بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
ربات های تلگرام در جیب شما – بررسی اپلیکیشن باتیک

ربات های تلگرام در جیب شما – بررسی اپلیکیشن باتیک

ربات های تلگرام در جیب شما - بررسی اپلیکیشن باتیکReviewed by آرزو مرتضایی on Jul 15Rating: 5.0دنیای هیجان انگیز رباتیک - بررسی اپلیکیشن باتیکباتیک به ما کمک میکند تا هر باتی را که نیاز داریم با یک سرچ کوچک در این برنامه به راحتی هرچه تمام تر پیدا کنیم و مورد استفاده قرار دهیم. با استفاده از.....

در دنیای مجازی تلگرامی یکی از مشکلات عمده ای که وجود دارد این است که ما به راحتی نمیتوانیم بات هایی را که نیاز داریم جستجو کنیم و به دست بیاوریم، چرا که  برای این کار نیاز به داشتن آیدی ربات می باشد، به همین خاطر درمورد باتها اطلاعات درست وجامعی نداریم. به همین دلیل یکی از برنامه نویسان کشوراپلیکیشنی مرتبط با ربات های تلگرامی طراحی کرده است. باتیک به ما کمک میکند تا هر باتی را که نیاز داریم با یک سرچ کوچک در این برنامه به راحتی هرچه تمام تر پیدا کنیم و مورد استفاده قرار دهیم. با استفاده از اپلیکیشن باتیک، ما با دنیای بات ها وکاراییشان بیشتر و بهتر آشنا شویم و اینکه میتوانیم آگاهی پیدا کنیم درمورد اینکه چه باتهایی و با چه کارایی هایی دردنیای تلگرام وجود دارد. اگر بخواهیم این برنامه را به سادگی هرچه تمام تر توضیح بدهیم باید بگوییم که یک google bot  بی نظیر است. همانطور که شما درگوگل هرموضوعی را بخواهید با یک سرچ و کلیک به راحتی پیدا میکنید. دراین برنامه شما میتوانید به راحتی ربات مورد نظرتان را پیدا کنید واطلاعات مورد نیاز را درباره آن ها داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با این برنامه همرا ذره بین باشید.

رابط کاربری:

رابط کاربری برنامه باتیک، جذاب و زیبا می باشد و از رنگ بندی پس زمینه مناسبی برخوردار می باشد، اما چقدر بهتر میشد اگر از رنگهای متنوع و بیشتری در قسمتهای مختلف استفاده می شد تا این برنامه ازلحاظ گرافیکی، زیبا جلوه کند و رسالت خودش را کامل نماید. این برنامه حرکات مثبت ویژه ای انجام داده و کمک کرده تا کاربران مجازی خیلی بهتر با دنیای باتها آشنا بشوند و درمورد آنها اطلاعات کسب کنند و با نحوه کارایی آنها بیشتر آشنا شوند. همچنین از خدمات ویژه ای که به کاربران تلگرامی کرده است این می باشد که زمانشان بیهوده در دنیای مجازی هدر نمی رود و با استفاده از این برنامه و از طریق باتها بهتر و بیشتر از زمانی که در تلگرام سپری میکنند، لذت ببرند و استفاده بهینه داشته باشند. شایان ذکر هست که اپ باتیک هر روز آپدیت می شود تا به بهترین شکل دراختیار کاربران قرار بگیرد. اما یکی از عیب هایی که دراین برنامه می باشد این است که درمورد بعضی از باتها توضیح درست وکاملی داده نشده است و معرفی ها ناقص انجام شده است. یکی ازمهمترین امکانات این بات این هست که شما میتوانید یک حساب کاربری مخصوص برای خودتان داشته باشید و با ساختن یک حساب کاربری، بهتر از این برنامه استفاده کنید و اگر توسعه دهنده یک بات هستین آن را معرفی نمایید تا بات شما هم دراین برنامه قرار بگیرد و کاربران تلگرامی از وجود آن بی بهره نباشند. همینطور شما اگر از باتی استفاده میکنید که خیلی مناسب و کارآمد هست و می بینید که در این برنامه وجود ندارد آن را معرفی کنید و با این حرکت بات مورد نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.  درقسمت بالای صفحه، یعنی جایی که سربرگ های نوشته شده “جدیدترین بات ها” و “برترین بات ها” وجود دارد، اگر این دو سربرگ با دو رنگ مختلف نشان داده می شد چقدر زیبا و دلنشین تر میشد . هیمنطور اگر قسمت راست صفحه که آیکون ربات ها و قسمت سمت چپ که توضیحات وعنوان ربات هست نیز با رنگهای مختلفی نشان داده میشد فضای جذاب تر و شاد تری را برای کاربر مخاطب ایجاد می کرد؛ درست مثل قسمت درباره باتیک که با رنگهای متنوع و شادی طراحی شده است.

 کارایی:

کار اصلی باتیک، معرفی تمامی باتهای موجود و مورد نیاز دنیای تلگرام می باشد. این برنامه کمک میکند شما هر رباتی را نیاز دارید با یک جستجوی ساده و به سرعت بیابید و از آن استفاده نمایید. به طور مثال شما تنها با سرچ یک کلمه “آموزش” به راحتی به تمامی با تهای آموزشی موجود دسترسی یافته و از آموزشهای آن بهره می برید، یا باسرچ کلمه “خبر”به تمامی باتهای خبری معتبر دسترسی یافته و از تمام خبرهای روز آگاهی می یابید.

 

پیشنهادات ذره بین:

به عنوان پیشنهاد می توان گفت بهتر است ادمین یا توسعه دهنده این برنامه تمامی بات هایی را که معرفی می شود را روی تلگرام خودش امتحان کند و ازاستارت بات و نحوه کارایی و استفاده آن ها عکسهایی را درقسمت صفحه مربوط به هر بات دربرنامه بگذارد و زیر آن توضیحاتی را شرح بدهد تا باتیک، جذابیت و کارایی خودش را بیشتر نماید.

امکانات:

  • رابط کاربری جذاب و زیبا
  • آشنایی بیشتر کاربران با دنیای ربات ها
  • معرفی ربات خود با ساخت حساب کاربری در باتیک
  • صرفه جویی در زمان برای پیدا کردن ربات های تلگرامی مورد نیاز
  • بروزرسانی مداوم برنامه برای کارایی بهتر برای کاربران
  • دسته بندی بات ها، با توجه موضوعشان

دانلود اپلیکیشن باتیک از کافه بازار

باتیک

ربات های تلگرام در جیب شما – بررسی اپلیکیشن باتیک
۴٫۴ (۸۸%) ۱۰ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *