاگرام از کافه بازار

دریافت برنامه لایک بگیر اینستاگرام

  صفحه اختصاصی لایک بگیر اینستاگرام در ذره بین  

– عنوان برنامه: لایک بگیر اینستاگرام

– عنوان انگلیسی: likebegir

– نسخه: ۱٫۷٫۰

– سازنده: اندرومدا

– حجم برنامه: ۱٫۲ مگابایت

– نسخه اندروید: ۲٫۳ و بالاتر

– بررسی کننده: فاطیما قاسمی

ورود به دنیای شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری لحظات در زندگی افراد با دوستان خود، باعث ایجاد سبک جدیدی از روابط و نیازها شده است. کمتر کسی است که با برنامه ی اینستاگرام آشنایی نداشته باشد و از اهمیت میزان دنبال کننده ها و همچنین لایک ها بی خبر…

بررسی تخصصی لایک بگیر اینستاگرام

رابط کاربری - 9
ایده - 9.5
کارایی - 9
امکانات - 9

9.1

عالی

ورود به دنیای شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری لحظات در زندگی افراد با دوستان خود، باعث ایجاد سبک جدیدی از روابط و نیازها شده است. کمتر کسی است که با برنامه ی اینستاگرام آشنایی نداشته باشد و از اهمیت میزان دنبال کننده ها و همچنین لایک ها بی خبر باشد. گروه اندرومدا با توجه به خواسته های بوجود آمده کاربران، دست به ایجاد برنامه "لایک بگیر اینستاگرام" زده است تا بتوانند نیازهای خاص این افراد را پاسخ بگویند. کاربران با نصب این برنامه ی مفید و کاربردی می توانند به راحتی تنها با چند کلیک و بصورت رایگان اقدام به افزایش لایک واقعی در پست های خود نمایند.

User Rating: 4.9 ( 1 votes)
9

محبوبیت بیشتر در اینستا – بررسی تخصصی لایک بگیر اینستاگرام
۴٫۷۸ (۹۵٫۵۶%) ۹ votes

3 دیدگاه

 • من از این برنامه استفاده میکردم و چندین بار هم فالور های خودم رو با این برنامه افزایش دادم اما هیچ وقت به نتیجه بدرد بخوری نمیرسیدم چون فقط قرار بود از طریق اینستا بتونم بیشتر بفروشم و بازاریابی کنم

  تا اینکه با سایت همیار انلاین اشنا شدم و این مقاله رو خوندم پیشنهاد میکنم حتما این مقاله رو بخونید و این صوت رو دانلود کنید و گوش بدید
  http://hamyareonline.com/instagram/

  http://hamyareonline.com/download/insta/instageram-vedio.mp4
  خلاصه این مقاله میگه : شما با برنامه های افزایش فالوور نمیتونید برای خودتون بازار یابی کنید مثلا اگه کسب و کار شما فروش لباس عروسه برای پسر بچه های ۱۵ ساله این هیچ ارزشی نداره شما دارید این فالور ها رو زیاد میکنید و این فالور ها هم هیچ وقت به پست های شما توجه نمیکندد و به شما راه کار هایی میده که بتونید فالوور هایی که بازار هدف شما هستند رو زیاد کنید

  ۳
  مریم Reply
 • سایت buylike.ir هم خرید فالوور و لایک داره

  ۵
  علیرضا Reply
 • برای ادمایی مثل ما که همیشه توی اینستاگرام هستیم اپلیکیشن خوبی هستش

  مخصوصا اینکه اعضاش زیاده و سرعتش هم بالاس

  ۰
  اینستاگرام باز Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *