بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
ذهن خود را به چالش بکشید – بررسی بازی شرح در جدول + سودوکو چکاد

ذهن خود را به چالش بکشید – بررسی بازی شرح در جدول + سودوکو چکاد

ذهن خود را به چالش بکشید - بررسی بازی شرح در جدول + سودوکو چکادReviewed by فاطیما قاسمی on Jan 3Rating: 4.5بازی شرح در جدول + سودوکو چکاد - ذره بینوجود بازی های متفاوتی که در کنار سرگرمی، ذهن فرد را پرورش میدهد و میتوانند علاوه بر پر کردن اوقات فراغت، تمرکز فرد را افزایش دهند. این سبک بازی ها با به چالش کشیدن اطلاعات عمومی و مهارت کاربر میتواند افراد خانواده را نیز دور هم جمع کند. بازی شرح در جدول و سودوکو چکاد که توسط استودیو بازی سازی هفت سنگ ...

با ورود به عصر دیجیتال و گسترده شدن دامنه بازی ها در گجت های مختلف، وجود بازی های معمایی که به رشد و تعالی ذهن کمک چشمگیری می کنند و هدفی فراتر از گذران لحظات دارند خالی بود. وجود بازی های متفاوتی که در کنار سرگرمی، ذهن فرد را پرورش می دهد و می توانند علاوه بر پر کردن اوقات فراغت، تمرکز فرد را نیز افزایش دهند. بازی های معمایی می تواند بهترین و برترین بازی برای سرگرم شدن افراد باشد. این سبک بازی ها با به چالش کشیدن اطلاعات عمومی و مهارت کاربر می تواند افراد خانواده را نیز دور هم جمع کند. بازی شرح در جدول و سودوکو چکاد که توسط استودیو بازی سازی هفت سنگ طراحی شده است، توانسته با ایجاد یک محیط کاربر پسند و شکیل، ذهن فرد را با معماهای خود به چالش های گوناگون بکشد و در یک ساختار کاملا آشنا به راحتی لحظات خوشی را برای افراد رقم بزند.

گرافیک و محیط کاربری بازی:

در مورد محیط کاربری این بازی می توان گفت این بازی با رعایت تناسب کامل ساختار و محتوا توانسته به خوبی از پس رابط کاربری این برنامه برآید. این بازی سبک و سیاق خاص خود را دارد و نمی توان آن را با دیگر بازی ها در رده و دسته های دیگر سنجید. اما به خوبی می توان گفت این بازی در قیاس با دیگر بازی های سرگرم کننده از محیط کاربری شکیلی برخوردار است که توانسته آنچه کاربر نیاز دارد را به خوبی در بازی فراهم کند ، همچنین ویژگی های متنوعی که برای بهتر کردن کار کاربر با دقت فراوان انجام شده است را نمی توان نادیده گرفت. در کل می توان گفت بازی شرح در جدول سودوکو چکاد را یک بازی با رابط کاربر پسند و سرعت عملکرد بالا در نظر گرفت.

آشنایی با قسمتهای اصلی بازی:

این بازی دارای دو قسمت اصلی میباشد که در واقع می توان گفت هر قسمت یک چالش کامل است. این بازی در درون خود دو بازی فکری معمایی را گنجانده است. بازی شرح در جدول و سودوکو چکاد هم دارای بازی سودوکو و بازی با ارقام است و هم دارای بخش جداگانه ای برای بازی جدول و بازی با کلمات است. در واقع هر کاربر با نصب این برنامه دو بازی فکری جدول و سودوکو که طرفداران زیادی دارد را در اختیار می گیرد. با پاسخ های صحیح و طی کردن مراحل مختلف به کسب امتیاز بپردازید و در صورت نیاز می توانید برای ادامه ی بازی خود از داخل برنامه با پرداخت هزینه ناچیز سکه خریداری نمایید. همچنین با عضویت در کانال تلگرام، اینستاگرام و … می توانید سکه هدیه بگیرید.

بازی جدول:

در این بازی شما همانند جدول های دیگر باید به سوالات موجود پاسخ دهید، اما این بار با استفاده از حروفی که در خانه های موجود به صورت بهم ریخته جایگذاری شده اند و شما باید تک تک حروف مورد نظر را انتخاب کرده و در جای صحیح خود جایگذاری کنید.

هر جایگذاری صحیح برای هر فرد ۱ سکه به همراه دارد و هر پاسخ غلط کاربر باعث از دست دادن ۵ سکه از دارایی شما کسر خواهد شد. در ابتدا نیز ۲۵ سکه به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. پیدا کردن یک خانه به صورت تصادفی ۲۵ سکه، به صورت انتخابی ۳۵ سکه و حل کامل جدول ۶۰ سکه از حساب شما کم می کند.

بازی سودوکو :

بازی سودوکو در سه سطح آسان، متوسط و سخت ارائه شده است. در سطح آسان تنها سه خانه از ۹ خانه را شما باید با اعداد مناسب پرکنید. در سطح متوسط و سخت ۶ تا ۷ خانه خالی است که درمراحل بالاتر سخت تر خواهد شد. درصورتی که با بازی سودوکو آشنایی نداشته باشید، آموزشی به صورت کامل توسط سازندگان بازی ارائه شده است که با مشاهده آن می توانید با نحوه بازی نیز آشنا شوید. سطح آسان دارای ۲۰۰ مرحله و سطح متوسط و سخت هرکدام دارای ۱۰۰ مرحله می باشند.

کارایی:

بازی جدول و سودوکو قبل از ورود به دنیای دیجیتال و فراگیر شدن بازی های دیجیتال در انواع گجت ها، به صورت سنتی و بر روی کاغذ در مجلات و روزنامه های مختلف انتشار می یافت و طرفداران بسیار زیادی داشت. با ورود به دنیای دیجیتال و ظهور بازی های مختلف ، راهی برای پیشرفت و همه گیر شدن یافت.

این بازی ها با تقویت حافظه و همچنین بالا بردن تمرکز شخص فرد و درگیر کردن شخص با سوالات و چالش های مختلف، می تواند گزینه ی مناسبی برای بازی های تک نفره و یا انجام بازی با مشارکت دیگر افراد باشد.

ویژگی ها:

  • آپدیت خودکار و هفتگی برای افزودن مراحل جدید
  • رابط کاربری شکیل و سرعت عملکرد مناسب
  • امکان بزرگنمایی سوالات در قسمت جدول
  • امکان افزایش اعتبار بازی (خرید سکه)
  • جداول مختلف در سایز های متفاوت
  • دارای راهنمای کامل برای بازی جدول و سودوکو
  • آپدیت خودکار مراحل با حجم بسیار کم

 

دریافت بازی شرح در جدول + سودوکو چکاد

cafebazaar

ذهن خود را به چالش بکشید – بررسی بازی شرح در جدول + سودوکو چکاد
۴٫۶۷ (۹۳٫۳۳%) ۹ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *