بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
آسوده تر سفر کنید – بررسی تخصصی برنامه گردشگر

آسوده تر سفر کنید – بررسی تخصصی برنامه گردشگر

آسوده تر سفر کنید - بررسی تخصصی برنامه گردشگرReviewed by Milad Mardiha on Jan 11Rating: 5.0آسوده تر سفر کنید - بررسی تخصصی برنامه گردشگربرنامه گردشگر یکی از برنامه های کاربردی و مفید در زمینه سفر می باشد که اطلاعاتی چون آب و هوا، مناطق گردشگری، مسافت، هتل ها، آزانس های مسافرتی، تورها و حتی

از روزگاران قدیم تاکنون، سفر کردن و گردش جزء جدانشدنی از زندگی مردم می باشد. همه ی ما به سفر کردن و رفتن به مکان های دیدنی و جذاب علاقه مند هستیم و در اوقات فراغت خود برای مسافرت به مکان های موردنظر، برنامه ریزی می کنیم. برای رفتن به یک مکان قطعا نیاز به اطلاعاتی خواهیم بود که در گذشته با جست و جو در اینترنت و همچنین پرس و جو و تماس با هتل ها، آزانس های مسافرتی و تحقیق بسیار، می توانستیم آن ها را دریافت کنیم. اما اکنون با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده بسیار کاربران از تلفن های همراه هوشمند، اپلیکیشنی که بتواند تمامی اطلاعات لازم برای یک سفر و گردش را در خود داشته باشد بسیار مفید و کاربردی خواهد بود. برنامه گردشگر یکی از برنامه های کاربردی و مفید در این زمینه می باشد که اطلاعاتی چون آب و هوا، مناطق گردشگری، مسافت، هتل ها، آزانس های مسافرتی، تورها و حتی بلیط ها را در خود گنجانده است و یک اپلیکیشن نسبتا کامل و جامع در زمینه گردشگری برای شما کاربران عزیز می باشد. با ذره بین همراه شوید تا به بررسی تخصصی این اپلیکیشن کاربردی بپردازیم.

رابط کاربری:

در ابتدا پس از نصب و اجرای برنامه، می توانید مبدا و مقصد شهر مورد نظر خود را وارد نموده تا بتوانید از بخش های مختلف برنامه استفاده نمایید. پس از مشخص نمودن مبدا و مقصد، بخش های اصلی برنامه برای شما نمایان خواهد شد که همگی در یک صفحه و به آسانی در اختیار کاربر هستند. در صفحه اصلی بخش های مسافت، آب و هوا، مناطق گردشگری، آزانس مسافرتی، هتل، خانه یا ویلا، تور و بلیط به چشم می خورد که با لمس هر یک به صفحه موردنظر هدایت خواهید شد و اطلاعات آن برای شما نمایان می گردد. همچنین منوی کشویی در سمت راست برنامه طراحی شده تا بتوانید علاوه بر دسترسی به بخش های اصلی، بتوانید به بخش هایی چون حساب کاربری، تغییر مبدا و مقصد، راهنما و امکان تماس با توسعه دهندگان برنامه به آسانی دسترسی داشته باشید. می توان گفت رابط کاربری برنامه گردشگر به صورت ساده و به دور از هیچ گونه پیچیدگی طراحی شده است و کاربر را به هدفش می رساند اما در مورد فونت و رنگ بندی برنامه در بعضی از قسمت ها با هم سازگاری نداشته و می تواند کاربر را مجذوب خود نکند. استفاده از فونت های زیبا و شکیل فارسی و همچنین استفاده از رنگ های متریال و متناسب با یکدیگر می تواند بر زیبایی رابط کاربری برنامه افزوده و محیط کاربری کاربرپسندانه ای را ارائه دهد. در پایان می توان نتیجه گرفت رابط کاربری برنامه گردشگر کاربر را به آسانی به هدفش می رساند و به همه بخش ها و اطلاعات بخش ها دسترسی خواهد داشت و با به کارگیری نکات گفته شده در نسخه های بعدی، محیط برنامه نیز زیباتر و جذاب تر خواهد شد.

نگاهی بر امکانات و ویژگی های برنامه گردشگر:

مسافت

در این بخش از برنامه، پس از آنکه شهر مبدا و مقصد خود را مشخص نمودید، مسافت زمینی، هوایی و ریلی را برای شما به همراه مدت زمان هریک برای شما نمایش می دهد. البته مسافت هوایی و ریلی در صورت وجود نمایش داده خواهد شد. در نتیجه به آسانی از مسافت  و مدت زمان بین شهر خود تا شهری که قصد سفر به آنجا را دارید مطلع خواهید شد.

آب و هوا

یکی دیگر از بخش های برنامه، امکان پیش بینی و نمایش وضعیت آب و هوایی شهر مقصد شما می باشد. بدون شک مطلع بودن از آب و هوای مکانی که قصد عزیمت به آن را داریم می تواند به برنامه ریزی ما کمک بیشتری بکند. شما با استفاده از امکان پیش بینی آب و هوای برنامه گردشگر می توانید آب و هوای شهر مقصد موردنظر خود را تا شش روز آینده مشاهده کنید.

مناطق گردشگری

شاید یکی از مهم ترین مواردی که هنگام سفر با آن روبرو هستیم، ندانستن مناطق گردشگری و تفریحی یک شهر باشد. وقتی به شهری سفر می کنیم علاقه مندیم تا به همه مناطق دیدنی آن سر زده و از آن ها دیدن کنیم. با استفاده از امکانی که در برنامه گردشگر طراحی شده است شما می توانید به مناطق گردشگری هر شهر دسترسی داشته باشید و بتوانید اطلاعاتی در مورد آن ها کسب نمایید. یکی از نکات جالب توجه برنامه این است که می توانید اطلاعات مناطق را ویرایش کنید، یک منطقه یا مکان جدید اضافه کنید و یا حتی با افراد دیگر تجربیات خود را درمیان بگذارید، نظر خود را بیان کنید و پیشنهاد دهید. البته باید توجه داشت در صورت تغییر و یا اضافه کردن یک مکان گردشگری پس از تایید ناظر در برنامه اعمال می شود. همچنین به گفته توسعه دهنده برنامه، در حال حاضر تنها اطلاعات گردشگری شهرهای ایران موجود می باشد.

آژانس های مسافرتی

اگر مایل هستید آژانس های مسافرتی شهر مقصد را مشاهده نمایید و اطلاعات تماس آن ها را دریافت کنید، با استفاده از این بخش در برنامه امکان پذیر خواهد بود. همچنین در برنامه امکان ثبت شکایت و گزارش عدم عملکرد صحیح یک آژانس به توسعه دهندگان برنامه گردشگر وجود دارذ. توجه داشته باشید تنها زمانی آژانس های مسافرتی یک شهر برای شما قابل رویت هستند که آژانس ها در سامانه گردشگر ثبت نام کنند. سپس اطلاعات آن ها برای شما قابل مشاهده و دسترسی است.

هتل

یکی دیگر از موارد مهم برای هر سفر، محل اقامت افراد می باشد. با استفاده از برنامه گردشگر می توانید به هتل های شهر مقصد موردنظر دسترسی داشته باشید، اطلاعات تماس آن ها را مشاهده کنید، شکایت ثبت کنید و یا گزارش ارسال کنید. همچنین می توانید نظرات خود را در مورد یک هتل با کاربران دیگر به اشتراک بگذارید. مدیران هتل ها نیز می توانند هتل خود را در برنامه اضافه کنند.

خانه یا ویلا

اگر مایل هستید محل اقامت شما در مقصد موردنظر، خانه و یا یک ویلا باشد می توانید آن ها را مشاهده نمایید. البته باید توجه داشت در صورتی که در هر شهر مالکان، خانه و یا ویلای خود را در سامانه گردشگر ثبت نموده باشند برای شما نمایش داده خواهند شد. همانند بخش های قبل در این بخش نیز می توانید خانه و یا ویلای خود را در سامانه ثبت نمایید.

تور

تمامی تورهای زمینی، هوایی و ریلی در صورت وجود بین شهر شما و شهر مقصد موردنظر در این بخش از برنامه نمایش داده خواهند شد، درصورتی که تور منقضی نشده باشد. همچنین اطلاعات تماس لیدر تور نیز برای شما نمایش داده می شود. توجه داشته باشید که اگر توری ثبت شده باشد نمایش داده خواهد شد و امکان ثبت یک تور توسط شما نیز امکان پذیر است.

بلیط

تمامی بلیط های زمینی، هوایی و ریلی در صورت وجود بین شهر شما و شهر مقصد موردنظر در این بخش از برنامه نمایش داده می شود، البته در صورتی که بلیط منقضی نشده باشد. فروشندگان بلیط ها می توانند آژانس های مسافرتی باشند. اطلاعات تماس فروشنده نیز در دسترس کاربر قرار دارد. در این بخش نیز درصورتی اطلاعات قابل مشاهده خواهند بود که اطلاعات یک بلیط بین شهر شما و شهر مقصد در سامانه ثبت شده باشد.

کارایی:

بدون شک نمی توان از کارایی برنامه گردشگر به سادگی گذشت. هر شخص علاقه بسیار به سفر و گردش دارد و وجود یک اپلیکیشن قدرتمند که اطلاعات کامل و جامعی را در اختیار وی قرار دهد می تواند کمک زیادی بکند. با توجه به بخش های در نظر گرفته شده در این برنامه، می توانید به آسانی برنامه سفر خود را بچینید و همه اطلاعات لازم برای سفر را یکجا داشته باشید. اگر میزان مسافت برای شما مهم است، دانستن آب و هوای شهر مقصد برایتان مهم است، از مکان ها و مناطق گردشگری شهر موردنظر اطلاعی ندارید و سایر اطلاعات موردنیاز همه و همه در برنامه گردشگر گنجانده شده است. درصورت اضافه کردن امکانات دیگری که در پیشنهادات ذره بین مطرح می کنیم این اپلیکیشن می تواند کمک شایانی به افراد در زمینه سفر و گردش بکند.

پیشنهادات ذره بین:

  • استفاده از فونت های زیبای فارسی برای برنامه
  • استفاده از رنگ بندی مناسب و هماهنگ با سایر اجزا
  • نمایش مناطق گردشگری برروی نقشه
  • نمایش هر یک از هتل های شهرها برروی نقشه
  • اطلاع رسانی تورها به کاربر از طریق ارسال نوتیفیکیشن

دریافت برنامه گردشگر از کافه بازار

cafebazaar
 

zarebin

– عنوان برنامه: گردشگر

– عنوان انگلیسی: gardeshgar

– نسخه: ۱٫۰

– سازنده: گردشگر

– حجم بازی: ۱٫۲ مگابایت

– نسخه اندروید: ۴٫۰ و بالاتر

– قیمت: رایگان

– بررسی کننده: میلاد مردیها

آسوده تر سفر کنید – بررسی تخصصی برنامه گردشگر
۵ (۱۰۰%) ۱۰ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *