بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
فراگیری زبان انگلیسی- بررسی اپلیکیشن آموزش زبان کیمیا

فراگیری زبان انگلیسی- بررسی اپلیکیشن آموزش زبان کیمیا

فراگیری زبان انگلیسی- بررسی اپلیکیشن آموزش زبان کیمیاReviewed by آرزو مرتضایی on Jun 23Rating: 4.0آرزو مرتضاییامروزه نرم افزارهای فراوانی در بازار عرضه شده اند که یکی از آنها نرم افزار آموزش زبان کیمیا نام دارد که فراگیری زبان انگیلیسی را به کمک فیلم ها و لغات مهم..

با پیشرفت دنیا و صنعتی شدن جهان، نیاز به ارتباط بین تمامی مردم در کل دنیا بوجود آمد، از این رو وجود یک زبان مشترک جزیی از ملزومات دنیای پیشرفته شد که این زبان همانا زبان انگلیسی می باشد. بر همین اساس آموختن زبان انگلیسی در دنیای پیشرفته ی کنونی امری لازم می باشد. از سوی دیگر رفتن به کلاس های آموزشی برای فراگیری زبان مستلزم صرف وقت و هزینه های هنگفت می باشد که برای بسیاری از افراد مقدور نیست. به خاطر همین نیاز بازار به نرم افزارهای آموزش زبان، نسبت به قبل ضروری شده است. امروزه نرم افزارهای فراوانی در بازار عرضه شده اند که یکی از آنها نرم افزار آموزش زبان کیمیا نام دارد که فراگیری زبان انگیلیسی را به کمک فیلم ها و لغات مهم و پرکاربرد، در کمترین زمان و به بهترین نحو آموزش می دهد. در ادامه برای بررسی اپلیکیشن آموزش زبان کیمیا با ذره بین همراه باشید.

رابط کاربری:

با ورود به اپلیکیشن زبان کیمیا شاهد امکانات مختلف برای یادگیری زبان می باشید که این آموزش ها از طریق فیلم لغات انگلیسی به صورت حرفه ای می باشد. در مورد رابط کاربری برنامه می توان گفت به طور کلی مرتبط با موضوع برنامه می باشد که بسیار ساده و خالی از هرگونه پیچیدگی طراحی شده است. از بهترین کارهای این برنامه آموزش زبان به صورت تصویری و فیلم های زبان اصلی جدید می باشد که خود در یادگیری سریع تر زبان، کمک فراوانی به افراد می کند. با استفاده از این روش شما تنها با تماشای چند بار از یک تا حدودی مسلط به بیشتر کلمات و جملات انگلیسی می شوید. این برنامه قابلیت بالایی در زمینه آموزش دارد که البته توسعه دهنده ی آن تلاشی برای افزودن امکانات بیشتر و راحت تر برای کاربران انجام نداده است. از دیگر موارد قابل تامل و تقدیر برنامه آموزش زبان کیمیا، ترجمه لغات و همچنین توضیح کلی از داستان اصلی فیلم است که کمک شایانی به یادگیری زبان خارجی و صحبت کردن روان انگلیسی افراد می کند. در قسمت “مشاهده شده ها” فیلم هایی که قبلا بوسیله ی اینترنت بارگذاری کرده اید قرار میگیرد و اگر دوباره تمایل به تماشای آن فیلم داشتیم در قسمت مشاهده شده ها ذخیره می شود و دیگر نیازی به بارگذاری جدید ندارد. همه ی امکانات این برنامه بدون استفاده از حتی یک دکمه ی فارسی طراحی شده است.

پیشنهادات ذره بین:

همانطور که قبل تر توضیح داده شده، نرم افزار آموزش زبان کیمیا روش های متفاوتی برای یادگیری زبان انگلیسی ارائه داده است که البته دارای کمبودهایی است که از نظر کاربران احساس شده است. یکی از امکاناتی که از دید توسعه دهنده پنهان مانده است، همان ترجمه ی کلمه به کلمه ی متن انگلیسی می باشد. مثلا اگر فردی در درک یک کلمه ی خاص دچار مشکل شد، به راحتی نمی تواند به یادگیری زبان بپردازد و دچار مشکل می شود. امیدواریم در نسخه های بعدی شاهد بروزرسانی های جدیدی توسط توسعه دهنده ی گرامی این برنامه باشیم.

امکانات:

  • رابط کاربری ساده و مرتبط با آموزش
  • به کارگیری کلمات عامیانه و افعال مرکب
  • وجود فیلم های به روز و لغات جدید زبان انگلیسی
  • عدم استفاده از حتی یک از کلمه از زبان فارسی در قابلیت های برنامه

دانلود اپلیکیشن آموزش زبان کیمیا از کافه بازار

فارمولر

فراگیری زبان انگلیسی- بررسی اپلیکیشن آموزش زبان کیمیا
۵ (۱۰۰%) ۳ votes

۱ دیدگاه

  • نرم افزار بسیار خوبی بود. ممنون از برسی شما

    ۵
    طاهره Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *