اپلیکیشن پلاس شارژ

رابط کاربری کاربرپسند

دارای جوایز روزانه

امکان کسب درآمد

امکان خرید شارژ مستقیم

امکان پرداخت قبوض

ثبت مشخصات شما

بهترین و آسانترین راه خرید شارژ

رابط کاربری برنامه

کلی

اپلیکیشن پلاس شارژ با ساختاری منظم و ساده و با استفاده از رنگهای هماهنگ با محیط و قرارگیری صحیح آیکون ها در طول تمامی صفحات و منو ها همچنین دسته بندی کردن قابلیت ها و امکاناتش بصورت جداگانه و همچنین گنجاندن تمامی قابلیتها در صفحه اصلی و تسریع بخشیدن به کار کاربر توانسته یک محیط کاربر پسند، ساده و شکیل ایجاد کند.

صفحه اصلی

در صفحه اصلی، با همه ی آنچه کاربر نیاز دارد روبرو میشویم که به زیبایی در کنار هم گنجانده شده است. استفاده از رنگ و فونت هماهنگ همچنین طراحی ساختار ساده و شکیل و ایجاد آیکون های متناسب، توانسته است کاربر را به راحتی با قابلیت های برنامه همراه سازد و محیط را برای کاربران بدون طراحی پیچیده ای روان و زیبا سازد.

شاید برای برخی کاربران محیط صفحه اصلی ساده بنظر برسد اما طراحی دقیق و ظریف این برنامه یک انتخاب بجا انجام داده و در انبوهی از آیکون ها و قابلیت های برنامه، توانسته نظم خاصی را در محیط اجرا کند تا کاربران در بهترین زمان ممکن به اهداف خود برسند.

منوی کشویی

در منوی بالایی امکاناتی که بیشترین استفاده را دارد بطرز صحیحی چیدمان شده اند.

آیکون منوی کشویی که در سمت چپ در منوی بالاصفحه است کاربر را با گزینه های متعددی چون :جوایز برنامه، راهنما، همکاری، ارسال و امتیاز به برنامه و… همچنین مشخصات سیستم روبرو میسازد.

در همان منوی بالا گزینه های دیگری مانند انتخاب سیم کارت، وارد کردن مستقیم کد شارژ،گرفتن موجودی حساب و اطلاع از سابق خرید نیز موجود است که میتوان گفت از پر کاربرد ترین گزینه های برنامه بشمار میرود که با جایگذاری مناسب کار با برنامه را راحت تر میکند.

اپلیکیشن پلاس شارژ + ویجت + کسب درآمد

اگر به دنبال یک راه آسان برای انجام بسیاری از کارهای روزمره ی خود هستید و میخواهید با یک برنامه بتوانید قبوض خود را پرداخت کنید، موجودی حسابتان را چک کنید، کارت شارژ برای خود یا دیگران بخرید و با روشهای مختلف سیم کارتتان را شارژ نمایید، یا از طرح ها و بسته های تخفیفی آگاه شوید و آنها را فعالسازی کنید، از مشخصات گوشی خود آگاه شوید، و تمامی قابلیتهایی که نیازمند آن هستید و حتی برای خود کسب درآمد کنید، همین الان برنامه “پلاس شارژ” را دریافت نمایید.

بررسی تخصصی اپلیکیشن پلاس شارژ

اپلیکیشن پلاس شارژ با قابلیت های فراوان خود توانسته تمامی مشترکین اپراتور ها ایرانسل و رایتل را شگفت زده کند. برنامه های زیادی در عرصه ی خدمات این چنینی در حال فعالیت هستند، اما امکانات و بعضی قابلیت های منحصر بفرد پلاس شارژ باعث شده تا یک برنامه ی کامل و جامع را پیش روی کاربران این اپراتورها قرار دهد.با ذره بین برای بررسی اپلیکیشن “پلاس شارژ” همراه شوید.

تصاویر محیط برنامه