بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
جدال با میوه ها – بازی فروت کرفت

جدال با میوه ها – بازی فروت کرفت

جدال با میوه ها - بازی فروت کرفتReviewed by فاطیما قاسمی on Sep 28Rating: 4.5جدال با میوه ها - بازی فروت کرفتاگر از علاقه مندان به بازی های کارتی و استراتزی هستید، ذره بین شما را به یک بازی کارتی آنلاین با نام "فروت کرفت" دعوت میکند. فروت کرفت اولین بازی آنلاین ایرانی با اخذ جوایز متعدد است که با ایجاد یک بازی رقابتی در ساختاری متفاوت در قالب گرافیکی قابل قبول، توانسته نام خود را در رده ی بازی های کارتی جزء اولین و برترین ها ثبت کند.

معرفی بازی فروت کرفت

اگر از علاقه مندان به بازی های کارتی و استراتزی هستید، ذره بین شما را به یک بازی کارتی آنلاین با نام “فروت کرفت” دعوت میکند. فروت کرفت اولین بازی آنلاین ایرانی با اخذ جوایز متعدد است که با ایجاد یک بازی رقابتی در ساختاری متفاوت در قالب گرافیکی قابل قبول، توانسته نام خود را در رده ی بازی های کارتی جزء اولین و برترین ها ثبت کند.

 در این بازی چند نفره آنلاین شما میتوانید کارتهای پیش فرض فعال را با کسب امتیاز و یا خرید از برنامه، به ۲۰۰ کارت با شخصیت ها و قابلیتهای متفاوت نزدیک کنید. این بازی با گرافیک قابل قبول خود در بین دیگر بازی های ایرانی همچنین استفاده از موزیک متن هماهنگ و ساختار یکسان و یکپارچه در منو ها و سرعت جابجایی بالا توانسته اکثر کاربران خود را  سرگرم کند.

با انتخاب کارتهای موجود و استفاده از قابلیتهایشان و ارتقاء آنها به قبایل دیگر حمله کنید و با داشتن قدرت بیشتر و دقت در انتخاب کارتها برای نبرد پیروز میدان شوید. همچنین میتوانید با دعوت دوستانتان به این بازی در شبکه های اجتماعی و… پاداش دریافت کنید.

fruit-masoud2002

 

ویژگی ها:

– امکان بازی آنلاین

– امکان صحبت با دیگر رقبا

– محیط یکپارچه و شکیل

– امکان خرید کارتهای بیشتر در بازی

– ۲۰۰ کارت با شخصیت ها و قابلیتهای مختلف

– نصب رایگان

و…

“بازی فروت کرفت در کافه بازار بیش از ۱۰۰ هزار نصب فعال داشته است و جوایز متعددی را هم از آن خود ساخته است دانلود این برنامه بصورت رایگان است و علت درون پرداخت بودن آن بخاطر خرید دلخواه کارتها توسط کاربر است.  هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه آن را دریافت نمایید.”

bazar

جدال با میوه ها – بازی فروت کرفت
۳٫۶ (۷۲%) ۵ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *