بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
بررسی برنامه آموزش اصطلاحات انگليسى با ویدئو

بررسی برنامه آموزش اصطلاحات انگليسى با ویدئو

بررسی برنامه آموزش اصطلاحات انگليسى با ویدئوReviewed by ذره بین on Oct 25Rating: 5.0بررسی برنامه آموزش اصطلاحات انگليسى با ویدئواکنون برنامه آموزش اصطلاحات انگليسى با ویدئو با هدف ایجاد تصویر سازی در ذهن شما، سعی در یادگیری زبان را دارد که یک روش بسیار کارآمد و موثر به حساب می آید.

یکی از روش های جدید و کارآمد در آموزش اصطلاحات زبان انگلیسی، استفاده از ویدئوها و یا یادگیری سمعی، بصری است. این روش با ایجاد یک تصویر ساده برای هر کلمه و یا جمله در ذهن مخاطب، باعث فهم بیشتر اصطلاحات هم از نظر معنا و مفهوم و هم از نظر کاربرد می شود. بدون شک تاکنون استفاده از کتاب ها برای یادگیری مرسوم بوده و افراد از کتاب ها به عنوان مرجع آموزشی استفاده می نمایند. اما با کمی تامل می توان فهمید، استفاده از کتاب و روش های قدیمی باعث می شود تا پس از مدتی بسیاری از کلمات و جملاتی که معنای آن ها را به خاطر سپرده ایم، فراموش کنیم و یا به صورت کامل آن ها را درک نکنیم. اکنون برنامه آموزش اصطلاحات انگليسى با ویدئو با هدف ایجاد تصویر سازی در ذهن شما، سعی در یادگیری زبان را دارد که یک روش بسیار کارآمد و موثر به حساب می آید. با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این برنامه بپردازیم.

با برنامه آموزش اصطلاحات انگليسى با ویدئو بیشتر آشنا شویم:

برنامه آموزش اصطلاحات انگليسى با ویدئو با به کارگیری این روش موفقیت آمیز، سعی دارد تا افراد را بدون شرکت در جلسات آموزشی، به راحتی با بسیاری از کلمات کاربردی در هر زمان و مکان آشنا سازد و به یادگیری هرچی بهتر افراد کمک کند. این برنامه گرچه با ظاهری ساده طراحی شده است، اما می تواند به خوبی نیاز یادگیری بسیاری از افراد را پاسخگو باشد. ترجمه در کنار تلفظ کلمات و جایگاه اصطلاحات در جمله های به کاربرده، مانند مثال های گویایی عمل می کند که برای درک کلمات کافی می باشد. برنامه آموزش اصطلاحات انگليسى با ویدئو افراد را قادر می سازد تا بدون شرکت در کلاس های زمان گیر و یا حمل کتابهای خاص، تنها با همراه داشتن پلتفرم اندرویدی از تک تک لحظاتشان در هر زمان و مکان برای ارتقا سطح دانش خود بکوشند. رابط کاربری برنامه بسیار ساده طراحی شده و هیچ گونه پیچیدگی در آن مشاهده نمی شود. دسترسی به ویدئوها و سایر امکانات برنامه به آسانی امکان پذیر است. در صفحه اصلی برنامه تمامی ویدئو ها و ویدئوهای مورد علاقه در دو سربرگ قرار گرفته اند. به صورت پیش فرض پس از نصب و اجرای برنامه، تنها ۳ ویدئو وجود دارد که می توانید از طریق اضافه کردن ویدئوهای بیشتر، بسته های دیگر را نیز دریافت و مشاهده نمایید. زبان دارای دو زبان انگلیسی و فارسی می باشد که می توانید آن را نیز تغییر دهید. در برنامه علاوه بر اینکه از طریق ویدئو سعی در آموزش یادگیری زبان انگلیسی را دارد، تلاش می کند تا تصویر درستی را از اصطلاحات انگلیسی در ذهن مخاطب ایجاد نماید. اگر به یادگیری زبان انگلیسی علاقه مند هستید، پیشنهاد میکنیم این برنامه را از دست ندهید.

ویژگی و امکانات:

  • رابط کاربری ساده و دسترسی آسان
  • یادگیری سریع اصطلاحات پرکاربرد بدلیل یادگیری بصری
  • امکان افزودن ویدئو به لیست علاقه مندی ها
  • امکان جستجو ویدئو ی مورد نظر در لیست ویدئو های موجود
  • امکان اشتراک گذاری اصطلاحات هر ویدئو
  • و …

دریافت برنامه آموزش اصطلاحات انگليسى با ویدئو از کافه بازار

cafebazaar

بررسی برنامه آموزش اصطلاحات انگليسى با ویدئو
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *