بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
با تسکوک زندگیتو بذار روی کوک – بررسی اپلیکیشن تسکوک

با تسکوک زندگیتو بذار روی کوک – بررسی اپلیکیشن تسکوک

با تسکوک زندگیتو بذار روی کوک - بررسی اپلیکیشن تسکوکReviewed by آرزو مرتضایی on Dec 16Rating: 4.5با تسکوک زندگیتو بذار روی کوک - بررسی اپلیکیشن تسکوکدر همه ی گوشی های امروزی وجود یک تقویم جامع و کامل برای هر کاربری مهم می باشد. تسکوک یک تقویم جامع وکامل است که با کیفت بسیار مطلوب درخدمت کاربران ....

در همه ی گوشی های امروزی وجود یک تقویم جامع و کامل برای هر کاربری مهم می باشد. تسکوک یک تقویم جامع وکامل است که با کیفت بسیار مطلوب درخدمت کاربران اندرویدی قرار می گیرد. این برنامه برای افرادی که گوشی همراه آنها تقویم های روزانه را فقط به یک زبان استفاده می کنند بسیار مناسب است، چرا که دارای سه زبان می باشد و همراه با ساعت و رویدادها در اختیار کاربران قرارمی گیرد. در ادامه برای آشنایی بیشتر با برنامه تسکوک با ذره بین همراه شوید.

رابط کاربری:

در مورد گرافیک اپلیکیشن تسکوک می توان گفت بسیار ماهرانه طراحی شده است و سعی در جذب کاربران داشته است؛ به طوریکه در بالای صفحه تاریخ دقیق همراه با روز هفته به سه زمان شمسی,قمری و میلادی درج شده است و درمیان صفحه مجدد تاریخ را به صورت ۳۰ روز ماهانه درج کرده است و طبق روال معمول، روزهای تعطیل با رنگ قرمز مشخص نمایان شده اند. همچنین شما می توانید  تاریخ روز جاری را که با یک دایره آبی رنگ نمایش داده شده است،مشاهده نمایید.
همیچنین اوقات شرعی به صورت کامل در پایین صفحه به همراه رویدادها و مناسبت ها درج شده اسن اما باید دانست که رنگ بندی آن قسمت نسبتا ضعیف است. کارایی ویژه مورد نیازی که این برنامه را نسبت به دیگر تقویم ها متمایز می نماید این است که این برنامه امکان آن را دارد که شما زمانهای مورد نیازی که درآن هنگام امری واجب دارید یا مناسبت مهمی را پیش رو دارید
علامت گذاری کرده و درقسمت رویداد درج نمایید تا طبق تنظیمات برنامه در زمان معین شده آن را به صورت رویداد، به شما اعلام کرده تا ازکار خود غافل نمانید. از دیگر ویژگی های برنامه تسکوک قابلیت پخش صدای اذان می باشد که کاربران اندرویدی در صورت عدم تمایل به پخش صدای اذان می توانند این گزینه را غیر فعال سازند.

کارایی:

با داشتن نرم افزار تسکوک شما به راحتی می توانید از زمان و تاریخ مورد نظر آگاهی پیدا کنیدو همینطور از روزهای معمول و تعطیل مطلع شوید؛ و روزهایی که درآن رویداد خاصی اتفاق افتاده یا مناسبت ویژه ای قرار دارد با خبر شوید. ازکارایی های ویژه و مورد پسند اکثر کاربران هم می توان به اوقات شرعی دقیق آن اشاره نمود. شما اوقات شرعی را می توانید به راحتی با شهر محل سکونت خود تنظیم نمایید و با به کارگیری کارایی خاص تسکوک آوای اذان را در وقت شرعی، از طریق تلفن همراه خود گوش دهید.

امکانات:

  • وجود آوای اذان گو
  • برخورداری از ساعت تمام روز و نیم روز
  • تنظیم اوقات شرعی، همسان با شهر محل سکونت
  • درج تاریخ به به سه صورت شمسی,قمری ومیلادی
  • درج رویداد ها و مناسبت های ویژه
  • ایجاد کانال تلگرامی برای آشنایی بهتر و بیشتر
  • امکان ایجاد رویداد و مناسبت ویژه و تنظیم و اعلام هشدار آن

دانلود اپلیکیشن تقویم تسکوک از کافه بازار

برنامه تقویم تسکوک

با تسکوک زندگیتو بذار روی کوک – بررسی اپلیکیشن تسکوک
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *