بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
حسابدار خود باشید – بررسی برنامه حسابداری پارمیس همراه

حسابدار خود باشید – بررسی برنامه حسابداری پارمیس همراه

حسابدار خود باشید - بررسی برنامه حسابداری پارمیس همراهReviewed by Milad Mardiha on Dec 25Rating: 5.0بررسی برنامه حسابداری پارمیس همراهکارایی اپلیکیشن حسابداری پارمیس همراه برکسی پوشیده نیست. بسیاری از کاربرانی که اهل حساب و کتاب باشند و روزانه گردش مالی خود را مدیریت می کنند بدون شک...

پیشرفت تکنولوژی و تاثیر آن بر زندگی مردم جامعه بر هیچ کس پوشیده نیست. با آمدن اسمارت فون های هوشمند، استفاده ی کاربران از این دستگاه ها روز به روز بیشتر شده و بسیاری از کارهای روزمره خود را به تلفن های همراه خود انجام می دهند. یکی از مواردی که از گذشته تا به امروز برای مردم بسیار مهم بوده است، حسابداری می باشد که هر شخص با مدیریت خرج و مخارج و هزینه های خود، می تواند گردش حساب و مالی خود را مدیریت کند. مطمئنا حسابداری از گذشته مرسوم بوده و اکنون با پیشرفت تکنولوژی شاهد طراحی اپلیکیشن های حسابداری نیز می باشیم که کاربر به آسانی می تواند در هر زمان و هر مکان یک حسابدار شخصی همراه خود داشته باشد. اپلیکیشن حسابداری پارمیس همراه یکی از کاربردی ترین و مفید ترین برنامه های حسابداری می باشد که توسط شرکت فناوری اطلاعات پارمیس طراحی و به صورت رایگان برای سیستم عامل اندروید و آی او اس عرضه شده است. با ذره بین همراه شوید تا به بررسی تخصصی این اپلیکیشن بپردازیم.

parmis

رابط کاربری:

برنامه حسابداری پارمیس همراه دارای رابط کاربری بسیار زیبا و کاربرپسند می باشد. علاوه بر محیط گرافیکی برنامه، دسترسی به تمامی امکانات آسان و بدون دردسر است. استفاده از فونت فارسی خوانا و مناسب، چیدمان اجزا و استفاده از آیکون های هماهنگ و شکیل، بر زیبایی رابط کاربری برنامه افزوده است. رنگ های استفاده شده در اپلیکیشن نیز کاملا متناسب و هماهنگ می باشد و در کل می توان گفت برنامه حسابداری پارمیس همراه دارای رابط کاربری قابل قبولی برای تمامی کاربران خود می باشد. یکی از مهم ترین فاکتورهای طراحی، آسانی دسترسی به امکانات و اجزای یک برنامه می باشد که طراحان اپلیکیشن حسابداری پارمیس همراه به خوبی آن را رعایت کرده اند. در ادامه با محیط و روش کار برنامه بیشتر آشنا خواهیم شد.

آشنایی با محیط حسابداری پارمیس همراه و روش کار:

با نصب و اجرای اپلیکیشن حسابداری پارمیس همراه برای اولین بار، پنجره ای با عنوان ثبت اطلاعات شخصی برای شما ظاهر می شود که برای استفاده از امکانات پشتیبانی برنامه لازم است. با ثبت اطلاعات خود از پشتیبانی رایگان برنامه می توانید بهره مند شوید. پس از آن اندازه فونت برنامه را می توانید به دلخواه مقداردهی نمایید. با این کار شما اگر از دستگاه های هوشمند با صفحه نمایش های با سایز های مختلف استفاده نمایید آنگاه می توانید سایز فونت برنامه را به اندازه دلخواه بزرگ یا کوچک نمایید و این با توجه به تنوع سایز صفحه نمایش ها امکانی بسیار مهم و کاربردی است. با انتخاب اندازه فونت دلخواه راهنمای اولیه برای استفاده از اجزا صفحه اصلی برنامه برای شما نمایان خواهد شد.

در صفحه اصلی برنامه امکان مشاهده تمامی تراکنش ها، تراکنش های روز، ماه، سال و حتی تاریخ دلخواه می باشد. همچنین هزینه ها، درآمدها، صندوق ها و بانک ها نیز میزان هر یک در دسترس شما است. با لمس برروی هر کدام می توانید جزئیات آن ها را مشاهده نمایید. علاوه بر این امکانات اصلی و مهم برنامه چون تراکنش ها، چک ها، وام ها و گزارشات نیز در صفحه اصلی قرار گرفته است که با لمس هر کدام به قسمت مورد نظر هدایت خواهد شد. همانطور که گفته شد در برنامه حسابداری پارمیس همراه تمامی امکانات و اجزا به صورتی طراحی شده اند که کاربر به آسانی به آن ها دسترسی دارد.

در قسمت بالا سمت راست برنامه آیکون منوی کشویی برنامه قرار دارد که امکان دسترسی سریع به بخش های صفحه اصلی، تراکنش ها، حساب ها، گزارشات، چک ها، وام و اقساط، آموزش، تنظیمات، بازسازی بانک اطلاعاتی، درباره پارمیس و خروج از برنامه را دارا است. در هنگام خروج از برنامه به صورت خودکار به شما هشدار داشته می شود تا در صورت خروج مایل به پشتیبان گیری از اطلاعات خود هستید و در صورتی که مایل به پشتیبان گیری باشید می توانید این کار را انجام دهید.

در قسمت تراکنش ها، می توانید پرداختی ها، دریافتی ها، انتقال ها و یا همه آن ها را یکجا مشاهده مشاهده کنید. با لمس آیکون اضافه کردن، می توانید یک تراکنش دریافتی، پرداختی و یا انتقال اضافه نمایید. به عنوان مثال در صورتی که پرداخت را انتخاب کنید، به صفحه پرداخت جدید منتقل می شوید و سپس می توانید با پر کردن فیلدهای مشخص شده، یک تراکنش پرداختی اضافه نمایید. در قسمت تراکنش امکان جست و جو و فیلترکردن وجود دارد و دارای یک آموزش برای استفاده از این قسمت نیز می باشد.

قسمت حساب ها شامل موارد پیش فرض هزینه ها، درآمد ها، صندوق ها، بانک ها، اشخاص، بدهکاران، بستانکاران، دارایی ها، بدهی ها، اعضای منزل می باشد که شما می توانید موارد دلخواه خود را نیز اضافه نمایید. هرکدام از موارد گفته شده خود دارای زیرشاخه های پیش فرض زیادی می باشند که امکان اضافه کردن زیر شاخه نیز می باشد. به عنوان مثال زیرشاخه های هزینه ها عبارتند از: اغذیه، مسکن، البسه و پوشاک، خودرو، ایاب و ذهاب و مسافرت، آموزش و تحصیلات و … که با دراختیار داشتن موارد گفته شده، می توان به آسانی هنگام اضافه کردن تراکنش ها و سایر امکانات برنامه از آن ها استفاده نمود. در قسمت بانک ها شما می توانید حساب های بانکی خود را اضافه کرده تا بتوانید در صورت برداشت و یا واریز به حساب از گردش حساب های بانکی خود مطلع باشید.

قسمت گزارشات دارای امکانات گزارش صورت حساب، گزارش مانده حساب، گزارش اعضای خانواده، نمودار هزینه و درآمد، تزارنامه آزمایشی و فایل های اکسل می باشد. در بخش گزارش صورت حساب، با انتخاب حساب و مشخص کردن تاریخ موردنظر، می توانید گزارش حساب خود را مشاهده نمایید. پس از مشاهده می توانید از صورت حساب های خود به صورت اکسل خروجی بگیرید. در گزارش مانده حساب می توانید مانده های خود را براساس تاریخ روز، هفته، ماه، سال، تاریخ دلخواه و یا همه مشاهده نمایید و از آن خروجی بگیرید. یکی از امکانات مهم برنامه حسابداری پارمیس همراه، امکان اضافه کردن اعضا می باشد. در نتیجه شما می توانید گزارش هر یک از اعضای خانواده را مشاهده کنید. نمودار هزینه و درآمد همانند مانده حساب براساس روز، هفته، ماه، سال، تاریخ دلخواه و همه نمایش داده می شود. در ترازنامه آزمایشی نیز یک ترازنامه از حساب شما نمایش داده می شود. در قسمت فایل های اکسل نیز می توانید خروجی های گرفته شده را مشاهده نمایید.

در قسمت چک ها، شما می توانید چک های پرداختی و چک های دریافتی خود را در برنامه وارد کرده و در حساب خود داشته باشید. برنامه به صورت هوشمند تعداد چک های پاس نشده پرداختی شما را به رنگ قرمز نمایش داده تا از آن ها مطلع شوید. در قسمت چک ها نیز امکان جست و جو و فیلترکردن می باشد. همچنین با لمس آیکون بروزرسانی، می توانید وضعیت چک های موجود را با موجودی حساب بانک بروزرسانی کنید.

در قسمت وام ها، شما می توانید وام های دریافتی خود را به برنامه اضافه کرده و سپس با وارد نمودن اطلاعات موردنیاز همچون مبلغ وام دریافتی، تاریخ دریافت وام، تاریخ سررسید قسط ها، تعداد قسط ها، مبلغ هر قسط و … تاریخ سررسید هر قسط را به شما یادآوری کند و اقساط مانده و پرداختی را نمایش دهد. دربرنامه امکان ویرایش، تسویه کامل وام، مشاهده برگه های اقساط و پرداخت قسط ها می باشد.

در قسمت تنظیمات برنامه، امکان فعال سازی هشدار چک، پشتیبان گیری اطلاعات، مدیریت و بازیابی فایل های پشتیبان، پشتیبانی و مرکز پیام، مدیریت صفحه های اول، تغییر نوع و سایز فونت، قراردادن رمز عبور برروی برنامه و اطلاعات کاربری وجود دارد که برای مدیریت بهتر و آسان تر در اختیار کاربر قرار گرفته است.

کارایی:

کارایی اپلیکیشن حسابداری پارمیس همراه برکسی پوشیده نیست. بسیاری از کاربرانی که اهل حساب و کتاب باشند و روزانه گردش مالی خود را مدیریت می کنند بدون شک نیاز مبرم به یک برنامه با امکانات متنوع و منحصر به فرد دارند. حسابداری پارمیس همراه با در اختیار داشتن امکانات بسیار و کاربردی، توانسته برای کاربران سیستم عامل اندروید و آی او اس اپلیکیشنی باشد که تمامی نیازهای آنان در این زمینه مرتفع شود و پاسخ مناسب دریافت کند. برنامه حسابداری پارمیس همراه یک برنامه قدرتمند در عین حال ساده و کاملا رایگان برای مدیریت حساب های مالی شخصی و خانوادگی برروی اسمارت فون ها و تبلت های هوشمند می باشد. با توجه به افزایش خرج و مخارج و گردش بسیار حساب در روز، نمی توان به سادگی از کارایی این برنامه عبور نمود.

امکانات حسابداری پارمیس همراه:

 • امکان مدیریت تراکنش های دریافتی، پرداختی و انتقالی
 • دارای حساب های پیش فرض همانند هزینه ها، درآمدها، بانک ها و …
 • امکان اضافه کردن حساب دلخواه و موردنظر
 • دارای زیرشاخه های پیش فرض برای حساب ها
 • امکان اضافه کردن زیرشاخه دلخواه و موردنظر
 • امکان مشاهده گزارش های صورت حساب، مانده حساب، اعضای خانواده و نمودارها
 • امکان تهیه خروجی از هریک از گزارشات با فرمت اکسل
 • امکان مشاهده ترازنامه آزمایشی از حساب خود
 • امکان مدیریت چک های دریافتی و پرداختی
 • یادآوری چک های پرداختی درتاریخ موردنظر
 • امکان مدیریت وام ها و اقساط و یادآوری اقساط آن ها به شما
 • امکان ثبت هزینه ها و درآمدها و مدیریت آن ها
 • امکان اضافه کردن بانک ها و حساب های خود به برنامه
 • امکان معرفی چند اعضا و مشاهده گردش های حساب هر شخص
 • امکان پشتیبانی مستقیم از طریق تیکت در برنامه
 • دارای آموزش اولیه برای هر قسمت در برنامه
 • امکان جست و جو و فیلتر کردن در قسمت های مختلف برنامه
 • دارای تنظیمات مختلف برای مدیریت بهتر برنامه
 • امکان ارسال فایل های خروجی از طریق بلوتوث، ایمیل و …
 • دارای رابط کاربری جذاب و کاربرپسند
 • کاملا رایگان و ایمن
 • امکان پشتیبان گیری به صورت کاملا آسان و خودکار
 • دارای آموزش های رایگان استفاده از برنامه
 • و بسیاری امکانات دیگر…

میزان نصب:

“اپلیکیشن حسابداری پارمیس همراه بیش از ۵۰ هزار بار در کافه بازار دریافت شده است و دارای امتیاز ۴٫۶ از ۵ می باشد که نشان از محبوبیت بسیار آن در بین کاربران است. این برنامه برای سیستم عامل آی او اس نیز طراحی و عرضه شده است. هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه آن را دریافت نمایید.”

دریافت برنامه حسابداری پارمیس همراه از کافه بازار

 

دریافت برنامه حسابداری پارمیس همراه
app-store
telegram

– عنوان برنامه: حسابداری پارمیس همراه

– عنوان انگلیسی: parmismobile

– نسخه: ۴٫۲٫۲

– سازنده: فناوری اطلاعات پارمیس

– حجم بازی: ۶ مگابایت

– نسخه اندروید: ۲٫۱ و بالاتر

– نسخه آی او اس: آی او اس ۷٫۰ و بالاتر

– بررسی کننده: میلاد مردیها

پیشرفت تکنولوژی و تاثیر آن بر زندگی مردم جامعه بر هیچ کس پوشیده نیست. با آمدن اسمارت فون های هوشمند، استفاده ی کاربران از این دستگاه ها روز به روز بیشتر شده و بسیاری از کارهای روزمره خود را به تلفن های همراه خود انجام می دهند. یکی از مواردی که…

نقد و بررسی تخصصی حسابداری پارمیس همراه

رابط کاربری - 10
کارایی - 10
امکانات - 10

10

فوق العاده

پیشرفت تکنولوژی و تاثیر آن بر زندگی مردم جامعه بر هیچ کس پوشیده نیست. با آمدن اسمارت فون های هوشمند، استفاده ی کاربران از این دستگاه ها روز به روز بیشتر شده و بسیاری از کارهای روزمره خود را به تلفن های همراه خود انجام می دهند. یکی از مواردی که از گذشته تا به امروز برای مردم بسیار مهم بوده است، حسابداری می باشد که هر شخص با مدیریت خرج و مخارج و هزینه های خود، می تواند گردش حساب و مالی خود را مدیریت کند. مطمئنا حسابداری از گذشته مرسوم بوده و اکنون با پیشرفت تکنولوژی شاهد طراحی اپلیکیشن های حسابداری نیز می باشیم که کاربر به آسانی می تواند در هر زمان و هر مکان یک حسابدار شخصی همراه خود داشته باشد. اپلیکیشن حسابداری پارمیس همراه یکی از کاربردی ترین و مفید ترین برنامه های حسابداری می باشد که توسط شرکت فناوری اطلاعات پارمیس طراحی و به صورت رایگان برای سیستم عامل اندروید و آی او اس عرضه شده است.

User Rating: 4.16 ( 4 votes)
10

حسابدار خود باشید – بررسی برنامه حسابداری پارمیس همراه
۴٫۶ (۹۲%) ۱۰ votes

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *