بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
بهترین و آسانترین راه خرید شارژ – بررسی اپلیکیشن پلاس شارژ

بهترین و آسانترین راه خرید شارژ – بررسی اپلیکیشن پلاس شارژ

بهترین و آسانترین راه خرید شارژ - بررسی اپلیکیشن پلاس شارژReviewed by Fatima Ghasemi on Sep 27Rating: 5.0بهترین و آسانترین راه خرید شارژ - بررسی اپلیکیشن پلاس شارژاپلیکیشن پلاس شارژ با قابلیت های فراوان خود توانسته تمامی مشترکین اپراتور ها ایرانسل و رایتل را شگغت زده کند. برنامه های زیادی در عرصه ی خدمات...

اگر به دنبال یک راه آسان برای انجام بسیاری از کارهای روزمره ی خود هستید و میخواهید با یک برنامه بتوانید قبوض خود را پرداخت کنید، موجودی حسابتان را چک کنید، کارت شارژ برای خود یا دیگران بخرید و با روشهای مختلف سیم کارتتان را شارژ نمایید، یا از طرح ها و بسته های تخفیفی آگاه شوید و آنها را فعالسازی کنید، از مشخصات گوشی خود آگاه شوید، و تمامی قابلیتهایی که نیازمند آن هستید و حتی برای خود کسب درآمد کنید، با ذره بین برای بررسی اپلیکیشن “پلاس شارژ” همراه شوید.

اپلیکیشن پلاس شارژ با قابلیت های فراوان خود توانسته تمامی مشترکین اپراتور ها ایرانسل  و رایتل را شگفت زده کند. برنامه های زیادی در عرصه ی خدمات این چنینی در حال فعالیت هستند، اما امکانات و بعضی قابلیت های منحصر بفرد پلاس شارژ باعث شده تا یک برنامه ی کامل و جامع را پیش روی کاربران این اپراتورها قرار دهد.

رابط کاربری:

اپلیکیشن پلاس شارژ با ساختاری منظم و ساده و با استفاده از رنگهای هماهنگ با محیط و قرارگیری صحیح آیکون ها در طول تمامی صفحات و منو ها همچنین دسته بندی کردن قابلیت ها و امکاناتش بصورت جداگانه و همچنین گنجاندن تمامی قابلیتها در صفحه اصلی و تسریع بخشیدن به کار کاربر توانسته یک محیط کاربر پسند، ساده و شکیل ایجاد کند.

در بدو ورود به برنامه و طی کردن کادر خوش آمدگویی به صفحه ی توضیحات برنامه میرسیم که کاربر را با چند توصیه همراه میسازد.

1

در صفحه اصلی، با همه ی آنچه کاربر نیاز دارد روبرو میشویم که به زیبایی در کنار هم گنجانده شده است. استفاده از رنگ و فونت هماهنگ همچنین طراحی ساختار ساده و شکیل و ایجاد آیکون های متناسب، توانسته است کاربر را به راحتی با قابلیت های برنامه همراه سازد و محیط را برای کاربران بدون طراحی پیچیده ای روان و زیبا سازد.

شاید برای برخی کاربران محیط صفحه اصلی ساده بنظر برسد اما طراحی دقیق و ظریف این برنامه یک انتخاب بجا انجام داده و در انبوهی از آیکون ها و قابلیت های برنامه، توانسته نظم خاصی را در محیط اجرا کند تا کاربران در بهترین زمان ممکن به اهداف خود برسند.

2

در منوی بالایی امکاناتی که بیشترین استفاده را دارد بطرز صحیحی چیدمان شده اند.

آیکون منوی کشویی که در سمت چپ در منوی بالاصفحه است کاربر را با گزینه های متعددی چون :جوایز برنامه، راهنما، همکاری، ارسال و امتیاز به برنامه و… همچنین مشخصات سیستم روبرو میسازد.

در قسمت جوایز و همکاری، با گرفتن امتیازات بیشتر و یا دعوت دوستانتان به برنامه و استفاده از امکانات آن برای خود کسب درآمد کنید. قسمت مشخصات سیستم هم شما را با سریال گوشی و سیم کارت دستگاهتان آشنا میسازد.

11

در همان منوی بالا گزینه های دیگری مانند انتخاب سیم کارت، وارد کردن مستقیم کد شارژ،گرفتن موجودی حساب و اطلاع از سابق خرید نیز موجود است که میتوان گفت از پر کاربرد ترین گزینه های برنامه بشمار میرود که با جایگذاری مناسب کار با برنامه را راحت تر میکند.

در قسمت بانک شارژ امکان ذخیره ی خرید ها پس از خرید میسر می باشد که پس از خرید در فاکتور گزینه ای به نام فاکتور وجود دارد که باعث می شود مشخصات شما در بخش مربوطه در بانک شارژ ذخیره گردد. در صفحه ی اصلی نیز گزینه های پرکاربردی از قبیل: شارژمستقیم، کارت شارژ، شارژ اینترنتی و پرداخت قبوض خدماتی گنجانده شده است.

در بلوک بندی پایین صفحه ی اصلی نیز بسته به انتخاب اپراتور مورد نظر کاربر، لیستی از قابلیت ها و امکانات آن در اختیار کاربر قرار میگیرد. مانند بسته های تخفیفی، کد های دستوری و.. که با انتخاب هرکدام شما وارد لیستی کامل موارد و یا کادر خریداری امکانات خواهید شد که به راحتی با پر کردن کادر ها به مقصود خود خواهید رسید.

ایده:

این برنامه با قابلیت های مختلف خود در ارائه ی خدمات متنوع و منحصر به فرد، که بوسیله ی سیم کارت و گاهی اینترنت انجام میشود و همچنین ایجاد یک محیط با کارکرد راحت و یک روش جدید برای کسب درآمد برای هر فرد به سادگی توانسته یک گام جدید و یک برنامه ی متفاوت نسبت به دیگر کارهای مشابه ایجاد نماید.

کارایی:

اپلیکیشن پلاس شارژ خدمات گوناگونی را به کاربر ارائه میکند که بوسیله ی آن دیگر کاربر نیازمند صرف کردن هزینه و زمان زیاد برای کارهایی از قبیل: خرید شارژ برای خود یا دیگر کاربران در اپراتور های دیگر، گرفتن موجودی حساب و پرداخت قبوض و خرید  بسته های مختلف اپراتور ها و… نباشد. همچنین ساختار ساده و کارکرد آسان آن نیز باعث میشود هر کاربری برای انجام کارهای خود به راحتی از برنامه استفاده کند. امنیت بالا و قابل قبول این برنامه نیز باعث شده تا جای شک و تردیدی نیز برای افراد باقی نماند.

امکانات:

– امکان خرید شارژ برای خود و یا دیگر مشترکین در اپراتور های دیگر

– امکان وارد کردن کد شارژ و شارژ شدن مستقیم و یا شگفت انگیز

– امکان اطلاع از موجودی حساب

– اطلاع از سوابق خرید

– پرداخت قبوض خدماتی

– خرید شارژ اینترنتی

– خرید بسته های تخفیفی مختلف اپراتور ها

– اطلاع از کد های دستوری

– خرید بسته های اینترنتی

و…

میزان نصب:

اپلیکیشن پلاس شارژ که تولید شده توسط گروه نرم افزاری آیکو برای دستگاه های اندرویدی است، با امکان نصب رایگان خود در کافه بازار بیش از ۲ هزار نصب فعال داشته که روز به روز نیز در حال افزایش است.

سایر مشخصات:

– عنوان برنامه: پلاس شارژ + ویجت + کسب درآمد

– عنوان انگلیسی: pluscharge

– سازنده: گروه نرم افزاری آیکو

– حجم برنامه: ۱ مگابایت

– نسخه اندروید: ۲٫۲ و بالاتر

– بررسی کننده: فاطیما قاسمی

دریافت اپلیکیشن پلاس شارژ از کافه بازار

اپلیکیشن پلاس شارژ

صفحه اختصاصی پلاس شارژ در ذره بین  

اگر به دنبال یک راه آسان برای انجام بسیاری از کارهای روزمره ی خود هستید و میخواهید با یک برنامه بتوانید قبوض خود را پرداخت کنید، موجودی حسابتان را چک کنید، کارت شارژ برای خود یا دیگران بخرید و با روشهای مختلف سیم کارتتان را شارژ نمایید، یا از طرح ها…

بررسی اپلیکیشن پلاس شارژ

رابط کاربری - 9.5
کارایی - 9
ایده - 8
امکانات - 9

8.9

خیلی خوب

اگر به دنبال یک راه آسان برای انجام بسیاری از کارهای روزمره ی خود هستید و میخواهید با یک برنامه بتوانید قبوض خود را پرداخت کنید، موجودی حسابتان را چک کنید، کارت شارژ برای خود یا دیگران بخرید و با روشهای مختلف سیم کارتتان را شارژ نمایید، یا از طرح ها و بسته های تخفیفی آگاه شوید و آنها را فعالسازی کنید، از مشخصات گوشی خود آگاه شوید، و تمامی قابلیتهایی که نیازمند آن هستید و حتی برای خود کسب درآمد کنید، با ذره بین برای بررسی اپلیکیشن "پلاس شارژ" همراه شوید.

User Rating: 3.98 ( 2 votes)
9

بهترین و آسانترین راه خرید شارژ – بررسی اپلیکیشن پلاس شارژ
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *