بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
جنگاوری در تیپ زرهی قدرتمند – بررسی بازی جنگ زرهی

جنگاوری در تیپ زرهی قدرتمند – بررسی بازی جنگ زرهی

جنگاوری در تیپ زرهی قدرتمند - بررسی بازی جنگ زرهیReviewed by آسیه شیرانی on Jan 30Rating: 5.0جنگاوری در تیپ زرهی قدرتمند-بررسی بازی جنگ زرهیجنگ در مقابل ماشین های زرهی قدرتمند در مناطق جنگی متفاوت می تواند تجربه جالبی باشد. این تجربه را تیم موفق پلاس ناین گیمز با بازی جنگ زرهی به ما هدیه می کند.

همه ما کم و بیش هیجان بازی های جنگی را احساس کرده ایم اما جنگ در مقابل ماشین های زرهی قدرتمند در مناطق جنگی متفاوت می تواند تجربه جالبی باشد. نیروهای دشمن به مناطق ما نفوذ می کنند و وظیفه ی ما نابودی ماشین های زرهی و به هلاکت رساندن دشمن است. در مقابل نیروهایی که از راه زمین و آسمان به ما حمله می کنند، فرماندهی یک منطقه جنگی احساس خوبی به ما می دهد. می توانیم کل منطقه را زیر نظر گرفته و آن را مدیریت کنیم؛ ماشین های جنگی را نشانه گرفته و برای نابودی آن ها اقدام کنیم. تمام این تجربه های جذاب را تیم موفق پلاس ناین با بازی جنگ زرهی به ما هدیه می کند. ذره بین این بازی را به شما پیشنهاد می کند؛ لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

گرافیک

در حال حاظر بازی جنگ زرهی سه منطقه جنگی بیابانی، جنگل و دهکده را برای شما در نظر گرفته است. هر کدام از این مناطق را با نمایی از بالا نمایش می دهد. گرافیک کلی بازی به صورت سه بعدی طراحی شده است که در زمان بازی دایره دید شما به منطقه جنگی محدود شده و خود را به طور واقع گرایانه ای درون منطقه احساس می کنید. هرکدام از این مناطق به طوری شبیه سازی شده است که به واقعیت نزدیک تر باشد. تانک ها عناصر اصلی بازی هستند که تیم برنامه نویسی بازی با مهارت تمام آن ها را طراحی کرده اند. تجهیزات جنگ با عکس های متناسب و مرتبط قابل نمایش است. رنگ ها در یک طیف مناسب برای بازی های جنگی و عملیاتی استفاده شده است و دسترسی به قسمت های مختلف بازی به راحتی امکان پذیر است. دسترسی به قسمت های مختلف بازی اعم از قسمت عملیات و قسمت تجهیزات و گاراژها به سرعت امکان پذیر است. موجودی سکه، الماس، سوخت و تجهیزات در تمام قسمت های بازی قابل رویت است. در حین بازی کاراکتر جنگاور قابل مشاهده نیست و محیط عملیات به گونه ای طراحی شده است که شما خود را به عنوان راننده تانک زرهی احساس می کنید. هر تانک یک تیربار قدرتمند دارد که به سهولت قابل مشاهده و هدایت به جهت های مختلف است که این امر نشان از طراحی یک بازی با کنترل روان و آسان است. نزدیک شدن تیربار به هدف با رنگ قرمز برای جنگاور مشخص شده است تا زمان شلیک را بداند.

داستان بازی

بازی جنگ زرهی به شما این امکان را می دهد که به عنوان یک فرمانده بجنگید. روال بازی به این صورت است که فرمانده به همراه تیپ زرهی خود در هر منطقه مستقر شده و با عملیات های سخت و آسان اقدام به پاکسازی منطقه می کند. فرمانده باید با قدرت و دقت تمام عملیات های مختلف را پشت سر گذاشته و دشمنان خود را از مناطق جنگی تار و مار کند و به مناطق بعدی برود؛ در هر منطقه جنگی اردوگاه بنا کند و مدیریت تیپ را بر عهده بگیرد. گروه تدارکات هم در هر مرحله در حال آماده سازی تانک ها و سلاح های قدرتی هستند تا جنگاوران با پشتوانه محکم به جنگ دشمنان بروند.

گیم پلی

این بازی برای اجرا به یک گیگابایت رم احتیاج دارد. در هر منطقه می توانید فرماندهی کل را به عهده بگیرید و حتی اردوگاه بنا کنید. بازی برای شما وظایف روزانه در نظر گرفته است تا شما را همه روزه با جنگ زرهی درگیر کند. هر روز با یک چالش روزانه روبرو هستید که باید از آن سربلند بیرون بیایید. بازی جنگ زرهی در حال حاظر بیش از ۹ تانک با تیربار های مختلف در مراحلی متجاوز از ۱۰۰ مرحله در نظر گرفته است. با انجام هر عملیات بازی به شما جایزه هایی مثل سکه و الماس می دهد که می توانید از آن ها برای خرید تجهیزات و ارتقای تانک های خود استفاده کنید. علاوه بر آن در صورت کم آوردن سکه و الماس می توانید با پرداخت هزینه ی کمی از امکانات بیشتر بازی استفاده کنید.

بازی جنگ زرهی گاراژهایی در نظر گرفته که در آن ها تانک های زیادی وجود دارد.  درون گاراژ می توانید تانک ها را ارتقا دهید و برای نبردی خستگی ناپذیر آماده شوید. برای ارتقای تانک چند فاکتور مورد نظر است مثل: استحکام، قدرت شلیک، سرعت بارگذاری گلوله، شتاب تانک و تعداد گلوله که هر کدام از این فاکتورها را می توانید با سکه ها و الماس هایی که در اختیار دارید ارتقا بدهید. ماشین های زرهی با الماس میتوانند سوخت گیری کنند. در هر منطقه تانک های مختلفی استفاده می شود که آن ها درون گاراژ قابل مشاهده هستند. در قسمت ماموریت ها هر نبردی درجه سختی خاصی دارد. یکی از ویژگی های قابل توجه و جالب بازی رقابت با فرماندهان دیگر است. در کنار بازی و هیجان می توانید به عنوان جنگاور برتر دیده شوید. هم چنین رتبه ی خود را در بازی می توانید برای دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. البته لازم به ذکر است که در ابتدای شروع، خود بازی تمامی نکات و راهنمایی های لازم را با یک ادبیات زیبا و جذاب به شما می گوید.

امکانات بازی جنگ زرهی

 • گرافیک جذاب و خیره کننده
 • انجام بازی به صورت مرحله به مرحله
 • بیش از ۱۰۰ مرحله بازی
 • تجربه بازی در مناطق مختلف جنگی
 • بازی با درجه های سختی مختلف
 • ارتقا تانک های زرهی با سکه و الماس
 • بیش از ۹ تانک با تیربار های مختلف
 • خرید تجهیزات جنگی با سکه و الماس
 • ارتقا موجودی سکه و الماس با پرداخت درون برنامه ای
 • امکان رقابت با جنگاوران برتر
 • ایجاد اردوگاه
 • امکان چالش روزانه
 • وظایف روزانه
 • وجود تبلیغات در بازی
 • گرفتن جایزه در مقابل مشاهده تبلیغات
 • وجود کانال تلگرامی
 • به اشتراک گذاری رتبه در شبکه های اجتماعی

دریافت بازی جنگ زرهی از کافه بازار

بازی جنگ زرهی

جنگاوری در تیپ زرهی قدرتمند – بررسی بازی جنگ زرهی
۴٫۱۵ (۸۳٫۰۸%) ۱۳ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *