بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
پلی بین خدمات دهنده و مشتری – بررسی اپلیکیشن میلو

پلی بین خدمات دهنده و مشتری – بررسی اپلیکیشن میلو

پلی بین خدمات دهنده و مشتری - بررسی اپلیکیشن میلوReviewed by آرزو مرتضایی on Nov 18Rating: 5.0بررسی اپلیکیشن میلو - پلی بین خدمات دهنده و مشتریبرنامه میلو تحول زیبایی در عصر کسب وکار بوجود آورده است. برنامه ای که هم برای مشتری وهم ارائه دهنده خدمات بسیار مناسب است. شما اگر یک ارائه دهنده خدمات..

برنامه میلو تحول زیبایی در عصر کسب و کار به وجود آورده است. برنامه ای که هم برای مشتری و هم ارائه دهنده خدمات بسیار مناسب است. شما اگر یک ارائه دهنده خدمات یا کارگزار باشید می توانید کسب وکار خود را از طریق میلو معرفی کنید و اگر یک مشتری هستید و یا به دنبال ارائه دهنده خدمات مناسب خود می گردید می توانید از طریق میلو به راحتی مشکل خود را حل کنید و حتی کارگزاران می توانند نیازهای خود را برای جذب نیرو های متخصص، در میلو اعلام کرده و به راحتی نیاز خود را برطرف سازند.

رابط کاربری:

رابط کاربری این برنامه بسیار جذاب و مدرن می باشد، چرا که از لحاظ رنگ بندی و گرافیک بهترین سلیقه در آن به خرج داده شده است و اینکه تمام موارد مورد نیاز بانظم و ترتیب خاصی یکی پس از دیگری قرار گرفته تا سردرگمی مخاطب برای استفاده از برنامه را برطرف سازد و مخاطب به سریع ترین و آسان ترین روش ممکن به موارد مورد نیاز دست یابد. از لیست دسته بندی ها تا امکانات کاربری و امکانات جستجو گرفته تا معرفی خدمات دهندگان و مکان ها و…. همه و همه به بهترین شکل ممکن در جای خود قرار گرفته و همین امر جذابیت برنامه را دو چندان می کند. در ادامه می توانید با بخش های مختلف برنامه آشنایی مختصری پیدا کنید.

با رفتن به قسمت منو می توانید به گزینه های پیش رو رفته و آسانتر به هدف خود برسید. گزینه اول انتخاب شهر شماست؛ با رفتن به این قسمت می توانید نام شهر مورد نظر را انتخاب کرده تا فقط به جستجو درمورد موارد مربوط به آن شهر بپردازید و این موضوع کار شما را آسانتر می کند و کاربران زمان کمتری برای جستجو می گذارند. قسمت بعدی اپلیکیشن، بیشتر مخصوص کسانی است که در این برنامه کار خود را تبلیغ می نمایند یا درخواست ارائه می دهند که شما با رفتن به این قسمت و وارد کردن حساب کاربری خود می توانید راحت تر به کار خود بپردازید.بخش سوم برنامه مربوط به ثبت نام است که اگر مایل به داشتن حساب کاربری باشید در این قسمت می توانید پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، دارای یک حساب کاربری میلو می شوید. در بخش بعدی میلو شما می توانید با توجه به میزان رضایت از این برنامه امتیاز خود را ثبت کرده و حتی پیشنهاد یا انتقادتان را ارائه دهید. گزینه ی پنجم در برنامه برای اشتراک گذاری میلو در نظر گرفته شده است. اگر می دانید این برنامه واقعا مناسب است، حتما با رفتن به این قسمت آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و به آنها توصیه کنید از این برنامه استفاده کنند. ذره بین به ارائه دهندگان خدمات و درخواست دهندگان توصیه می شود این نرم افزار را با دیگران به اشتراک بگذارند و به بیشتر شناخته شدن میلو کمک نمایید. در بخش هفتم برنامه سوالات متداول گذاشته شده است که برای اکثریت مخاطبان پیش می آید و اگر شما هم سوالی در ذهنتان هست با رفتن به این قسمت احتمال بالایی دارد که جواب آن را راحت تر بیابید. در بخش هشتم اپلیکشن شما راهنمایی های لازم برای استفاده از این برنامه را به دست می آورید؛ و گزبنه ی آخر برای تماس با توسعه دهندگان این برنامه در نظر گرفته شده است که کاربران با دسترسی به این قسمت می توانند با توسعه دهنگان میلو ارتباط برقرار سازند. این برنامه از امکانات بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید با رفتن به قسمت دسته بندی ها راحت تر و بهتر موارد مورد نیاز خود را بیابید و حتی در آنجا به جستجو بپردازید.

 

کارایی:

همانطور که پیش تر گفته شد، این برنامه در اصل برای مشتری و ارائه دهنده خدمات طراحی شده است. برنامه میلو برای ارائه دهنده خدمات از جهات مختلفی کاربرد دارد. بر فرض مثال شما یک طراح دکوراسیون یا یک آرایشگر هستید، می توانید از طریق میلو کار خود را معرفی نمایید، به طوری که کسانی این برنامه را مورد استفاده قرار می دهند، می توانند به راحتی شما را پیدا کرده و از خدمات شما بهره مند شوند؛ و از دید پذیرنده کاربرد متفاوتی دارد:فرض کنید نیاز دارید به اینکه رنگ آمیزی ساختمان خود را به روز کرده و تغییر دهید. به آسانی می توانید در میلو به جستجو پرداخته و ارائه دهنده خدمات خود را یافته و پس ازبررسی های لازم بهترین گزینه را انتخاب کنید. اپلیکیشن میلو از دید جویندگان کار و جویندگان پرسنل هم برای تقویت نیروی کار خود هم بسیار کاربردی عمل کرده است: مثلا شما به عنوان کارگزار دنبال نیروهای متخصص یا حتی ساده برای تقویت نیروی انسانی خود هستید؟ کافی هست درمیلو اعلام کرده و به آسانی نیاز خود را برطرف سازید. یا برعکس، شما تخصص خاصی دارید و به دنبال کار مناسب با تخصص خود می گردید. در میلو جستجو کنید.

امکانات:

  • امکان جستجوی راحت وسریع
  • وجود لیست دسته بندی خدمات
  • داشتن حساب کاربری اختصاصی
  • داشتن راهنما برای بهتر فهمیدن کارایی برنامه
  • امکان درج پشنهادات و انتقادات و دادن امتیاز
  • امکان اشتراک گذاری و معرفی برنامه به دیگران
  • پیدا کردن شغل مناسب با در نظر گرفتن تخصص شما
  • دسته بندی ارائه دهندگان خدمات شهرها به صورت جدا گانه

دریافت اپلیکیشن میلو از کافه بازار

ّبرنامه میلو

پلی بین خدمات دهنده و مشتری – بررسی اپلیکیشن میلو
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *