بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
چاشنی های اینستاگرام – بررسی اپلیکیشن اینستا پلاس

چاشنی های اینستاگرام – بررسی اپلیکیشن اینستا پلاس

چاشنی های اینستاگرام - بررسی اپلیکیشن اینستا پلاسReviewed by فاطیما قاسمی on Oct 14Rating: 4.5چاشنی های اینستاگرام - بررسی اپلیکیشن اینستا پلاسیک برنامه افزایش فالوور و افزایش لایک که کاربران با ورود به یک ساختار برنامه3گانه میتوانند به راحتی و به سرعت به خواسته ی خود دستیابند اینستا پلاس است...

در عصر ارتباطات با پیشرفت تکنولوژی و بیشتر شدن نیاز افراد به برنامه هایی که امکان تبادل اطلاعات و اشتراک تصاویر را فراهم میکند، اپلیکیشن های مختلفی معرفی شد. یکی از برنامه های محبوب در بین کاربران جهانی اینستاگرام است. این برنامه با ورود به زندگی افراد، سبک توقعات جدیدی را نیز افزود که یکی از آنها شهرت در برنامه و بالا بردن تعداد لایک و دنبال کننده است.

یکی از چندین برنامه ی افزایش فالوور و افزایش لایک که به کاربران ایرانی اجازه میدهد با ورود به یک ساختار برنامه ی ۳گانه بتوانند به این نیاز خود به خوبی و به سرعت پاسخ دهند، برنامه ی اینستا پلاس است. که ذره بین امروز قصد دارد به بررسی این اپلیکیشن بپردازد. با ما همراه شوید.

رابط کاربری:

رابط کاربری این برنامه با افکت گذاری های مناسب و جذاب که در درون ساختار ساده و شکیل خود پنهان داشته، یک محیط متناسب و خوب را برای کاربران ارائه داده است تا با استفاده از جایگذاری های مناسب منو و گزينه های خود بتواند در تسریع عملکرد برنامه بهبود بخشد.

برای استفاده از تمامی قابلیتهای اینستا پلاس، شما به مجموعه کامل این نرم افزار احتیاج دارید که در سه فایل برنامه طراحی شده است. با نصب برنامه ی اینستا پلاس+افزایش فالوور، شما به برنامه ی افزایش لایک این مجموعه هم نیازمندید تا بتوانید قابلیتها و امکانات موجود را برای خود تکمیل کنید.

این ساختار که شامل یک برنامه ی اصلی برای فالوو و لایک افراد دیگر و همچنین کسب سکه است ، با دو برنامه ی مجزای دیگر که برای تبدیل سکه های بدست آمده به لایک و فالوور برای پروفایل کاربر است، کامل میشود.

روند برنامه بسیار ساده است. با استفاده از برنامه ی اصلی اینستا پلاس میتوانید عکس ها و پست های دیگر افراد عضو این مجموعه را مشاهده و در دو زبانه ی مختلف، به لایک و یا فالوو کردن افراد همچنین کسب سکه های بیشتر اقدام کنید.

محیط این برنامه شامل یک منو کشویی در سمت چپ صفحه است که بوسیله ی آن به راهنمای برنامه همچنین دیگر گزینه ها دسترسی دارید.

در منوی اصلی برنامه که شامل ۶زبانه است.

– امکان دسترسی به میانبر های دو برنامه ی جانبی، افزایش لایک و افزایش فالوور

– صفحه ی اصلی که شامل اطلاعات شما و میانبر هاست.

5

-صفحه لایک پست دیگران

10

-صفحه ی فالوو کردن پیچ افراد

9

– صفحه ی برترین معرفی کنندگان، بهترین لایک کنندگان روز،بهترین فالوو کنندگان روز و همچنین آخرین کاربران فعال

13

و در آخر صفحه ای که امکان خرید سکه و معرفی دیگر افراد و کسب سکه های رایگان را فراهم میکند.

12

با کسب سکه های بیشتر حالا شما میتوانید با ورود به دو برنامه ی جانبی، برای افزایش فالوور پیج خود همچنین بیشتر شدن لایک تک تک پستهایتان اقدام کنید.

کارایی:

افزایش فالوو و لایک برای بسیاری از افراد که در اینستاگرام حضور ثابت دارند، یکی از دغدغه های اصلی است. میتوان گفت اینستا پلاس یکی از برنامه هایی است که در این زمینه کارایی بالایی دارد. افزایش لایک و اینستاگرام رایگان و کاملا واقعی ، که بوسیله ی ارتباط دادن بین افراد فعال در اینستاگرام و لایک و فالوو شدن افراد در این مجموعه برنامه توانسته است نیاز کاربران خود را بخوبی پاسخ دهد.

قرار دادن امکانات کامل مورد نیاز کاربر در یک مجموعه اپلیکیشن و جداسازی کارایی های این قسمت ها نسبت به هم بصورت مناسب باعث شده تا این تفکیک ها نیاز های کاربران را بخوبی دسته بندی کند. همچنین وجود میانبرهای بین برنامه ای کار را برای کاربرانی که همزمان سعی بر انجام کلیه فعالیت ها دارند آسان میسازد.

میتوان گفت این برنامه با ایجاد یک محیط گرافیکی کاربر پسند و و ایجاد یک ساختار جداگانه و در عین حال یکپارچه، توانسته دغدغه های کاربران اینستاگرام را بخوبی رفع کند.

امکانات:

– محیط کاربر پسند و هماهنگ با ساختار

– وجود افکتهای گرافیکی و تصویری جذاب

– امکان لایک و فالوو افراد و دریافت سکه رایگان

– امکان کامنت گذاری در پیج افراد

– امکان ارتباط سریع بین قسمت های برنامه

– امکان اتصال مستقیم به اینستاگرام و مشاهده ی پست افراد در داخل پیجشان در برنامه اینستاگرام

– امکان مشاهده ی افراد لایک کننده

– امکان مشاهده ی برترین معرفی کنندگان، لایک کنندگان و فالوو کنندگان و امکان دسترسی سریع به پیج هر فرد در لیست برترین ها

– و …

میزان نصب:

این برنامه بیشتر از ۱۰هزار نصب فعال تنها در کافه بازار داشته است که هر روز نیز بر این آمار افزوده میشود. هم اکنون میتوانید آخرین نسخه این برنامه را از لینک زیر دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

توضیحات توسعه دهنده:

علت کمتر بودن سرعت انجام لایک و فالوو و همچنین قیمت حدودا بیشترشون در برنامه ما اینه که کاربرها برای لایک و فالوو همدیگه، وارد حساب کاربری شخص مورد نظر میشن و اینطوری نیست که فقط روی یک دکمه کلیک کنند.

توجه کنید که وقتی درخواست لایک می دید کاربر ها برای لایک وارد حساب کاربری شما میشن و احتمالا شما رو دنبال کرده و تصاویر دیگه ی شما رو هم فالو می کنند.

توجه کنید که در این نرم افزار کاربرها برای دنبال کردنتون، وارد حساب کاربری شما میشن و تمام تصاویر شما رو هم بررسی و احتمالا لایک می کنن و مثل نرم افزار دیگه فقط دکمه فالو رو نمیزنن. اینطوری با درخواست فالوور کلی لایک هم میگیرید و حسابتون هم بازدید میشود.

پیشنهادات ذره بین:

– استفاده از فونت متناسب در قسمت افزودن فالوور برای فرد

– افزودن قسمت تنظیمات

– افزودن قابلیت حالت شب و روز

– در قسمت لایک کردن و یا فالوور کردن برای تسریع کار کاربر، امکان انتخاب باز کردن پیج فرد و یا لایک و فالو مستقیم بدون باز کردن پیج اشخاص وجود داشته باشد. ( با توجه به ممنوع کردن اینستاگرام به این روش، برنامه اینستاپلاس این امکان را حذف کرده است و امکان لایک و فالوو به صورت مستقیم وجود نخواهد داشت.)

bazar

در عصر ارتباطات با پیشرفت تکنولوژی و بیشتر شدن نیاز افراد به برنامه هایی که امکان تبادل اطلاعات و اشتراک تصاویر را فراهم میکند، اپلیکیشن های مختلفی معرفی شد. یکی از برنامه های محبوب در بین کاربران جهانی اینستاگرام است. این برنامه با ورود به زندگی افراد، سبک توقعات جدیدی…

بررسی اپلیکیشن

رابط کاربری - 9
کارایی - 8
امکانات - 8.5
ایده - 8.5

8.5

بسیار خوب

افزایش فالوو و لایک برای بسیاری از افراد که در اینستاگرام حضور ثابت دارند، یکی از دغدغه های اصلی است. میتوان گفت اینستا پلاس یکی از برنامه هایی است که در این زمینه کارایی بالایی دارد. افزایش لایک و اینستاگرام رایگان و کاملا واقعی ، که بوسیله ی ارتباط دادن بین افراد فعال در اینستاگرام و لایک و فالوو شدن افراد در این مجموعه برنامه توانسته است نیاز کاربران خود را بخوبی پاسخ دهد.

User Rating: 4.73 ( 2 votes)
9

چاشنی های اینستاگرام – بررسی اپلیکیشن اینستا پلاس
۴٫۲ (۸۴%) ۵ votes