بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
بررسی اپلیکیشن پلیمر اینفو

بررسی اپلیکیشن پلیمر اینفو

بررسی اپلیکیشن پلیمر اینفوReviewed by فاطیما قاسمی on Sep 26Rating: 4.5بررسی اپلیکیشن پلیمر اینفواپلیکیشن "پلیمر اینفو" یک برنامه ی دانش محور است که با گرد آوری اطلاعات جامع، ویدئو ها و کتابهای مرجع توانسته سطح دانش افراد را در عرصه ی پلیمر و صنایع و محصولات آن بصورت چشمگیری بالا ببرد

اگر کمی سر بچرخانیم و به اطرافمان نگاهی بیندازیم متوجه خواهیم شد در انبوهی از دستاورد های علم شیمی و همچنین محصولات ساخته شده در دنیای صنایع پلیمر غرق شده ایم.

تقریبا میتوان گفت بیشترین اشیاء در اطراف ما یکی از محصولات صنایع پلیمر است که کمتر افراد عادی در مورد این صنعت شگفت آور اطلاعاتی دارند.

اپلیکیشن “پلیمر اینفو” یک برنامه ی دانش محور است که با گرد آوری اطلاعات جامع، ویدئو ها و کتابهای مرجع توانسته سطح دانش افراد را در عرصه ی پلیمر و صنایع و محصولات آن بصورت چشمگیری بالا ببرد.

گرچه این برنامه شامل اطلاعات تخصصی در این زمینه است ولی اطلاع از آنچه که در جهان پیرامون ما اتفاق میوفتد یک امر حیاتی است ومیتوان به جرات گفت مطالب این برنامه برای علاقه مندان به کسب دانش بیشتر در زمینه پلیمر بسیار موثر است.

رابط کاربری:

این برنامه با ظاهری متناسب با موضوع، همچنین با رنگ بندی های هماهنگ و فونت زیبا در چهار چوب ساختاری ساده و منحصر بفرد، به دور از چیدمانهای تکراری سعی داشته تا کاربران را به راحتی و بدون پیچیدگی های ساختاری به مقصود خود برساند.

این برنامه بدون افکتهای صوتی و تصویری اضافه توانسته با ظاهری ساده، در عین حال شکیل، یک محیط کاربر پسند را برای برنامه ی خود فراهم آورد. سرعت جابجایی خوب در بین صفحات، همچنین گرافیک مناسب و ساختاری منحصر بفرد، این برنامه را در بین رقبای خود ممتاز میکند.

پس از ورود به اپلیکیشن و پیمایش صفحه ی معرفی برنامه، کاربر با صفحه اصلی که به سه بخش کلی تقسیم میشود،مواجه خواهد شد که شامل قسمتهای:  پلیمر ها، فیلم و کلیپ، و همچنین کتابها و مراجع، است. این دسته بندی علاوه بر نمایش دادن ساختار منظم و دسترسی سریع کاربر به قسمت های مورد نظر خود، باعث شده تا کاربر با محیط برنامه به راحتی کار کند و صفحه ی اصلی بدون پیچیدگی های ظاهری و حتی نیاز به افکتهای خاص، به یک ساختار واحد برسد.

با انتخاب بخش مورد نظر و قسمتهای مربوط به آن، کاربر متوجه همان نظم در ساختار میشود. در بخش پلیمر، همان ساختار در دسته بندی ها وجود دارد و همچنین با دقیقتر شدن در موضوع و ورود به زیر شاخه های هر دسته، وارد لیست دانلود اطلاعات موبوط به هر پلیمر بصورت جداگانه میشویم. ساختار بلوک بندی شده ی این قسمت علاوه بر راحتی در کار کاربر و سرعت دسترسی سریعتر، باعث ایجاد یک محیط شکیل نیز می شود. همچنین امکان جستجو برای کاربر در این قسمت باعث میشود کاربر بدون نیاز به پیمایش های مکرر، در سریعترین زمان به مطالب دلخواه خود دست یابد.

پس از انتخاب پلیمر مورد نظر حالا به صفحه ی معرفی آن میرسیم که در این قسمت اضافه بر توضیحات بیان شده، از قسمت فهرست میتوان با دسترسی به دسته بندی،اطلاعات طبقه بندی شده ی دیگری را مشاهده کرد.

قسمت فیلم ها نیز یک ساختار ساده دارد که طراح برنامه میتوانست با بلوک بندی این بخش نیز ساختار منظم برنامه را رعایت کند. اما در قسمت کتابها و مراجع کاربر با دست باز میتواند درساختار بلوکی پیمایش کند و با انتخاب گذینه ی مورد نظر با وجود آیکن های نمایشی، به دانلود کتاب مورد نظر خود بپردازد. در این قسمت کاربر امکانات مازادی را مشاهده میکند که وجود آنها در این قسمت کاملا حیاتی بنظر میرسد. امکان مشاهده ی کتابهای دانلود شده توسط کاربر، امکان مشاهده لیست مدیریت دانلود، و همچنین امکان جستجو در این بخش، گویای دقت در طراحی این اپلیکیشن است.

کارایی:

این برنامه با در نظر داشتن ارتقاء اطلاعات کاربران در خصوص توضیح جامع و کامل انواع پلیمر ها ، ارائه فیلمهای آموزشی و همچنین امکان دسترسی و دانلود کتابها و مراجع مربوطه توانسته گامی بزرگ در عرصه ی آشنایی تخصصی در مورد پلیمر در مهندسی شیمی بردارد.

اطلاعات کامل در مورد پلیمر ها ; معرفی، ساختار، سنتز، ویژگی های فیزیکی ،گالری تصاویر مربوطه،ویژگی های مکانیکی، مشخصات فرآیند باعث شده تا کاربر هر آنچه که مورد نیاز دارد را در این برنامه بدست آورد.

این برنامه با معرفی نام تجاری و نام کامل ۲۱۵ پلیمر، بررسی بیش از ۱۰۰ پلیمر و همچنین اطلاعات و مشخصات کامل حدود ۷۰  پلیمر، یک بانک اطلاعاتی تقریبا جامع در این عرصه را در اختیار کاربر قرار دهد.

امکانات:

– معرفی جامع و دسته بندی متناسب موضوع

– وجود ویدئو های آموزشی

– امکان دانلود کتابها و مراجع

– امکان مشاهده لیست دانلود ها

– امکان جستجو

– امکان دسترسی به قسمت مدیریت دانلودها

– گرافیک مناسب

و…

پیشنهادات ذره بین:

– بلوک بندی قسمت ویدئو ها برای یکپارچه بودن نظم برنامه

– افزودن قسمت جستجو در صفحه اصلی برنامه و یا ایجاد یک جستجوی پیشرفته که دربر دارنده اطلاعات تمامی قسمتها شود.

– افزون لیست مورد علاقه و یا موارد نشانه گذاری شده.

– افزودن امکان تنظیمات در برنامه برای شخصی سازی برنامه توسط کاربر

– افزودن قسمت راهنما در برنامه

– در قسمت معرفی هر پلیمر بصورت جداگانه، منوی فهرست، با افکت مناسبی ایجاد شده اما نمایش دسته بندی اطلاعات مانند معرفی ، ساختار، سنتز و…  بهتر بود در صفحات اسلایدی و یا بصورت زبانه های مختلف در کنار هم قرار میگرفت تا سرعت دسترسی کاربر بالاتر رفته و آیکن ها بیش از پیش قابل رویت و در دید کاربر باشند.

 bazar

اگر کمی سر بچرخانیم و به اطرافمان نگاهی بیندازیم متوجه خواهیم شد در انبوهی از دستاورد های علم شیمی و همچنین محصولات ساخته شده در دنیای صنایع پلیمر غرق شده ایم. تقریبا میتوان گفت بیشترین اشیاء در اطراف ما یکی از محصولات صنایع پلیمر است که کمتر افراد عادی در…

بررسی اپلیکیشن پلیمر اینفو

رابط کاربری - 8
کارایی - 8.5
امکانات - 8

8.2

خوب

اپلیکیشن "پلیمر اینفو" یک برنامه ی دانش محور است که با گرد آوری اطلاعات جامع، ویدئو ها و کتابهای مرجع توانسته سطح دانش افراد را در عرصه ی پلیمر و صنایع و محصولات آن بصورت چشمگیری بالا ببرد. گرچه این برنامه شامل اطلاعات تخصصی در این زمینه است ولی اطلاع از آنچه که در جهان پیرامون ما اتفاق میوفتد یک امر حیاتی است ومیتوان به جرات گفت مطالب این برنامه برای علاقه مندان به کسب دانش بیشتر در زمینه پلیمر بسیار موثر است.

User Rating: 4.83 ( 3 votes)
8

بررسی اپلیکیشن پلیمر اینفو
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

2 دیدگاه

  • بسیار عالی.به نظر من برای رشته مهندسی پلیمر خیلی عالیه و مفید هست

    ۵
    hamid reza Reply
  • واقعا برنامه جامع و کاملی در مورد پلیمرهاست.

    ۵
    hp Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *