بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
حسام آرمندهی و اعداد و ارقام در ۵شنبه بازار

حسام آرمندهی و اعداد و ارقام در ۵شنبه بازار

اولین شگفتی همایش ۵شنبه بازار در اعداد و ارقام  گنجانده شد.

در اولین قسمت از سخنرانی ها،حسام آرمندهی در مورد آمار و ارقام های جالبی صحبت کرد که در واقع توانست افراد را شگفت زده کند همچنین در مورد اپلیکیشن بازار ۷ صحبت هایی شد که آمار مربوط به این تغییر نیز برای مخالفان و منتقدان این نسخه از بازار خالی از لطف نیست.

اولین ارقام بیان شده، گرد همایی بیش از ۷۰۰نفر در دومین همایش ۵شنبه بازار در برج میلاد بود که حدود ۱۳۰% افزایش نسبت به همایش سال گذشته داشت. وجود افراد کم سن و سال این رقم را جالب تر نیز کرد و طبق آمار گرقته شده در دو ساعت از شروع این همایش کم سن ترین مراجع ۱۲ساله است که می توان گفت آینده ی این کشور را همین افراد رقم می زنند.

در همایش امسال ۵شنبه بازار ۳پنل و ۱۲ کارگاه اختصاص داده شده است. که سعی شده با گردآوری متخصص ترین افراد این روز ها را به نحو احسن پیش ببرد. پشتیبانی خوب کافه بازار نیز جای تقدیر دارد. به ازای هر ۵بازدید کننده از این همایش. ۱نفر کاربرکافه بازار برای راهنمایی افراد گمارده شده است. درواقع میتوان گفت کافه بازار برای این همایش سنگ تمام گذاشته و شرکت را برای ارائه خدمات تعطیل کرده است. که این خدمات و اقدامات نیزبی بهره نمانده است. طبق آمار بیان شده اپلیکیشن بازار بیش از ۳۰میلیون نصب داشته است. و طرفداران کافه بازار بیش از ۶۰% اینترنت یوزر ها را تشکیل میدهند. که این آمار و ارقام به راحتی می تواند میزان محبوبیت این برنامه را در بین کاربران ایرانی و حتی خارجی نشان دهد.

حال به سراغ اپلیکیشن بازار ۷ میرویم که برخی از افراد در بازدهی بیش از قبل آن تردید داشتند.

استارت بازار ۷از یک مقاله در مورد مضرات منوی همبرگری آغاز شد و به تحقیقات و تدبیرات، همچنین طراحی های خاص منجر شد. پس از انتشار بازار ۷، کافه بازار ارقامی را در دومین همایش خود اعلام کرد که توانست تمامی تردید های قبل را از بین ببرد.

در خلاصه ی این آمار می توان گفت که گشت و گذار در داخل سایت بیش از ۳برابر افزایش یافته و کاربران زمان بیشتری را در قسمت های ثانویه سپری میکنند. همچنین ۲۶% بهبود یافتن جستجو ها در برنامه و سریعتر نتیجه گرفتن افراد در جستجوی نام اپلیکیشن ها، که باعث شده است تعداد دانلود برنامه در زمان جستجو بیش از ۱۸۰% افزایش یافته است. تغییر یافتن پنل ثبت نام افراد در بازار ۷ و سرعت بخشیدن به این فرایند باعث افزایش میزان ثبت نام منجر شده است. که این تغییر باعث شده بیش از ۸۵% کاربران بصورت فعال در این اپلیکیشن حضور داشته باشند.

حال می توان گفت تغییرات اعمال شده در کافه بازار تنها بروز شدن نسخه اپلیکیشن نیست و به کاربران و توسعه دهندگان نیز گوشه چشمی شده است. زمان انتشار برنامه ها در کافه بازار از میانگین ۴-۵ روز به ۱-۲ روز بهبود بافته و میزان رضایت کاربران از پشتیبانی از امتیاز ۴ به رقم ۳/۷ رسیده است.

حال به سراغ آمار های جذاب تعطیلات نوروز امسال میرسیم. در نوروز امسال بیش از ۶۸ هزار اپلیکیشن انتشار یافت که باعث شد ۵% سهم از تراکنش های خرید های اینترنتی به اپلیکیشن های کاقه بازار تعلق بگیرد. این سهم باعث شد تا کافه بازار مبلغ ۳/۲ میلیارد درآمد فروش برنامه ها را به توسعه دهندگان برنامه ها بپردازد. این رقم به طرز جالبی به چند برنامه خاص مربوط می شود، بیش از ۵۰ برنامه، درآمدی از ۱۰۰میلیون به بالاداشته اند. که این اعداد نوید آینده ای روشن را برای برنامه های داخلی و کسب درآمد از طریق نشر برنامه ها را میدهد.

آمار و ارقام گفته شده باعث نمیشود مشکلات موجود در این زمینه کمرنگ شود، وجود میزان مالیات های موجود در این ساختار و یا عقب ماندن کاربران در طرفداری از برنامه ها و نصب و دنبال کردن اپلیکیشن ها بخاطر قیمت های اینترنت نیز بخشی از سخنان حسام آرمندهی بود که با سخنان دکتر ستاری، امید است در سال های آتی، این مشکلات رفع شود و وضعیت بهبود یابد.

حسام آرمندهی و اعداد و ارقام در ۵شنبه بازار
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *